20 кращих веб-сайтів хлібобулочних виробів – натхнення веб-дизайну [2020]

Свіжий хліб. М’які пончики. Пироги з правильним балансом солодкості і терпкості.


Ці слова роблять ваш рот водою, а серце болить? Ти зараз поглянеш у холодильник? Що ж, стане гірше (або краще, залежно від вашої точки зору), тому що Ця стаття розповідає про найсмачніші веб-сайти в Інтернеті, а також про те, як ви можете власноруч працювати.

Настільні таблички веб-сайту Wix Bakery

Ми розібрали в Інтернеті 20 найпопулярніших веб-сайтів хлібобулочних виробів у всьому світі. І дозвольте сказати, це було непросто. Навіть зараз я дуже голодний автор. Але ці веб-сайти – це не просто сторінки з прекрасними фотографіями пишного запеченого блага – вони пропонують набагато більше, і ви надихнетесь.

І якщо ви хочете створити власний веб-сайт пекарні, коли це все зроблено, ми розібралися в одних із найкращих розробників веб-сайтів там, щоб побачити, що може насправді допомогти вам! Перейдіть праворуч вниз, щоб побачити таблицю порівняння.

Для тих, хто збирається зануритися на ці смачні місця натщесерце, ми вітаємо вас.

Солодке захоплення

Веб-сайт пекарні Sweet Delight

Sweet Delight робить барвисті та неповторні на вигляд десерти (наприклад, торт з шоколадом-манго-чилі!), І використовує це з великим ефектом у своєму дизайні. Там, де багато веб-сайтів використовують підхід «Ось величезна картина одного десерту», ​​цей робить усе можливе, щоб показати різноманітність пригощань.

Особливо мені подобається це для елементів з білим тлом, встановленим на тлі білого, на кутах є тонкі градієнти для позначення меж. Ці градієнти не є істотними, але на цьому конкретному веб-сайті вони є приємним дотиком.

Пассарела

Веб-сайт пекарні Passarella

Веб-сайт Passarella підходить для класичних пастел і тонких меж, і це чудово працює з грецькою типографією. Наче два елементи були зроблені один для одного. Як дизайнер, я не хочу з цього приводу більше, ніж фотографії їжі, які, якщо ви мені пробачите, просто глазур на торті.

На веб-сайті також використовується багато описового тексту, що добре для SEO – те, що часто нехтують подібні сайти.

Грандір

Веб-сайт Grandir Bakery

Grandir – це пекарня в Японії, і ніхто не робить елегантність і тонни порожнього простору так, як японські дизайнери, з якими я стикався. Естетика – це поєднання західної верстки та структури сайту та мінімалізму в японському стилі, який ви швидко впізнаєте, якщо побачите достатньо таких веб-сайтів.

Те, що ви не побачите на скріншоті, – це анімація з кінематографічним почуттям, тож вам слід завітати на веб-сайт Grandir!

Будін

Веб-сайт «Буддін»

Будін робить все, від звичайного хліба до піци, але спеціалізується на старих хороших бутербродах. Веб-сайт охоплює класичне відчуття класичної трапези, викликаючи відчуття історії з переважно типографікою на основі серифів, легким штрихом коричневого кольору та безліччю суцільного червоного.

Мені особливо подобається, що пекарня має цілий розділ, присвячений купівлі своїх бутербродів та інших продуктів в якості подарунків для інших людей. Є також “хлібні клуби”, в які можна підписатися, щоб отримати звичайний хліб. Зараз є онлайн-модель бізнесу!

Порада: Оновлюйте меню оновленими за допомогою Wix

Якщо ви обслуговуєте будь-який із ваших товарів на місці, наприклад у кафе / пекарні, У Wix є додаток для створення меню, яке ви можете безкоштовно встановити зі свого App Market. Це зручно для SEO та інтегрується із соціальними службами, такими як Facebook Pages та Foursquare, тому ви можете демонструвати свої товари по всьому Інтернету.

Щоб дізнатися більше про Wix, перегляньте наше Огляд експертів Wix.

