WPHosting.ph Gözden Geçirme 2020 – Akıllıca Bir Yatırım mı?

WPHosting.phWPHosting.phis iyi, ama iyi yeterli değil. WPHosting.ph iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


WPHosting, 2011 yılından bu yana Filipinler merkezli bir WordPress barındırma hizmetidir. Şirket, ülkede türünün ilk örneği olduğunu iddia ediyor. WPHosting’in amacı, özellikle Filipinler’deki kullanıcılar için hazırlanmış WordPress barındırma hizmeti sunmaktır ve WordPress’e özel destek ve bununla birlikte ucuz fiyatlandırmayı dahil etmektir. Talep üzerine (değişken fiyatlandırma ile) yönetilen bir WordPress seçeneği mevcut olsa da, şirket esas olarak paylaşılan WordPress barındırma hizmeti sunar. WPHosting’in web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

WPHosting, temel ihtiyaçların çoğunu sağlayan basit WordPress barındırma planları sunar:

 • Barındırma planınızın ömrü boyunca ücretsiz alan adı kaydı (.com, .net ve .org)
 • On alt alana sahip en fazla üç web sitesine ev sahipliği yapın
 • WordPress eklentileri ve temaları için ücretsiz başlangıç ​​paketi
 • 4 GB’a kadar depolama alanı
 • 45 GB’a kadar bant genişliği

WPHosting paylaşılan web hosting paketleri çok basit bir katalog var. Özellikler açısından, paketleri sadece bireyler veya küçük işletmeler için gerçekten uygundur. Depolama ve bant genişliği sırasıyla sadece 500 MB ve 4 GB ile başlar, küçük işletme web sitesi veya blog için en az ihtiyaç duyulan çıplak sayıdır. Maksimum 4 GB depolama alanına ve 45 GB bant genişliğine kadar çıkar, bu da orta ölçekli bir işletme web sitesi veya blog için yeterli olabilir.

Ancak, nispeten katı sınırlarınız olacağından, barındırma sürenizi süresiz olarak ölçekleyemezsiniz. Örneğin, en fazla on veritabanı, FTP hesabı, e-posta hesabı ve alt alan adının yanı sıra hesap başına yalnızca üç web siteniz olur.

Bununla birlikte, WPHosting, cPanel’e tüm paylaşılan WordPress barındırma paketlerini sağlar. cPanel, barındırma üzerinde daha fazla kontrol sağladığından iyi bir araçtır. Ayrıca sağlar Web sitenizin trafiğini izlemek için harika olan AWStats. WordPress’i sizin için kurmanın yanı sıra, WPHosting ayrıca sizin için bazı temel SEO kurulumları yapar, kendinizle uğraşmak istemiyorsanız bu harika bir şey. İyi bir başlangıç ​​yapmanız için ücretsiz eklentilere ve temalara da erişebilirsiniz.

Özel işlere ihtiyacınız varsa, WPHosting ekibini tema / eklenti geliştirme, seminerler veya eğitim, web sitesi geliştirme vb.Gibi çeşitli WordPress hizmetleri için kiralayabilirsiniz..

Fiyatlandırma ve Destek

WPHosting’in planlarının en dikkat çekici özelliklerinden biri şirkette bir hesabınız olduğu sürece ömür boyu ücretsiz bir alan adı alırsınız. WPHosting’i kullanmaya başlamayı daha uygun hale getirmek için ücretsiz bir web sitesi transfer hizmeti de vardır. Önemli olan, yalnızca yıllık ve iki yıllık seçeneklerle daha uzun faturalandırma terimleriniz olacağı, ancak yine de makul.

WPHosting’in fiyatlandırması çok düşük bir seviyede başlıyor ve bienal planları daha da indirimli (sadece biraz da olsa). Ancak, bu ana bilgisayarla yalnızca çok sınırlı depolama alanınız olacağından, kaynaklar açısından sizin için ne ödeme yaparsınız. Bant genişliği biraz daha iyidir, ancak başka yerlerde aynı veya daha düşük fiyatlar için çok daha cömert ödenekler alabilirsiniz. WPHosting’in fiyatlarına ücretsiz SSL sertifikaları da dahil değildir.

FTP hesapları, e-postalar, alt alanlar, veritabanları vb. Gibi diğer tüm özellikler de sınırlıdır. Bu nedenle, burada çok düşük fiyatlar ödeyecek olsanız da, mutlaka iyi bir anlaşma yapması gerekmez..

Ne yazık ki, var ücretsiz deneme veya para iade garantisi yok WPHosting’in platformunu risksiz denemek için.

WPHosting 7/24 teknik WordPress desteği sağlamasına rağmen, yalnızca bir e-posta / bilet sistemi aracılığıyla kullanılabilir. Ekip, Facebook ve Twitter hesaplarını da korur, ancak yalnızca ikincisini kullanarak gerçekten aktiftirler. Bir bilgi tabanı yerine, web sitelerinde bir blog çalıştırıyorlar – ancak bu nadiren güncelleniyor gibi görünüyor. Ayrıca en iyi destek kullanılabilirliğini beklememelidir: birden fazla kez, biletlerime hiç yanıt alamadım ve diğer müşterilerden benzer şikayetler var.

wp-hosting-Genel Bakış2

WPHosting.ph’un maliyeti nedir? WPHosting.ph, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi WPHosting.ph planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. WPHosting.ph daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve WPHosting.ph’den bir hosting uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
WPHosting.ph’nin müşteri desteği ne kadar iyi? WPHosting.ph en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, WPHosting.ph’nin radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

WPHosting.ph, rekabete nasıl uyuyor??

WPHosting, harika giriş seviyesi fiyatları olan kullanışlı bir paylaşılan WordPress barındırıcısıdır, ancak paketlerin sınırlamalarının web sitesi hedefleriniz için uygun olduğundan emin olun.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Çok düşük fiyatlar
 • Planınızın süresi boyunca ücretsiz alan adı
 • WordPress önceden yüklenmiş
 • Mükemmel güvenlik

Eksileri

 • Aylık plan yok
 • Para iade garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map