000webhost vs Hostinger – чи справді варте безкоштовного хостингу? [2020]

Безкоштовний хостинг із 000webhost може виявитися хорошим рішенням, але це залежить від того, наскільки ви серйозно ставитеся до свого веб-сайту. Ви знаєте, що завжди існує улов з халявами, і в цьому випадку це обмеження 000webhost.


Коли настане час оновити свій рахунок, вас переведуть прямо до Hostinger, якому належить 000webhost. Ви можете дотримуватися нульової підтримки клієнтів та оплачувати додаткові додатки з 000webhost, або прийміть мою рекомендацію експерта і виберіть хостингер з самого початку.

Оплата за план з таким авторитетним веб-господарем, як Hostinger, може дати вам набагато більше прав від початку роботи, тож продовжуйте читати, щоб побачити, чи безкоштовна справді варта великої вартості вашого часу.

Я заглибився в 000webhost проти Хостінгера в битві за п’ять критичних раундів:

1Цена2Особливості3 Надійність & Uptime4Security5Support {"@context":"http: \ / \ / schema.org","@тип":"ItemList","itemListElement": [{"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 1,"назва":"Ціноутворення","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / 000webhost-vs-hostinger \ / # Ціноутворення"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 2,"назва":"Особливості","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / 000webhost-vs-hostinger \ / # Особливості"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 3,"назва":"Надійність & Час роботи","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / 000webhost-vs-hostinger \ / # Надійність – amp – Uptime-"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 4,"назва":"Безпека","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / 000webhost-vs-hostinger \ / # безпека"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 5,"назва":"Підтримка","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / 000webhost-vs-hostinger \ / # підтримка"}]}

Ціноутворення

Ви не можете перемогтись вільно … Або можете?

000webhost працює на основі “нульового розміщення хостингу веб-сайтів”, і його варіанти оновлення перенесуть вас до Hostinger.

Знімок екрана з варіантами безкоштовного веб-хостингу 000webhost

Безкоштовно автоматично означає найкраще значення? Ну, це залежить від того, для чого ви хочете використовувати свій веб-сайт. За допомогою 000webhost ви можете встановити WordPress і створити чудовий веб-сайт, але набагато суворіші обмеження щодо простору пам’яті та пропускної здатності (трафіку), тому це не буде справді працювати для професійного веб-сайту.

Вам потрібно використовувати піддомен 000webhostapp.com (наприклад, ваш веб-сайт.000webhostapp.com), оскільки 000webhost відключив можливість використання власного доменного імені для вашого хостингу. Ця функція стане платним оновленням у майбутньому, але наразі 000webhost потребує оновлення (до Hostinger) для власного доменного імені.

Якщо ви працюєте над створенням свого першого веб-сайту, створенням особистого веб-сайту або просто потрібно протестувати сайт, перш ніж він з’явиться в реальному часі, тоді піддомен може працювати нормально. Але якщо ваш веб-сайт призначений для бізнесу, субдомени створюють абсолютно неправильне враження. Те, що ви заощаджуєте, вибравши безкоштовний хостинг, недостатньо для виправдання субдомену, який підказує, що ви недостатньо дбаєте про свій бізнес, щоб інвестувати доменне ім’я.

Ціни хостингу є одними з найнижчих в галузі (особливо якщо ви вибрали єдиний спільний план хостингу) та його плани дають вам простір та пропускну спроможність, необхідні для створення вашого бізнесу в Інтернеті. Якщо ви виберете план «Преміум» або вище, безкоштовне доменне ім’я буде включено протягом першого року, що заощадить ваші витрати на придбання доменного імені в іншому місці.

А переможець: Це залежить. Якщо ви шукаєте дешевий спосіб створення особистого веб-сайту, то хостинг з нульовою вартістю 000webhost – це абсолютно найкраща цінність (як це не могло бути?), Але якщо це бізнес-сайт, який вам потрібен, то хостингер виграє руки..

Особливості

000webhost має безліч обмежень – хостинг надає вам більше можливостей

Якщо ви отримуєте те, за що платите, то що насправді дає вам хостинг з нульовою вартістю? Що стосується 000webhosting, відповідь… не дуже. На скріншоті нижче вказано, що саме включено у безкоштовний хостинг (а Premium стосується єдиного плану веб-сайтів хостингу).

