WPWebHost İnceleme 2020 – En İyi WordPress Web Host mu?

WPWebHostWPWebHost, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


2007 yılında kuruldu, WPWebHost, Güneydoğu Asya’da bulunan ve WordPress hosting konusunda uzmanlaşmış lider bir web sitesi barındırma sağlayıcısıdır. Şu anda 100.000’den fazla müşteriye barındırma hizmeti vermektedir. Sunucuları iki veri merkezinde bulunur; biri Singapur’da, diğeri Amerika’da. Web siteleri ve destek İngilizce olarak mevcuttur.

Aslında WPWebHost’ta bir yöneticiyle görüştük ve işte öğrendiklerimiz.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Sadece WordPress web sitesi barındırma şirketi olarak, WPWebHost yalnızca paylaşılan barındırma hizmeti sunar sanal özel sunucular veya ayrılmış sunucular değil. Dört paketi var: WP Blogger, WP Lite, WP Plus ve WP Geek.

WordPress web sitesi barındırma paketleri aşağıdaki özellikleri içerir:

 • % 99,5 kesintisiz hizmet düzeyi sözleşmesi (SLA),% 100 üçüncü taraf testleriyle
 • 30 gün boyunca saklanan yedeklemeleri manuel olarak yedeklemek veya zamanlamak için yedekleme yöneticisi
 • Bir ücretsiz alan adı
 • Ücretsiz Let Encrypt SSL sertifikası
 • 10 GB – 100 GB SSD depolama

Ortalama çalışma sürelerini tartışmak önemlidir. İlk olarak, bulmak beni bir süre alırken, kendi web sitesinde bir % 99.5 kesintisiz çalışma SLA’sı. Bu oldukça iyi, ancak en sevdiğim şey, tazminat konusunda açık yönergeler ile şart ve koşullarında nasıl iyi belgelendiğidir. İkinci olarak, üçüncü taraf testleri 30 günlük bir süre içinde gerçek çalışma süreleri% 100’dür.. Bu açıkça harika bir çalışma süresi ortalaması ve harika bir SLA.

WPWebHost sadece WordPress web sitesi barındırma üzerinde yoğunlaştıkça, bu niş için özel olarak uyarlanmış özellikler sağlayabilirler. İle entegre olurlar 200’den fazla ücretsiz tema sunan Jetpack sadece birkaç tıklama ile ayarlanabilir. WPWebHost ayrıca WordPress Toolkit ile bütünleşir. tek tıklamayla kurulum, korumalı alan testi ve güvenlik tarayıcısı, WordPress otomatik güncellemeleri, web sitesi trafik istatistikleri ve çok daha fazlasını sağlar.

Mükemmel WordPress özelliklerinin yanı sıra, WPWebHost, aşağıdakiler de dahil olmak üzere yüksek kaliteli donanım kullanır. küresel müşteriler için Amerika ve Singapur’da en son SSD depolama alanı, çoklu sunucu konumları, ve daha da fazla değer katmak için, ziyaretçilerinizin her zaman daha hızlı web sitesi yükleme hızlarından ve daha iyi güvenlikten yararlanmasını sağlamak için ücretsiz bir CDN içerir.

Fiyatlandırma ve Destek

Hem yerel hem de uluslararası rakiplerle karşılaştırıldığında fiyatları oldukça yüksek. Bununla birlikte, WordPress web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak ekstra özelliklerle birlikte gelen belirli WordPress barındırmalarını arıyorsanız, ekstra maliyet değerli olabilir..

Ödeme yaptığınızda, bir, on iki, yirmi dört veya otuz altı aylık dönemlerde barındırma satın almayı seçebilirsiniz.. Daha uzun süreli satın alma indirimleri oldukça dik. Aylık bir deneme zorunluluğu seçme seçeneğini ve indirim almak için daha uzun bir terim seçebilmeyi seviyorum. Ücretsiz deneme veya ücretsiz sürüm yok, ancak 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar.

WPWebHost müşteri hizmetleri 7/24, bu harika ve onlar hem canlı sohbet desteği hem de Facebook messenger sunun. Gündüz veya gece herhangi bir zamanda destek alabilmeyi gerçekten çok seviyorum. Yine de, zaman zaman bir yanıt almak için birkaç saat beklemek zorunda kaldım. Yardımları İngilizce olarak mevcuttur ve destek personeli çok bilgilidir. Geliştirilmesi gereken bir alan, bilgi tabanlarıdır, çünkü şu anda web sitesinde yardım belgeleri bulunmamaktadır.

WPWebHost’un maliyeti nedir? WPWebHost 3 $ ‘dan 77 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi WPWebHost planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. WPWebHost, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve WPWebHost’un bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
WPWebHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? Ancak bu, WPWebHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

WPWebHost, rekabete nasıl uyuyor??

WPWebHost, Güneydoğu Asya’nın önde gelen barındırma sağlayıcılarından biri olan Exabytes’in bir yan kuruluşudur, bu nedenle yalnızca WordPress hostingleri için birinci sınıf altyapıya erişebilirler..

WPWebHost, makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • WordPress kullanıcıları için iyi düşünülmüş bir çözüm
 • Web sitesinde canlı sohbet
 • 7/24 müşteri desteği
 • Başlangıç ​​dostu araçlar, örneğin, WordPress Araç Seti, JetPack, WordPress otomatik güncellemeleri

Eksileri

 • Nispeten pahalı
 • Canlı sohbetten yavaş yanıt
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me