12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky: (porovnanie do roku 2020)

S K dispozícii je široká škála bezplatných online infografických nástrojov, Neexistuje ospravedlnenie za to, že svojim zákazníkom a zainteresovaným stranám poskytujete nudné a neživé informácie. Je zrejmé, že povaha a frekvencia potrieb každej spoločnosti sa bude líšiť, ale to nie je žiadny problém, pretože každý dostupný nástroj prichádza s vlastnými jedinečnými funkciami, špecialitami a rozhraním.


Tvrdo sme pre vás pracovali a vybrali sme si našich obľúbených, takže všetko, čo musíte urobiť, je určiť ten pravý pre vás.

Ak si neželáte vytvoriť svoj vlastný infographic, môžete najať profesionálneho grafického dizajnéra na Fiverr urobiť to za pouhých 5 dolárov. Môžete tiež kliknúť sem a dozviete sa viac o spoločnosti Fiverr.

# 1: Grafy Google

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Ak potrebujete akýkoľvek webový nástroj, je pravdepodobné, že spoločnosť Google má bezplatný nástroj. Infografika nie je výnimkou. Pretože sú interaktívne a založené na HTML, používanie grafov Google vyžaduje veľa kopírovania a vkladania kódu HTML do súboru .html a jeho otvorenie v prehliadači.

Ak ste spokojní s HTML, Google Charts ponúka približne dva desiatky typov infographic, z ktorých si môžete vybrať, vrátane základov, ako sú koláčové grafy a časové harmonogramy, a viac jedinečných možností, ako sú sviečky alebo bublinové grafy.. Sprievodcovia sa dajú ľahko prečítať a sledovať a kopírovanie kódov je možné vykonať kliknutím. Môžete prispôsobiť farby svojej webovej stránky a údaje sa aktualizujú v reálnom čase. Najlepšie zo všetkého je, že služba je úplne zadarmo.

# 2: Infogram

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Ak HTML nie je vaše vec, stále existuje veľa možností, ako vám pomôžu pri vytváraní infografiky. Infogram poskytuje bezplatné infographic šablóny, ktoré vám pomôžu zobraziť informácie:

 • V schéme správ
 • Ako proces
 • Ako štatistické informácie
 • Ako časová os
 • Ako mapa

Môžete tiež vytvoriť jednotlivé čiarové, stĺpcové, radiálne, stĺpcové alebo výsečové grafy alebo použiť fakty & čísla “.

Hore je príklad šablóny infographic reportu. Stačí kliknúť na prvok, ktorý chcete upraviť, a zobrazí sa tabuľka, aby ste mohli ľahko zadávať informácie.

Infogram tiež ponúka ďalšie rozloženia, ktoré môžu byť užitočné pri prezentácii informácií. Existujú základné šablóny mesačných a ročných správ. Môžete dokonca použiť Infogram pomôžu vám navrhnúť príspevky v sociálnych médiách pre každú platformu sociálnych médií, vrátane hlavičky e-mailu, miniatúry YouTube alebo príspevku na LinkedIn.

Inovovaním plánu získate prístup k prémiovým rozloženiam infographic, ako je napríklad fotoprofil alebo infographic ikona. Prémiový plán má tiež funkciu analýzy údajov.

# 3: Piktohart

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Na Piktochart môžete vytvárať dynamické infografiky, tlačiteľné súbory a dokonca aj prezentácie. Môžeš začnite prázdnou šablónou alebo kliknite na tlačidlo „Inspire Me“ získať kompletné príklady projektov iných používateľov a pracovať odtiaľ.

Odovzdajte fotografie na použitie alebo Vyberte si z galérie obrázkov kurátorom tímu Piktochart. Ľahko si vyberte vopred pripravenú farebnú schému a do prezentácií pridajte mapy, videá a grafy. Platené plány obsahujú export obrázkov PDF a HD a schopnosť vytvárať vlastné farby. Je tu jedinečný plán pre tímy, ktoré umožňujú priradenie rolí a spolupráce.

# 4: Visme

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Spoločnosť Visme rozdeľuje svoje infografiky do niekoľkých užitočných kategórií vrátane:

 • predstavoval
 • proces
 • časová os
 • správy
 • informačné
 • obchodné
 • odbyt & marketing

Všetky kategórie ich tvoria jedinečná funkcia vyhľadávania kľúčových slov šablóny ešte užitočnejšie. Napríklad, ak robíte prezentáciu súvisiacu so zdravím, môžete ľahko napísať „zdravie“ a rýchlo zúžiť výber. Prezentácie, dokumenty a tlačiteľné rozloženia sú ponúkané spolu so sociálnou a webovou grafikou. Alebo si môžete vytvoriť vlastnú šablónu vlastnej veľkosti.