Хлібобулочки Нідлова

Веб-сайт хлібопекарні Нідлова

Хлібобулочні вироби Niedlov – це і кафе, і оптова пекарня, тому сайт був підібраний для відповідності. Вся справа в цьому дуже мінімалістична, і дуже “висококласна кав’ярня”, орієнтована на індивідуальних та оптових клієнтів.

Є PDF версії меню, що цікаво, і я не впевнений, що пішов би сам. Знову ж таки, якщо власники коли-небудь захочуть змінити меню, вони можуть просто завантажувати нові PDF-файли.

Левейн

Веб-сайт Levain Bakery

Якби мені довелося описати естетику Левена, я б пішов з «космополітичними пастелями». Усі відділення пекарні знаходяться в Нью-Йорку, і чомусь навіть акварельні елементи на її веб-сайті передають це.

Існує також “кулачок лінії”, яка є прямою трансляцією із кількох локацій Levain. На одній гілці кулачок виходить на прилавок, на якому демонструються смачні файли cookie – лише один ще один спосіб зробити людей голодними.

Ханц & Франц

Веб-сайт Hans & Franz Bakery

Ханц & Франц спеціалізується на мініатюрних тортах, тому вся естетика грайлива, барвиста і, як правило, призначена для передачі смакового вибуху, який ви обов’язково отримаєте від міні-тортів … які, мабуть, не кекси..

Існує дуже ретельно узгоджена фотографія з відмінним контрастом між міні-тортами та фоном. Такий контраст пронизує весь дизайн, створюючи прекрасну тему.

Груберзавод

Веб-сайт Gruber Bakery

Австрійська пекарня Gruber не має нічого спільного з лиходієм Die Hard Гансом Грубером, і все, що стосується вишуканого хліба та дуже модерністського веб-дизайну.

Маса білого простору, модерністська типографія та псевдо-3D межі на кнопках, Весь веб-сайт передає новий підхід до античного мистецтва випікання. Крім того, є хлібобулочний трейлер, який ви можете переглянути.

Порада: GoDaddy дозволяє швидко почати роботу

Якщо ви використовуєте розробник веб-сайтів Godaddy, GoCentral, настане момент, коли вас запитають, який сайт ви хочете створити. Просто введіть “хлібобулочні вироби”, і ви автоматично отримаєте дизайн, який підходить для більшості пекарнь! Звичайно, їх є кілька, і ви можете будь-коли змінити шаблон.

Якщо ви хочете дізнатися більше про платформу, перегляньте це Огляд експертів GoDaddy

Дім торта Діра

Веб-сайт хлібобулочних виробів Mira Cake House

Mira Cake House є цікавим, адже це мережа пекарень. Це також інтернет-магазин, який продає власні запатентовані суміші тортів компанії.

Для того, щоб задовольнити запити такої різноманітної клієнтури, дизайн веб-сайту більше орієнтований на бізнес, ніж ностальгія, з великим акцентом на плавний досвід покупок в Інтернеті. Власники, напевно, вважають, що ви вже голодні, тому вирішили просто продати вам свою продукцію. Це, звичайно, працює на них.

Пироги Емпоріум

Веб-сайт хлібобулочних виробів Emporium

Пиріжки Emporium, звичайно, мають гарні великі фотографії своїх пиріжків. Але більше того, він має естетику, яка неапологічно сентиментальна. Це пироги, тому вони повинні змусити вас думати про домашні та літні дні, а вигляд веб-сайту не стримується від цього.

Я також ціную, що хоча сайт чітко створений для того, щоб мати багато анімації, він не відчуває себе перебільшеним. Можна просто відчути любов до пиріжків.

Пекарня Mah ze Dahr

Веб-сайт хлібозаводу Mah ze Dahr

Хлібозавод Mah ze Dahr займається подіями. Тому, напевно, цей веб-сайт демонструє естетичну вишуканість, яку ви очікуєте від, скажімо, веб-сайту планувальника весілля.

Мені особливо подобається, як організовуються товари за нагоди, на який ви можете їх придбати. Існують звичайні категорії для весіль та корпоративних вечірок, а також для того, щоб сказати комусь, що ви їх сумуєте, привітатись і навіть побажати, щоб хтось скоро поправився. Ця пекарня відповідає потребі, яку багато хто навіть не вважає.

