20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

Незалежно від галузі та чи займаєтесь ви продажем продуктів чи вмісту, якщо у вас є веб-сайт, є дуже хороший шанс, що вам доведеться час від часу використовувати фондові фотографії. З цієї причини наявність найкращих ресурсів для фотозйомки майже настільки ж важлива, як і доступ до одного з кращих розробників веб-сайтів.


Нещодавно проведене дослідження виявило, що статті, які містили переконливий та релевантний образ, мали На 94% більше переглядів, ніж статей без жодної. Це ще важливіше для підприємств, які продають продукцію в Інтернеті, оскільки понад дві третини (67%) споживачів вважають чіткі зображення високої роздільної здатності дуже важливими у своїх онлайн-рішеннях про покупку. Насправді вони такі важливі, що більшість респондентів повідомили про це якісне зображення має більший вплив на рішення про їх придбання, ніж повний опис, рейтинг клієнта або навіть інформація про товар.

Проблема полягає в тому, що вартість оригінальних фотографій на веб-сайтах, таких як Shutterstock або Getty Images, може бути надзвичайно дорогою, а наявність власної фотосесії може бути навіть тим більше. А на найпопулярніших веб-сайтах з фотографією багато з найбільш фотографій вже використовувались незліченну кількість разів. Ось чому вам потрібно озброїтись добре вивченим списком найкращих веб-сайтів сьогодні, щоб знайти якісні, оригінальні та, що найголовніше, – безкоштовні фотографії.

№1: Піксабай

Маючи бібліотеку з понад мільйон фотографій, Pixabay – одна з найбільших колекцій безкоштовних фотографій, яка зараз доступна. Вони мають понад 30 000 фотографів, які щодня активно публікують новий вміст. Колекція Pixabay включає не лише фотографії, а й ілюстрації, відео та векторну графіку. Завдяки різноманітності відео та зображень, цей сайт користується великою популярністю серед рекламодавців, авторів, блогерів, графічних дизайнерів та журналістів.

№2: Розплескання

Створений у 2013 році командою в Монреалі, компанія Unsplash зробила великий вплив на індустрію фотографій майже з моменту створення. Наразі на Unsplash є понад 400 000 зображень, якими ділиться майже 65 000 різних фотографів. Завдяки цьому безлічі зображень є хороший шанс, що ви знайдете щось відповідне, незалежно від вашої галузі. Ось чому багато хто вважає Unsplash однією з кращих вихідних точок при пошуку ідеального безкоштовного фотографії для вашого сайту.

20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

№ 3: Пікселі

Як один із найкращих веб-сайтів із безкоштовними фотографіями сьогодні, Pexels – це чудове джерело як для блогерів, так і для дизайнерів, щоб знайти якісні фотографії, які можна використовувати та змінювати будь-яким способом, який вам захочеться. Хоча одне, що насправді роз’єднує Pexels, – це їхня величезна бібліотека безкоштовних відеороликів, що не пропонується багатьма іншими безкоштовними сайтами.

№4: stockvault.net

Маючи понад 110 000 безкоштовних фотографій у своєму сховищі, stockvault.net є однією з найбільших колекцій, що існують сьогодні. Весь їхній вміст надається користувачем фотографами, студентами та дизайнерами. Більше, ніж просто фотографії, stockvault.net пропонує графіку, текстури, шпалери та векторні файли, і все це безкоштовно. Маючи такий широкий вибір, stockvault.net підходить людям практично в будь-якій галузі.

№ 5: Kaboompics

Усі фотографії на Kaboompics була зроблена однією, ймовірно, дуже зайнятою жінкою, яка спеціалізується на зйомці фотографій. Однак, Kaboompics не бракує різноманітності та змісту. Хоча це може не мати кількість фотографій, як це роблять мега-сайти, такі як Unsplash та Pexels, Karolina в Kaboompics все ще пропонує вражаючий набір зображень. Через це Kaboompics – одне з найпопулярніших джерел безкоштовних зображень у світі, яке використовується для дизайну інтер’єру, способу життя та інших спеціалізованих блогерів. Унікальною особливістю Kaboompics є можливість пошуку фотографій за кольоровою палітрою, наявною у них, а також за ключовими словами, що полегшує пошук фотографій, які відповідають вашим естетичним.

