Worldstream Review 2020 – Daha İyi Günler Gördü mü?

WorldStream, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


WorldStream, on yıldan uzun bir süredir özel sunucu işinde. 2006 yılından bu yana, son derece uygun fiyatlı yönetilmeyen adanmış sunucu paketleri ve konumlandırma hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Hollanda’da bulunuyorlar, ancak ABD, Almanya, Çin ve İspanya dahil dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyorlar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

WorldStream’in ayrılmış sunucuları dört ana kategoride sınıflandırılır: ödül, görenek, unmetered, ve özel fırsatlar. Ayrıca Curaçao’da barındırılan sunucular Latin Amerika müşterilerini karşılamak.

Tüm sunucular yüksek güvenlikli veri merkezleri Hollanda merkezli ve göre inşa Seviye III özellikleri. Bu, herhangi bir cihazın çalışmayı durdurması durumunda, ikincisinin sunucularınızın çevrimiçi kalmasını sağlamak için devreye gireceği anlamına gelir. Kullanıyorlar kesintisiz güç kaynağı üniteleri hangisi bitti % 99 verimlilik. Artı, onların 800kVa jeneratörleri yedekle Enerji tedarikçilerinin gücü kesilirse, sunucuları çalışır durumda tutacak elektriğe sahip olmalarını sağlayın.

Her özel sunucu bir minimum 5Gbit / s DDoS saldırı koruması. DDoS Shield algoritmaları en yaygın DDoS saldırılarını otomatik olarak algılar ve herhangi bir saldırıyı bir saniye içinde tespit edebilir. Ayrıca, akıllı DDoS NOC teknolojisi olaydan sonraki tüm saldırıları sürekli iyileştirmek için gözden geçirin saldırı tespit ve önleme sistemleri. DDoS saldırıları sizin için büyük bir endişe kaynağıysa, maksimum 100Gbit / s DDoS korumasına yükseltmeyi seçebilirsiniz..

WorldStream kullanıcı yorumları biraz isabet ya da özledim: birçok kullanıcı mükemmel çalışma süresi, sunucu hızları ve bağlantı bildirir, ancak ev sahibi ile olumsuz deneyimleri olan oldukça az sayıda vardır. Bununla birlikte, WorldStream donanımlarına biraz yatırım yapar, bu nedenle varyans daha uzmanlaşmış sunucu yönetimi personeline duyulan ihtiyaçtan kaynaklanıyor olabilir.

WorldStream Ovreview

Yönetilmeyen adanmış sunucularda uzman oldukları göz önüne alındığında, WorldStream’i kullanmaya başlamak için biraz teknik bilgiye ihtiyacınız var. Alternatif olarak, bunu yapmak için bir sunucu yönetim şirketi veya teknik destek ekibi kiralayın. Bir sunucu arızası için acil teknik desteğe ihtiyacınız varsa, WorldStream size hizmetlerinden faydalanabilir, ancak bu ek bir ücret karşılığında gelir.

Fiyatlandırma ve Destek

WorldStream yalnızca bir konuda uzmanlaştığı için bunları neredeyse rakipsiz fiyatlar. Dedicated sunucularının çoğu piyasa ortalamasından daha düşük fiyatlı. En iyisi, yapabilirsin seçtiğiniz herhangi bir özel sunucuyu özelleştirin, ve sunucular herhangi bir zamanda yükseltilebilir veya eski sürüme geçirilebilir.

Tüm özel sunucu paketleri yönetilmeyen, bunun anlamı destek az: sizin için hızlı bir şekilde yapılandırılmaya ve kurulmaya odaklanırlar, ancak bundan sonra kendi başınıza olursunuz.

Bununla birlikte, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ve sorunun sona erdiğinden şüpheleniyorsanız, mesai saatleri içinde oldukça duyarlı. Onlara onların aracılığıyla ulaşabilirsiniz canlı sohbet, telefon, e-posta veya iletişim formu kendi web sitesinde. Deneyimlerime göre, onlar çoğu soruyu yarım saat içinde yanıtlayın. Ayrıca web barındırma forumlarında oldukça aktiftirler ve zaman zaman müşteri duygularını kontrol ederler, ancak elbette, bu müşteri desteği için onlara ulaşmanın en iyi yolu değildir.

Worldstream’in maliyeti ne kadardır? Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Worldstream planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Worldstream size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Worldstream’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Worldstream’in müşteri desteği ne kadar iyi? Worldstream, en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Worldstream’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Worldstream rekabete nasıl uyuyor??

Worldstream makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Oldukça uygun fiyatlı özel sunucular
 • Güçlü DDoS koruması – 100Gbit / s’ye yükseltilebilir
 • Seviye III veri merkezleri
 • Latin Amerika adanmış sunucuları mevcut

Eksileri

 • Yüksek derecede teknik bilgi gerektirir
 • Kullanılabilir sunucu yönetimi hizmeti yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map