12 порад для створення залучаючої розсилки, яка отримує кліки

Якщо ви зробите це правильно, інформаційний бюлетень електронної пошти може принести більше доходу, ніж будь-який інший маркетинговий формат. Фактично, він має середня рентабельність інвестицій 122%. Електронні розсилки можуть сприяти залученню, покращити лояльність до бренду та зміцнити відносини, які ви маєте зі своїми клієнтами.


З іншого боку, ваша власна папка вхідних повідомлень показує, що трапляється з електронними розсилками. Ось декілька вказівок про те, як створити інформаційний бюлетень електронної пошти, який люди насправді хочуть читати.

Contents

Щоб надіслати цікавий інформаційний бюлетень, спочатку підготуйтеся та зробіть домашнє завдання

Найкращі інформаційні бюлетені не є фалійками. Швидше, багато підготовчих робіт йде в них. Тому перед початком роботи ви повинні задати собі чотири простих питання:

Чому ви надсилаєте електронний лист?

Вам потрібно знати свою мету. Це для залучення трафіку на ваш веб-сайт? Повідомляти клієнтів про спеціальні пропозиції? Або просто поділитися своїми останніми новинами?

Як буде виглядати електронна розсилка?

Вам потрібно буде вибрати кольорові теми, макет, кількість зображень, де розмістити свій заклик до дії тощо. Чи буде це багатослівним або в основному складається із зображень? Довгий або короткий?

Коли і як часто ви будете надсилати електронну розсилку?

Більшість інформаційних бюлетенів надсилаються щотижня, але ви можете надсилати свої двічі на тиждень чи раз на місяць або щось середнє. Маркетингова мудрість все ще говорить, що найкращим днем ​​тижня для надсилання електронних листів є вівторок, але переконайтеся, що він працює для вас. Якщо ви надсилаєте інформацію про круті події вихідних, четвер може стати кращим днем.

Що входить у вашу електронну розсилку?

Це залежить від вас, але кожен електронний лист повинен мати три елементи:

  • Тема, що привертає увагу
  • Залучення вмісту, який охоплює інтерес одержувача
  • Чіткий заклик до дії (CTA)

Потім почніть з цих 12 найкращих порад

№1. Зробіть менше про вас, більше про них

Нікому не подобається самокорисливий рекламний матеріал. Ваші бюлетені повинні містити цінний вміст, який хочуть прочитати ваші одержувачі. Хорошим правилом є 90% інформативність, 10% рекламні.

№2. Переконайтеся, що вони хочуть

Переконайтесь, що ваші контакти хочуть вашої електронної розсилки. Використовуйте подвійне підтвердження підключення, яке пропонують більшість провідних служб маркетингу електронної пошти, такі як MailChimp та Constant Contact, і простий процес скасування підписки. Також дайте дуже чітке уявлення про те, що отримають одержувачі, перш ніж зареєструватися. Один розумний хід – запропонувати електронну пошту для попереднього перегляду, перш ніж люди підписуються.

12 порад для створення залучаючої розсилки, яка отримує кліки

№3. Тримайте його в чистоті

Найкращі електронні листи є невмітими. Вони використовують короткі абзаци із напівжирними заголовками та тримають їх короткими та суттєвими. Пам’ятайте, що 46-59% електронних листів читаються на мобільних пристроях, тому полегшити читання на маленькому екрані.

№4. Бути відповідні та особисті

Ваші одержувачі хочуть відчути, що ви дбаєте про них. По-перше, сегментуйте контакти на різні групи залежно від їх віку, місця розташування, улюбленого кольору чи будь-якого іншого фактора, який допоможе вам надсилати індивідуальний вміст, відповідний кожному одержувачу. Потім персоналізуйте свої тематичні рядки та текст. Дослідження показують, що персоналізовані електронні листи мають відкриту швидкість на 29% ніж неперсоніфіковані.

12 порад для створення залучаючої розсилки, яка отримує кліки

№5. Не спам

Уникайте використання таких слів, як “безкоштовна пропозиція” або “знижка”, які викликають фільтри спаму електронної пошти. Звичайний текст також може бути більш надійним для уникнення спам-фільтрів, ніж повідомлення електронної пошти, повні зображень. Нарешті, включіть у свій вітальний лист інструкції, як додати вас до їх списку контактів чи первинної вхідної пошти, щоб ваші розсилки не переходили прямо на вкладку Акції.

№6. Обробляйте рядки теми до макс

Майже половина всіх одержувачів електронної пошти відкриває електронний лист відповідно до теми поодинці, тож зробіть вашу привабливою та інтригуючою. Ви можете перевірити свої тематичні лінії за допомогою постійних контактів, GetResponse, ActiveCampaign та багатьох інших служб маркетингу електронною поштою..

12 порад для створення залучаючої розсилки, яка отримує кліки

№7. Будьте чіткі

Використовуйте лише один CTA, який повідомляє саме те, що ви хочете отримувати. Кілька запитів і кілька кнопок в одному електронному листі просто плутають.

12 порад для створення залучаючої розсилки, яка отримує кліки

№8. Максимально використовуйте попередні заголовки

Попередні заголовки – це зразок першого рядка електронної пошти, який ви можете побачити у своїй папці “Вхідні”. Зробіть їх цікавими! GetResponse дозволяє вам редагувати цей рядок, щоб привернути увагу одержувача та заохотити їх натискати відкритими.