20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

№ 6: StockSnap

Завдяки масивній бібліотеці ретельно підготовленого фотографа, що подає фотографії на вибір, StockSnap – ще одне фантастичне джерело для пошуку фотографій майже для будь-яких цілей. StockSnap також має просту у використанні систему мітки, що спрощує пошук широкого спектру фотографій на основі різноманітних зручних категорій.

№ 7: Лібрешот

Веб-сайт та всі фотографії на Libreshot – це робота консультанта та фотографа SEO Мартіна Вореля. Він демонструє багато фотографій з європейських та азіатських країн, але особливо з його батьківщини, Чехії. Також доступна велика кількість фотографій природи з безліччю унікальних зображень комах, грибів та рослин. «Лібрешот» користується великою популярністю серед журналістів, викладачів та студентів через багато можливостей для природи та міжнародних фотографій.

№ 8: СплітШір

Персональний проект графічного дизайнера та фотографа Даніеля Нанеску, SplitShire, включає вражаючу колекцію прекрасних зображень та відеозаписів, вільно доступних майже для будь-яких цілей. Те, що у SplitShire не вистачає в кількості, воно поповнює якістю, а фотографії – справді виняткові. І, маючи понад два мільйони завантажень і шість мільйонів переглядів сторінок, там, здається, є досить багато людей, які згодні.

20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

№ 9: Вибух

Burst – це досить новий сайт безкоштовних фотографій, який зібрала команда Shopify. Тож не дивно, що веб-сайт в першу чергу орієнтований на людей, які мають власні інтернет-магазини, але це може бути чудовим ресурсом і для блогерів. Усі зображення з високою роздільною здатністю Burst належать за ліцензією Creative Commons Zero (CC0), а це означає, що ви можете вільно робити з ними як завгодно (включаючи будь-які модифікації), все без необхідності кредитувати оригінального фотографа.

№ 10: Життя Пікса

Цей безкоштовний веб-сайт із фотографіями працює чимось на зразок соціальної мережі, де ви створюєте профіль та вмієте стежити за вашими улюбленими фотографами. Спільно створене агентством веб-дизайну LEEROY та їхньою мережею фотографів, щотижня команда Life of Pix вибирає фотографа для виступу на основі кількості видатних внесків. Це фантастичний сайт для пошуку оригінальних високоякісних фотографій, які не так широко використовуються, як ті, що використовуються на багатьох інших сайтах.

20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

№ 11: freestocks.org

Як випливає з назви веб-сайту, freestocks.org – ще одне чудове місце для пошуку безкоштовних фотографій. Більшість зображень веб-сайту подає один фотограф, Азія Маліновський, але також є кілька інших фотографів, які надають інформацію. Завдяки цьому, зображення на freestocks.org виходять надзвичайно високоякісними, хоча бібліотека не величезна, налічується трохи більше 1100 фотографій. Для тих, хто шукає фотографії, які є трохи більш унікальними та художньо знятими, freestocks.org – чудове місце для початку.

№12: Гратизографія

Гратизографія стверджує, що у світі є найдикіша колекція фотографій, і після перегляду їхньої бібліотеки важко не погодитися. Проект пристрасті фотографа Райана Макгуайера, велика частина фотографій Гратізографії є ​​досить жартівливими та справді унікальними, із зображеннями, орієнтованими на дивні волосся, голови динозавра, костюми зайчика та навіть нечіткі тапочки. Їх бібліотека ще досить невелика, але загалом дуже приємно прокручуватися.

20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

№ 13: Pikwizard

Pikwizard – один із найкращих веб-сайтів для блогерів та графічних дизайнерів – це також чудове джерело для малого бізнесу для пошуку безкоштовних фотографій. Вони мають вражаючу колекцію із понад 30 000 зображень, 5000 з яких ексклюзивні для них. Одне, що справді виділяє Pikwizard, – це кількість “зображень людей”, які містяться на сайті. Тож, якщо ви шукаєте природний вигляд людини, це чудове місце для початку.