S bezplatným balíčkom môžete vytvoriť až päť projektov. Platené obchodné plány zahŕňajú niektoré jedinečné funkcie, ako napríklad schopnosť nahrávať zvuk, značkovú súpravu, organizáciu priečinkov, knižnicu snímok a ďalšie!

# 5: Ľahko

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Easel.ly je infographic nástroj pre vás, ak chcete niečo rýchle a ľahko použiteľné bez príliš veľkého množstva rozložených možností na výber. Bezplatná verzia ponúka desať šablón z mnohých štandardných obchodných kategórií (napr. Časová os, postup, správa) a štyri typy grafov.

Počet dostupné rozloženia a grafy sú pomerne malé, ale máte možnosť pridať piktogramy, grafy, objekty a dokonca aj videá z YouTube do svojho infographic v editore. V knižnici médií je k dispozícii obmedzený počet obrázkov.

S plateným účtom získate prístup k väčšiemu počtu šablón (viac ako 320), ako aj k možnostiam v kreatívnejších kategóriách (napr. Jedlo, veda, nehnuteľnosti). Budete tiež môcť „pracovať súkromne“, pretože bezplatný účet znamená, že vaše infografiky si môžu prezerať aj ostatní používatelia Easel.ly..

# 6: Canva

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Canva je jednou z najpopulárnejších infografických služieb tam, a to z dobrého dôvodu. Môžu sa pochváliť viac ako 50 000 rozloženiami, z ktorých si môžu vyberať, pre projekty ďaleko za infografikou. Aj keď nie všetky rozloženia sú zadarmo, môžete hľadať čokoľvek od loga po plán hodiny a nájsť aspoň jedno rozloženie zadarmo, ktoré sa má použiť v tejto kategórii.

Ponúkajú jedna z najrobustnejších služieb bezplatného grafického dizajnu dostupné, vrátane oveľa viac ako infografiky. Pri navrhovaní toľkých projektov si môžete myslieť, že budete ohromení. Ale Canva Design School ponúka sprievodcov krok za krokom na vytvorenie akéhokoľvek projektu na svojom webe. Pomáhajú vám tiež pri výbere všetkého, od farieb po písma.

Môžeš vyskúšajte platené predplatné na 30 dní, V tom momente budete mať prístup k viac ako 400 000 fotografiám, schopnosť ľahko zmeniť veľkosť svojich projektov a ľahko zdieľať medzi členmi tímu. Po uplynutí skúšobnej doby sa platené predplatné môže fakturovať mesačne alebo ročne.

# 7: Venage

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Rovnako ako mnoho služieb na tomto zozname, aj Venngage ponúka viac než len infographic dizajn. Oni majú 12 infographic kategórií na výber, vrátane všetkého z geografických, porovnávacích, informačných a „zábavných údajov“.

Majú tiež 14 kategórií grafov vrátane: redakčných, zmiešaných, slovných mrakov, rozptylov a Vennových diagramov. Pri registrácii na účet, Spoločnosť Venngage sa vás pýta na vaše obchodné a dizajnové preferencie a potom vám odporučí rozloženie. Poskytujú krátku prehliadku v editore, ako aj videonávody.

Plány prémií za úplatky sú podobné ako ich konkurenti. Medzi funkcie patrí: tímové funkcie, funkcie identity značky a prístup k ďalším šablónam.

# 8: BeFunky

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

BeFunky je editor fotografií, tvorca koláží a „návrhár“ s obchodnou sekciou, ktorá vám umožňuje vytvárať základné infografiky, reklamy a sociálnu grafiku pre vašu spoločnosť..

Pre účty zdarma je k dispozícii veľmi malý počet šablón a niekoľko možností, pokiaľ ide o prispôsobenie. To hovorí, Ak máte oko dizajnéra, ale nemáte veľa skúseností s tvorbou infografiky, mohlo by to byť všetko, čo potrebujete. Existuje veľa šablón v rôznych veľkostiach a množstvo prvkov, ktoré môžete použiť na vytvorenie svojho návrhu, ale nie príliš veľa základnej štruktúry v šablónach..