Пекарня La Brea

Веб-сайт пекарні La Brea

Оскільки хлібозавод La Brea пропонує безліч продуктів та послуг, він прийняв сучасну версію класичного макета веб-порталів. Це добре підходить для відображення великої кількості інформації з першого погляду. Також є чіткий акцент на блогів як частину змістової / маркетингової стратегії хлібобулочних виробів, яка краще обслуговується більш класичним веб-досвідом, ніж мистецький дизайн.

Порада: у Weebly є можливість безкоштовного магазину

Якщо ваша пекарня постачає, то простий спосіб замовити хліб із вашого веб-сайту – це прекрасний спосіб розширити свій бізнес. Ви будете раді дізнатися про це Weebly, ви можете використовувати магазин (обмежено) навіть у вільному плані. Це прекрасний спосіб просто спробувати його і побачити, чи працює він для вас.

Дізнайтеся більше про Weebly, прочитавши наше Оцінка експертного огляду.

Лисиця в снігу

Фокс на веб-сайті Сніжна пекарня

Fox in the Snow – це пекарня та кав’ярня, яка сильно впирається в естетичну шипшину. Весь веб-сайт певним чином нагадує друковане меню, і в значній мірі покладається на елегантну типографіку, щоб підняти досвід. Хоча в деяких місцях він може використовувати трохи більш візуальний контраст (звичайна помилка дизайну в стилі хіпстер), загальний ефект радує око.

Тартиновий хлібозавод

Веб-сайт Tartine Bakery

Я сказав, що останній веб-сайт дещо хіпстер? Добре, але Tartine Bakery їх побив. Цей хлібобулочний завод виглядає хіпстерським виглядом, кидає в якийсь односхилий тип і більш модерністський стиль компонування, а потім додає кілька актуальних міні-документальних фільмів. Правильно, документальні фільми. Це не жива камера, але це “додатково”. Але ей, саме за це ми платимо в саморобній пекарні.

Lune Croissanterie

Веб-сайт Lune Croissanterie Bakery

Круассантія Lune – це, як ви могли здогадатися, все про круасани. Маючи в своєму розпорядженні лише один вид продукції, цей хлібозавод має один із самих мінімалістичних веб-сайтів у цьому списку. А оскільки для цього турбуватися менше вмісту, він може дозволити собі використовувати якийсь макет з тематикою асиметрії з елементами, що перекриваються, що схоже на колаж. Дійсно дуже витончений.

Пекарня “Магнолія”

Веб-сайт Magnolia Bakery

Веб-сайт Magnolia Bakery повертається до старих часів, коли всюди були текстури та псевдо-3D елементи. Він створений, одним словом, милим. Веб-сайт, старший за більшість у цьому списку, є адаптивним, але не зовсім чуйним – з чітким розмежуванням між «дизайном робочого столу» та «мобільним дизайном».

Але саме цей застарілий вигляд – саме те, що робить його приємним і справжнім. Це добре нагадування, що бути справжнім важливіше, ніж бути ідеальним.

Порада: Site123 пропонує власні форми

Деякі підприємства можуть робити стандартну форму замовлення товарів, але пекарні часто мають дуже специфічні потреби. На щастя, Сайт123 пропонує щось краще: спеціальні форми для кожного можливого випадку використання. Їм потрібно трохи більше працювати, щоб налаштувати, але ви можете переконатися, що ви отримуєте саме ту інформацію, яка вам потрібна від клієнтів.

Перевірте наше Огляд експертів Site123 якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про платформу.

Компанія “Пиріг Радфорда”

Веб-сайт хлібобулочних виробів Radford's Pie Company

Компанія Radford’s Pie Company є аномалією у цьому списку, в основному тому, що пироги компанії наповнені м’ясом. Але це все ще випікає!

Веб-сайт має такий дещо надто відшліфований вигляд ручної роботи, якого справді можуть досягти лише комп’ютери. Це не погано – це підходить для бізнесу. Мені особливо подобаються шматочки, які насправді виглядають намальованими рукою.