Характеристики 000webhosting у своїх планах хостингу Premium та FreeХарактеристики 000webhosting у своїх планах хостингу Premium та Free

1 000 Гб місця на диску 000webhost не дозволить вам розмістити багато мультимедіа, наприклад, і ви також обмежені в кількості трафіку, який ви можете отримати. З безкоштовним хостингом на вашому веб-сайті також відображатиметься брендинг 000webhost (зазвичай в нижньому колонтитулі).

Брендинг 000webhosting відображається на нижньому колонтитулі веб-сторінкиБрендинг 000webhosting відображається на нижньому колонтитулі веб-сторінки

Що ще дає вам Хостінгер, що 000webhost не робить? Список досить довгий:

 • Безкоштовні міграції веб-сайтів
 • Щотижневі резервні копії (щоденні резервні копії на бізнес-плані)
 • Встановлення програм одним натисканням кнопки (000webhost пропонує лише WordPress або власного конструктора)
 • Кеш-менеджер (для кращої швидкості)
 • Безкоштовний домен на рік на плані Premium та вище
 • 10 Гб – 30 Гб пам’яті, залежно від вашого плану
 • Необмежена пропускна здатність на плані Premium та вище
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Адреса електронної пошти (один обліковий запис електронної пошти, безкоштовний протягом шести місяців на Premium та вище)
 • 100 веб-сайтів Преміум і вище (000webhost дозволяє розміщувати максимум два)

А переможець: Хостингер. Це очевидно має величезну перевагу перед 000webhost – доводить, що ви дійсно отримуєте те, за що платите! Прочитайте наше поглиблений огляд Хостінгера щоб побачити, що наш експерт подумав про всі пропоновані функції.

Надійність & Час роботи

Надійність хостингу є відмінною – 000webhost має проблеми з простоєм

Google рекомендує завантажувати сторінки вашого веб-сайту протягом двох секунд, щоб не допустити відвідувачів нетерпляче клацання, тому швидкість вашого хостингу може мати великий вплив на успіх вашого веб-сайту. На щастя, і те, і інше Хостинг і 000webhost мають вражаючі швидкості завантаження сторінки – із середніми показниками менше половини секунди для обох.

Однак ефективність веб-сайту стосується не лише швидкості. Надійність також викликає величезне занепокоєння – адже якщо ваш веб-сайт знижений і клієнти не можуть отримати доступ до нього, вартість вашого бізнесу в програному бізнесі може бути значною.

Запис про хостинг хостингерів постійно хороший, середні показники тривалості не менше 99,98% (що становить приблизно вісім хвилин простою протягом місяця). Хостингер також забезпечує моніторинг продуктивності.

Прогноз часу роботи хостингера протягом рокуПрогноз часу роботи хостингера протягом року. Результати, зібрані власним збором та тестуванням наших експертів

000webhost – зовсім інша історія. Це невтішні записи про час роботи, коли кілька місяців занурюються в діапазон 97-98%. (98% – це більше 14 годин простою в місяць.) Надійність 000webhost перевищує переваги “нульового розміщення хостингу веб-сайтів”. А оскільки це безкоштовно, немає жодної компенсації за те, коли ваш веб-сайт знижується.

Оскільки 000webhost належить Hostinger, який має тривалість роботи на 100% протягом більшості місяців, час його простою здається дивним – але для цього може бути ряд причин, наприклад, перевантажені сервери або старі сервери, які часто не підтримуються.

Запис про час роботи 000webhost протягом рокуЗапис про час роботи 000webhost протягом року. Результати, зібрані власним збором та тестуванням наших експертів

А переможець: Хостингер. Що стосується надійності, 000webhost має занадто багато простоїв, щоб наблизитися до зоряної продуктивності Хостінгера.

Безпека

Хостингер надає вам виняткову безпеку – 000webhost’s занадто просто

Атаки зловмисного програмного забезпечення та грубої сили можуть мати руйнівний ефект на вашому веб-сайті, і якщо ви займаєтесь бізнесом, це може бути дуже згубним. Уявіть, що дані ваших клієнтів викрадені під час нападу – чи зможуть вони вам знову довіряти?

Хоча веб-хости не завжди надають вам всю необхідну безпеку, основний захист на рівні сервера – це те, чого слід очікувати.

