Z.com İnceleme 2020 – Bunu Okuyana Kadar Ödeme Yapmayın

zcom ana


Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Z.com ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!

Z.com, 1991 yılından beri çevrimiçi hizmetler sunan çok uluslu bir şirket olan GMO Internet Group’un bir parçasıdır. Merkezi Japonya’da olmasına rağmen Asya’dan Avrupa ve Kuzey Amerika’ya kadar uzanan inanılmaz bir erişime sahiptirler. 750.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapıyorlar ve küçük bir kişisel web sitesinden yüksek trafikli ve kaynak yoğun bir e-ticaret web sitesine kadar her şeyi barındırabilirler. Ancak, bu planlar iyi bir fiyat noktasında mükemmel özelliklere sahip olduklarından, WordPress hostingleri birçok kullanıcı için özellikle ilgi çekici olacaktır..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

zcom 1

Z.com’un büyüklüğü göz önüne alındığında, her türlü web sitesine kolayca uyum sağlar, hem küçük hem de büyük. Ayrıca, özelliklerin ve kaynakların küçük farklılıklarıyla, dünyanın farklı ülkelerinde web barındırma hizmetlerinin yerelleştirilmiş sürümlerine de sahiptirler..

Bununla birlikte, Japonya’daki birincil hizmetleriyle WordPress hostingleri özellikle çekici ve teklifler aşağıdaki temel özelliklere sahip mükemmel planlar:

 • Otomatik WordPress kurulumu
 • Sağlam SSD depolama
 • Sağlam bant genişliği
 • Beş ila 30 WordPress web sitesine ev sahipliği yapın
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • Büyük veritabanlarını destekler

Birden fazla WordPress web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, bu mükemmel bir seçenektir. Ayrıca e-ticaret web siteleri için mükemmel olan 512MB ile 2GB arası veritabanlarını destekler. Ayrıca, aşağıdaki gelişmiş özelliklere sahip olursunuz:

 • 5GB e-posta depolama alanı
 • Günlük yedeklemeler
 • Uygun fiyatlı SSL sertifikaları
 • Web sitenizi hızlandırmak için ayrı önbellek sistemi
 • Gelişmiş WordPress güvenlik özellikleri

Z.com’da bir isteğe bağlı tescilli önbellek sistemi web sitenizin yükleme hızlarını artırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, sundukları gelişmiş güvenlik özellikleri IP adresi kısıtlaması, şüpheli giriş engelleme ve daha fazlası gibi.

Z.com ayrıca bir WordPress web siteleri için ayrı bir hazırlama ortamı, ile birlikte tek tıklamayla web sitesi kopyalama araçları. WordPress web sitenizi yalnızca üç adımda başka bir sağlayıcıdan Z.com’a kopyalayabilirsiniz. WordPress’i kullanmak istemiyorsanız, ücretli bir web sitesi oluşturucu seçeneği mevcut.

Fiyatlandırma ve Destek

Z.com’un hizmet portföyü arasında paylaşılan barındırma, WordPress barındırma ve bir web sitesi oluşturucu ile paketlenmiş barındırma yer alır. WordPress web siteleri oluşturmak isteyenler için üç plan sunuyorlar. İşte plan özelliklerinin kısa bir özeti:

girişTemel
Alanlar51030
SSD depolama10GB30GB100GB
MySQL veritabanı sayısı51030
Veritabanı boyutu512MB1GB2GB
Günlük bant genişliği15 GB50GB200 GB

Bu planların hepsi mükemmel depolama ve bant genişliği sunar, ancak kaç tane veritabanı kullandığınıza çok dikkat edin. Her WordPress web sitesi ayrı bir MySQL veritabanı kullanacaktır. Bu planlarda alan adlarınızı en üst düzeye çıkarırsanız, yedeklenecek veritabanınız olmaz.

Görünüşe göre, bu planlar makul fiyatlı. Ancak, bir aylık ücrete ek olarak ilk kurulum. Ayrıca, onlar ücretsiz SSL sertifikaları sunmayın. Ancak ek ücret minimum, diğer sertifikalar üzerindeki sertifikalarınız için daha az ödeme yaparsınız. Onlar ayrıca ücretsiz alan adı sağlama, yani maliyetlerinize katlayın. İlk kez Z.com kullanıcıları 14 günlük ücretsiz deneme.

Bu ürün için destek biraz sınırlıdır. Onların teklifi yalnızca telefon desteği ve biletleme desteği. Oldukça sağlam bilgi tabanı mevcut, ama o sadece Japonca olarak mevcuttur.

Z.com’un maliyeti nedir? Z.com, 2 $ ile 13 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Z.com planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Z.com size daha pahalı bir plana geçiş konusunda yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Z.com’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Z.com’un müşteri desteği ne kadar iyi? Z.com en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Z.com’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Z.com rekabete nasıl uyuyor??

Z.com, güvenilir WordPress hosting arayanlar için mükemmel bir seçimdir. İlk başlangıç ​​maliyetleriniz diğer sağlayıcılardan daha yüksek olsa da, sağlam bir barındırma şirketiyle çalışmak için biraz daha fazla ödeme yapmaya değer.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • İyi miktarda SSD depolama ve bant genişliği
 • Beş ila 30 WordPress web sitesine ev sahipliği yapın
 • Büyük veritabanlarını destekler
 • Uygun fiyatlı SSL sertifikaları

Eksileri

 • Tüm planlar bir kurulum ücreti alır
 • Destek sınırlıdır
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me