BeFunky Plus vám poskytuje prístup k funkciám ako viac možností rozloženia a výber grafiky.

# 9: AniMaker

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Animaker je jediný tvorca video infografiky na našom zozname. Zatiaľ čo väčšina našich ďalších možností vám pomôže povýšiť obyčajný infographic na niečo viac, Animaker vám môže pomôcť posunúť ho na úplne novú úroveň..

Oni majú infographic aj obchodná kategória, s niekoľkými prekrývajúcimi sa témami. Niektoré z videí zameraných na podnikanie, ktoré môžete vytvoriť, sú:

 • Vysvetlenie produktu
 • Propagácia služieb
 • Obchodné stretnutie
 • Správa o predaji
 • Prezentácia firmy
 • Reklama na výrobok
 • História spoločnosti

Infografické témy zahŕňajú:

 • Správy zo sociálnych médií
 • Videá „Príbeh“
 • Fakty prezentácie

Existujú šesť jedinečných štýlov videa na výber, ktoré môžete kombinovať a vytvoriť niečo skutočne jedinečné.

Inovácia na firemný účet poskytuje dlhšie video časy (až 30 minút), väčší počet exportov (až 100 mesačne) a kvalitnejšie video. Nehovoriac o tom, že budete mať aj väčší prístup k šablónam, fontom, ikonám a hudobným skladbám.

# 10: Myslite na graf

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Všimnite si graf najprofesionálnejší výrobca bezplatných infographic na našom zozname. Ale ak ste vo vedeckom, vzdelávacom alebo živočíšnom priemysle, je to pre vás ideálna voľba. Ponúkajú:

 • Porovnávacie tabuľky
 • Cyklistické mapy
 • fakty & obrázky grafy
 • Vývojové diagramy
 • časovej osi
 • mapy
 • Grafy procesov

Bezplatná verzia je bohužiaľ dobré len na testovanie služby, ale plán „výskumník“ obsahuje:

 • Externé nahrávania
 • Súkromný režim pre obrázky
 • Vývoz s vysokým rozlíšením

Ak sa vám páči rozloženie editora, môžete si nechať Graf fungovať za vás bez ohľadu na to, v akom odvetví ste.

# 11: Snappa

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

Snappa je všestrannou voľbou pre potreby každého majiteľa malej firmy v oblasti grafického dizajnu, či už ide o infographic, príspevok v sociálnych médiách alebo reklamu. Bezplatná verzia vám dáva prístup ku všetkým šablónam a obrázkom, ktoré služba ponúka, vzácnosť medzi svojimi konkurentmi.

S plánom zadarmo môžete prepojiť až dva sociálne účty. Infographic rozloženia nie sú pomenované, tak je ťažké určiť, aké rozloženia zodpovedajú vašim konkrétnym potrebám rýchlo, ale kategória ponúka viac ako 50 spôsobov, ako zobraziť informácie v rozloženiach, ako napríklad:

 • Vývojový diagram
 • Porovnávacia tabuľka
 • Označené diagramy
 • fakty & čísla
 • Zdobené kontrolné zoznamy

Toto je jedna z najlepších služieb, ktorú môže majiteľ začínajúcich firiem využiť. Platené predplatné poskytne viac členov tímu prístup k vášmu účtu, plus neobmedzený počet stiahnutí a možnosť ukladať návrhy a priečinky.

# 12: PicMonkey

12 najlepších bezplatných nástrojov na vytvorenie infografiky (porovnanie do roku 2020)

„Bezplatná“ možnosť programu PicMonkey je iba týždňová skúšobná verzia. Ak sa vám však páči to, čo vidíte, môže to byť skvelá voľba pre každého, kto sa chce naučiť trochu grafického dizajnu. sú známy pre svoje výukové programy a za to, že sú editorom obrázkov, ale majú aj časť infographic šablón.

Existujú predplatené služby „Basic“ a „Pro“. Funkcie sú v každom rovnaké, ale program Pro poskytuje neobmedzené úložisko na webe a možnosť usporiadať prácu do rôznych kolekcií..

Navrhnite svoju budúcnosť

Skôr ako sa rozhodnete pre službu, skúste predvídať potreby vašej spoločnosti v oblasti grafického dizajnu. Nevyberajte službu, aby ste si neskôr uvedomili, že nie je celkom vhodná. Mnoho vyššie uvedených služieb ponúkajú viac ako len infografický dizajn, využite napríklad veci zo sociálnych médií a vývoj reklám. Najmä pri zavádzaní sú inteligentné výdavky jedným z kľúčov k skorému úspechu.