12 порад для створення залучаючої розсилки, яка отримує кліки

№9. Дайте собі хороше ім’я

Поле “Від” є помітним для мобільної електронної пошти, і люди вважають за краще відкривати електронні листи, схожі на справжню людину, а не від компанії. Відредагуйте поле «Від», щоб сказати Джон Пітерс, а не Петерс Лаунмоверс, Inc.

12 порад для створення залучаючої розсилки, яка отримує кліки

№ 10. Очистіть список

Ви повинні регулярно перевіряти свій список електронних листів на предмет одержувачів, які ніколи не відкриватимуть свої електронні листи, та видаляти їх зі списку. Постійне надсилання електронних листів людям, які ніколи на них не дивляться, просто руйнує ваші відкриті тарифи і витрачає час – ваш і їхній.

№11. Зробіть це зручним для мобільних пристроїв

Пам’ятайте, що 46-59% електронних листів читаються на мобільних пристроях, тож зберігайте його зручно для мобільних пристроїв та легко читайте на маленькому екрані. Це не тільки допоможе вам досягти більшої кількості клієнтів, але й допоможе їм сприймати ваш бренд як більш авторитетний та релевантний.

№12. Не здогадуйтесь, тестуйте

Тестування на розділення або тестування A / B дозволяє вам спробуйте різні версії електронних листів та порівняйте результати. Таким чином, вам не доведеться здогадуватися, чи довші електронні листи отримують більше кліків, ніж коротші, або яке зображення є більш привабливим – у вас з’являться дані, які дозволяють вам точно знати.

І якщо вам все-таки потрібна допомога, дотримуйтесь цієї бонусної поради!

Ви завжди можете просто звернутися за консультацією до професійних служб маркетингу електронної пошти. Всі хороші послуги з маркетингу електронної пошти дозволяють вам розробити шаблон електронних розсилок; отримати доступ до елементів дизайну, таких як кадри, шаблони макета та кольорові схеми; і встановити графік розсилки електронних листів. Ось деякі інші речі, які найкращі послуги з маркетингу електронної пошти можуть зробити, щоб допомогти вам покращити інформаційний бюлетень електронної пошти:

  • Дозволяє переглядати інформаційний бюлетень на кількох пристроях. Таким чином, ви можете перевірити, як це виглядає на смартфонах, планшетах та ноутбуках. Більшість хороших послуг маркетингу електронною поштою – включаючи постійний контакт, GetResponse та MailChimp – дозволяють переглянути ваш дизайн у різних розмірах екрана.
  • Налаштування персоналізованих автовідповідачів на такі послуги, як постійний контакт. Це означає, що ви можете автоматично надіслати привітання електронною поштою зі своїм підключенням, як тільки хтось підпишеться, навіть якщо це посеред ночі.
  • Графік крапельних кампаній за участю серії вітальних та вступних електронних листів, які регулярно надсилаються новим абонентам
  • Забезпечте подвійне відключення тож ви можете бути впевнені, що ваші одержувачі перебувають у списку, оскільки вони хочуть бути там, а не помилково.
  • Проведіть тестування A / B перевірити різні версії одного і того ж електронного листа. Перевірте, які показники відкритості, кліку та відповіді краще визначати, що є найбільш успішним для вашого бізнесу. За допомогою MailChimp та GetResponse ви можете перевірити рядок теми, вміст, час доби та поле “від” A / B..
  • Клієнти сегменту у списки однодумців, щоб отримувати спеціалізовані версії вашої розсилки, використовуючи. Це може збільшити ваш дохід від електронної пошти на 760%.

Приступайте до роботи зараз над електронною розсилкою електронної пошти, яка розхитує ваші ставки для залучення

Чудовий інформаційний бюлетень електронної пошти, створений за допомогою потужного сервісу маркетингу електронної пошти, може творити чудеса щодо вашої ставки та рівня доходу. За допомогою цих порад ви можете розпочати роботу з дивовижним інформаційним бюлетенем електронної пошти, який ваші клієнти не можуть чекати, щоб прочитати.

Статистика маркетингу електронної пошти:

https://www.emarketer.com/Article/Email-Continues-Deliver-Strong-ROI-Value-Marketers/1014461

https://www.campaignmonitor.com/resources/guides/email-marketing-new-rules/

https://www.emailmonday.com/mobile-email-usage-statistics/#growth

https://www.getresponse.com/resources/reports/email-marketing-benchmarks.html#personalization-in-email-body

Зображення

Попередній перегляд електронної пошти: https://blog.hubspot.com/marketing/guide-creating-email-newsletters-ht

jetBlue: https://blog.hubspot.com/blog/tabid/6307/bid/34146/7-excegether-examples-of-email-personalization-in-action.aspx

Електронні листи-трилеристи: https://blog.hubspot.com/hs-fs/hub/53/file-271454251-png/Blog-Related_Images/_Example.png?t=1534041886080&ширина = 667&висота = 251&name = Thrillist_Example.png

WTA Riot CTA: https://blog.hubspot.com/marketing/guide-creating-email-newsletters-ht

Я більше: https://www.getresponse.com/resources/whitepapers/how-to-write-newsletters-that-get-opened-read-and-clicked.html

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me