Кафе-студія Пекарня

Веб-сайт кафе-студії кафе-студії

Кафе-студія Bakery – це ще одна з Японії, але веб-досвід трохи традиційніший. О, це все-таки елегантно, напевно, але є трохи менший простір, який тут і там пронизаний тонкими нотками текстури..

А анімація більше схожа на те, що ви, мабуть, стикалися в Інтернеті раніше. Це не погано: хоча нові візуальні відчуття вражають та запам’ятовуються, знайомство може допомогти новим відвідувачам відчувати себе комфортно.

Пекара Дубравиця

Веб-сайт Pekara Dubravica Bakery

Напевно власники Pekara Dubravica хочуть, щоб ви побачили їхню продукцію та зайшли до їхніх магазинів, але це може зачекати. Здається, як ні до чого іншого, вони хочуть, щоб ви дізналися про історію пекарні.

Хоча ви можете отримати доступ до будь-якої частини веб-сайту відразу за допомогою навігації, найперший заклик до дії, який ви стикаєтеся, переносить вас через ностальгію історії бізнесу. Це чіткий підхід – можливо, достатньо виразний, щоб веб-сайт залишався на увазі замовника.

Хлібопекарня Грейстон

Веб-сайт Greyston Bakery

Greyston Bakery надає фантастичний приклад того, як використовувати весь простір на екрані при великих роздільних здатностях. Веб-сайт не єдиний у цьому списку, але це один із найкращих. Хоча напевно важливо мати оптимізований мобільний досвід, час роботи на робочому столі може час від часу відчувати себе трохи опущеним. Хороший чуйний дизайн означає, що ви можете робити і те, і інше.

Також мені особливо подобається, що в навігаційному меню є можливість сортувати продукти за ціновим діапазоном. Це чудово для людей з бюджету.

Порада: SimpleSite Дійсно, це просто

З усіх розробників веб-сайтів, згаданих у цій статті, SimpleSite має бути найпростішим у використанні. Якщо менше зосереджуватися на своєму веб-сайті, ви маєте час зосередитись на всьому іншому, а трохи додаткового часу може змінити все.

Тепер слід попередити, що простота у використанні означає певні обмеження щодо того, що можна зробити із заданим дизайном сайту. Але якщо ви не хочете турбуватися про щось, і ви не турбуєтесь про форми бронювання, замовлення в Інтернеті чи іншу більш розширену функціональність, SimpleSite – це, мабуть, ваш найшвидший варіант.

Сміливо читайте наше Огляд експертів SimpleSite щоб дізнатися більше.

Чудова випічка приносить радість, а веб-сайти Great Bakery нагадують про це

Випічка – це надзвичайно креативний акт, який поєднує знання, техніку, пристрасть і не малу кількість любові, щоб зробити щось, що приносить радість у життя людей. Створюючи веб-сайт для пекарні, хитрість полягає в тому, щоб передати це почуття, не залежачи занадто від байдужностей.

Деякі пекарні досягають цього лише демонструючи свою роботу, а інші зосереджуються на розповіді своєї історії. А інші просто кладуть перед собою кнопку “Купити” і дозволяють приймати власне рішення.

Яким би не був підхід, якщо вони змусили вас зголодніти, якщо вони змусили згадати радість кожного укусу, то, ймовірно, вони перемогли.

Чи є в цьому списку ви всі натхненні та готові піти? Чудово! Ви можете створити власний веб-сайт хлібобулочних виробів з невеликою суєтою, скориставшись розробниками веб-сайтів, про які ми згадували в цій статті. Щоб допомогти вам зробити свій вибір, ми розібралися трохи глибше, щоб з’ясувати, які з них мали правильне поєднання тем та особливостей, щоб розпочати роботу. Подивіться нижче, і насолоджуйтесь!

Site BuilderТеми, що підходять для випічкиОнлайн-магазинФорми замовленняВіджети про напрямки / картиВіджет бронюванняБронювання
Вікс12ТакТакТакТакТак
GoDaddy20ТакТакТакТакТак
WeeblyМає декілька тем ресторану, але нічого певногоТакТакТакТакТак
Сайт123Використовує модульну систему замість тем із певним призначеннямТакНі, але є спеціальна програма для створення формТакТакТак
SimpleSite1ТакНіНіНіНі
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map