Infographic ToolS bezplatnou verziou získate: S platenou verziou získate: Bezplatná verzia je pre… Je čas na upgrade…
# 1: Grafy Google 20+ odrôd grafu

Preddefinovaný kód HTML

Niekto, kto pozná HTML
# 2: InfogramJednotlivé grafy & rozloženie infographic správy

Rozloženie príspevkov sociálnych médií

Funkcie analýzy údajov

Prémiové rozloženia prehľadov

Niekto, kto potrebuje základnú infographic správu & šablóny sociálnych médiíPotrebujete analytiku údajov
# 3: Piktochart 600+ šablón pre infografiky, prezentácie a tlač

Úložný priestor pre obrázky 100 MB

1G ukladanie obrázkov

Export vo formáte HD / PDF

Odstránenie vodoznaku

Funkcie tímovej spolupráce

Majiteľ malej firmy je novým infografikomVytvorili ste tím, ktorý musí spolupracovať na návrhu
# 4: VismeRôzne šablóny v kľúčových obchodných kategóriách

Sociálna a webová grafika

Až päť projektov

Extra úložisko médií

500 000+ fotografií a 10 000+ vektorov na redakčné / komerčné použitie

Neobmedzené projekty (obchodné plány)

Majiteľ malej firmy s menej ako piatimi infografickými projektmi ročneVy a váš tím musíte pravidelne spolupracovať na mnohých dynamických infographic projektoch
# 5: ĽahkoObmedzený počet rozložení a grafov

Obmedzená knižnica médií

Súkromné ​​skladovanie infografiky

320+ rozložení

Niekto, kto potrebuje jednoduchý infographic rýchloViete, že sa vám služba páči a potrebujete cenovo dostupný infographic nástroj
# 6: CanvaRozsiahle príručky

Široká škála bezplatných rozložení projektu

Tímové funkcie

Odovzdajte / uložte prvky špecifické pre značku

Niekto, kto má záujem naučiť sa grafický dizajn a vytvárať projekty pre svoje podnikaniePotrebujete tímové funkcie, viac úložného priestoru a bohatšie rozloženie
# 7: Venage Uložiť päť infografiky

Prístup k piatim rozloženiam

Pridajte k infografike viac stránok

Vlastné šablóny

Majiteľ malej firmy s veľmi malým počtom infographic potriebViete, že sa vám služba páči a potrebujete infografiky označené pre vaše obchodné / ústredné súbory
# 8: BeFunkyEditor fotografií a tvorca koláží s infographic dizajnérom

Základné rozloženia a prvky, ktoré sa majú pridať k vzorom

Ďalšie rozloženia

Pokročilé nástroje na navrhovanie a úpravy

Niekto, kto potrebuje úpravy fotografií, okrem svojich potrieb v oblasti infografického dizajnuPotrebujete pokročilé nástroje na úpravu a viac než len základné rozloženia a grafiku
# 9: Animaker 2 minúty videá

Video v štandardnej kvalite

100 vývozov mesačne (podnikateľský plán)

Práva na komerčné video

Niekto, kto chce robiť krátke, jednoduché infografikyNa dlhšie videoprezentácie potrebujete obchodné práva
# 10: Myslite na grafPrázdna šablóna

Nahrajte 1 obrázok

Začnite zo šablón

Vytvárajte prezentácie

Keď potrebujete iba rýchlu snímkuSte v podnikaní náročnom na údaje a chcete, aby informácie uvádzali špecializované možnosti rozloženia
# 11: Snappa Päť stiahnutí mesačne

Prístup k 5 000+ rozloženiam a 600 000+ fotografiám

Tímová spolupráca (tímový plán)

Odovzdajte vlastné písma

Ste začínajúci vlastník, ktorý potrebuje grafiku vysokej kvality každý mesiac (menej ako päť)Potrebujete tím, ktorý vám pomôže navrhnúť grafiku
# 12: PicMonkeyTýždenná bezplatná skúšobná verziaPrístup ku všetkým nástrojom a funkciám (viac úložiska pre program Pro)Chcete bezplatný prístup k úplným službámPotrebujete pravidelne infografiku
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map