№ 14: Foodiesfeed

Поглянувши на назву, напевно, не надто складно встановити, що Foodiesfeed спеціалізується на зображеннях їжі. Їх використовують в основному продовольчі блогери (очевидно), а також менеджери соціальних медіа та малий харчовий бізнес, наприклад ресторани. Веб-сайт складається з всесвітньої спільноти фотографів, які пропонують продукти на 100% безкоштовно за ліцензією CC0.

20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

№ 15: Чат безкоштовно

IM Free має багато різних категорій фотографій, хоча більшість людей використовують їх для фотографії природи, міських пейзажів та зображень людей. Однією з унікальних особливостей, яку пропонує IM Free, є можливість створювати власні шаблони за допомогою інструмента для створення шаблонів в Інтернеті. IM Free – це побічний проект, який розробляє безкоштовний веб-сайт IM Creator, що дозволяє вам знаходити фотографії, створювати шаблон і створювати веб-сайт у тому самому місці, і все безкоштовно.!

№ 16: Новий старий запас

Якщо ви шукаєте фотографію з минулої епохи або будь-яке зображення з класичним виглядом, New Old Stock – чудове місце для пошуку. Вони спеціалізуються на старовинних зображеннях, отриманих з публічних архівів, і тому не містять будь-яких обмежень щодо авторських прав. Хоча це не найрізноманітніше місце для пошуку фотографій, New Old Stock чудово підходить до того, що вони роблять, і пропонує більшість класичних зображень у високій роздільній здатності. Багато їхніх зображень не тільки прекрасні, але і цікаво їх переглядати.

№ 17: пікюмбо

Створений у 2013 році чеським фотографом Віктором Ханачеком, усі фотографії, представлені на пікюмбо, є його роботою. Наразі picjumbo має понад п’ять мільйонів завантажень від користувачів по всьому світу. Сайт регулярно оновлюється новими фотографіями, і їх використовують в основному маркетологи, дизайнери та блогери.

№ 18: Перезапис

Якщо ви шукаєте чудово підготовлену колекцію фотографій, Reshot варто перевірити. Усі фотографії представлені різними фотографами з усього світу, але насправді представлені лише найкращі з найкращих. Reshot особливо популярний серед стартапів та фрілансерів.

20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

№19: Rawpixel

Це чудовий сайт для відвідування для різноманітного набору фотографій, але особливо для тих, що включають людей. Хоча бібліотека Rawpixel досить невелика, фотографії надзвичайно якісні, тому їх варто переглянути. Створивши обліковий запис, ви також зможете зберегти улюблені фотографії до колекцій, що полегшить їх пошук пізніше.

№ 20: Смерть запасу

«Смерть запасу» була заснована в 2013 році з метою припинення смішної практики завищених, але посередніх зображень, що пропонуються компаніями, такими як Getty або Shutterstock. Підписавшись на Death to Stock, ви отримуватимете електронний лист раз на місяць, який містить безкоштовні фотопакети, кожен з яких дотримується певної теми. Death to Stock є найпопулярнішим серед творців, таких як дизайнери та блогери.

20+ найкращих веб-сайтів, щоб знайти безкоштовні фотографії в 2020 році

№ 21 Creative Commons

Creative Commons був заснований на простому передумові: “Створювати яскраві, зручні для використання місця, що працюють на основі співпраці та вдячності”. Існує понад мільярд зображень у величезному діапазоні стилів і предметів, доступних на багатьох платформах Creative Common, що належать, включаючи Flickr. Особи, які подають роботу, можуть визначити ліцензування кожного зображення, але багато з них є безкоштовними у використанні та можуть бути навіть адаптовані для комерційних цілей з відповідною атрибуцією.

Пошук потрібної фотографії

Тепер, коли у вас є маса веб-сайтів на вибір, ви можете відчувати себе трохи переповненими. І, враховуючи мільйони фотографій, доступних на всіх цих веб-сайтах, це цілком зрозуміло!

Шукаючи фотографії, часто добре починати з одного з більших сховищ та працювати над більш конкретною естетикою чи колекцією. Будьте обережні, оскільки зображення на деяких великих сайтах, ймовірно, використовувались незліченну кількість разів раніше. Для оригінальності ознайомтеся з деякими меншими колекціями. Цілком ймовірно, що приховування десь серед цього списку – це ідеальна фотографія для вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map