000webhost має вбудований брандмауер та захист від DDoS (розподіленого відмови в обслуговуванні), і його сервери контролюються цілодобово – це ступінь функцій безпеки, що пропонуються. Достатньо захистити свій веб-сайт від певної кількості зловмисного трафіку, як-от хакери та зловмисне програмне забезпечення – але додаткові функції безпеки не можна використовувати. Для більшої безпеки вам доведеться перейти на Hostinger. Чи починає відчувати себе ціллю 000webhost, це підштовхнути вас до Хостінгера?

Хостингер використовує безпеку BitNinja у всіх своїх планах, що забезпечує захист вашого веб-сайту від:

 • DDoS
 • Зловмисне програмне забезпечення
 • Спроби злому
 • Ботнет
 • Атаки грубої сили
 • Введення сценарію

А переможець: Хостингер. Його функції безпеки забезпечать вам набагато більший захист порівняно з 000webhost – і якщо ви хочете додати більше безпеки на свій веб-сайт 000webhost, вам буде запропоновано оновити до Hostinger все одно!

Підтримка

000webhost має лише підтримку спільноти – підтримка хостингу 24/7

Оскільки 000webhost безкоштовний, ви не отримуєте підтримки клієнтів – натомість вам доведеться розраховувати на підтримку громади на форумі. Форум відносно активний, тому ви повинні отримати відповіді на свої запитання, але не обов’язково від підготовленого професіонала. Ви також можете шукати подібні запитання, на які вже відповіли.

Скріншот варіантів підтримки клієнтів HostingerВи можете отримати підтримку клієнтів 24/7 за допомогою Hostinger, перейшовши на план Premium

Підтримка хостингу – це лише чат в прямому ефірі, але ви можете очікувати швидкого реагування та швидкого вирішення своїх проблем. Також хостингер має велику базу знань, наповнену корисними статтями та навчальними посібниками, щоб ознайомитись із широким спектром технічних питань – включаючи проблеми з WordPress, SSL тощо.

А переможець: Хостингер. Ви отримуєте підтримку від команди експертів, і на ваші запитання буде відповідено швидко. Якщо у вас виникли проблеми з вашим хостингом, це рівень підтримки, який вам справді буде потрібен.

Хостинг хостингу з низькою ціною б’є 000webhost хостинг з нульовою ціною

Довівши, що безкоштовно – це не завжди найкращий варіант – навіть коли це звучить дуже привабливо – Хостингер явно перевершує 000webhost майже в усіх напрямках. Ціни хостингу настільки низькі, що його платні плани, безумовно, варті інвестицій.

Наші рекомендації

Якщо ви створюєте бізнес-сайт, то хостингер – єдиний реальний вибір у цій битві. Ви скористаєтеся експертною допомогою, додатковими функціями безпеки, кращою надійністю та більшими ресурсами. Ви навіть можете створити професійне враження за адресою електронної пошти, такою як [email protected]

Для особистих веб-сайтів, таких як блог, веб-сайт хобі або будинок для сімейних оновлень, 000webhost може стати гарним рішенням. Якщо ви хочете перевірити це, прочитайте наш експерт повний огляд 000webhost щоб дізнатися більше, і тоді ви завжди зможете пізніше перейти на Hostinger: Просто натисніть Go Premium на 000webhost, і ви вже є!

000webhostХостингер
ЗначенняХостинг веб-сайтів з нульовою ціною, але ви не можете мати власне доменне ім’я, навіть якщо купуєте його окремоНедорогі плани веб-хостингу, які дають вам чудове співвідношення ціни та якості та професійний веб-сайт для вашого бізнесу
ОсобливостіОбмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність, і ви можете встановлювати лише WordPress (немає інших програм)Більше пам’яті, більше пропускної здатності, ділової електронної адреси та безкоштовного доменного імені в деяких планах
ПродуктивністьНизька надійність, але велика швидкість завантаження сторінкиПрекрасний по надійності та чудовій швидкості завантаження сторінки
БезпекаОсновна безпека на сервері, але інших параметрів безпеки немаєЩотижневі резервні копії та безпека BitNinja, щоб захистити веб-сайт повністю захищеним
Обслуговування клієнтівПідтримка лише через форум 000webhostЦілодобова підтримка прямого чату з швидкими відповідями
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me