Winhost Review 2020 – Akıllıca Bir Yatırım mı?

winhost-mineWinhost iyi, ama iyi yeterli değil. Winhost iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Winhost 2009 yılında kuruldu ve ABD merkezli. windows hosting konusunda uzmanlaşmış ve dış kaynak yerine tüm donanımlarını kendileri yönetiyor. Şirket içi yönetimi ve sadece Windows hosting’e odaklandıkları, Winhost’u bugün başarılı kılan şeydir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Zaten bir web siteniz varsa, Winhost’a ücretsiz taşıyın. Taşıma hizmeti en üst düzeydedir ve tek yapmanız gereken web sitesi ayrıntılarınızı onlarla paylaşmak, taşıma için bir zaman planlamak, başarılı bir geçişi ikincil bir URL’de test etmek ve ardından ana sitenize geçirmek. Bu şekilde, taşıma sırasında veri kaybından veya sorundan kaçınırsınız.

Acil durum kurtarma planlarının bir parçası olarak, günlük sistem yedeklemeleri oluştururlar. Ancak, web sitenizin yedeği yok. Bir şeyler ters giderse ve web sitenizi yerel bilgisayarınıza yedeklemediyseniz, küçük bir ücret karşılığında siteyi sizin için kurtarmasını isteyebilirsiniz. Ancak bu, en son dosyaların kurtarılmasını garanti etmez. Yedekleme sizin için önemliyse, SiteBackup hizmetlerini kullanabilirsiniz böylece yedekleme işlemini otomatikleştirebilirsiniz.

Sunucu söz konusu olduğunda, kayıt sırasında kendi Windows sunucu sürümünüzü seçebilirsiniz. Aşağıdaki üç seçeneğiniz vardır:

  • Windows 2016 barındırma
  • Windows 2012 barındırma
  • Windows 2008 barındırma

Ayrıca, tam güven ve orta güven denetimine sahip yalıtılmış bir uygulama havuzuna sahip olursunuz. ASP.NET kullanırken, tümleşik veya klasik ASP.NET modu arasında geçiş yapabilirsiniz. Bunu başarmak için Winhost kontrol panelinde bulunan araçları kullanabilirsiniz.

winhost-özellikler

Yardımı ile uygulama ve havuz geri dönüşüm aracı, çalışan bir işlemi kapatabilir veya yeni bir işlem başlatabilirsiniz. Uygulamalarınızdan biri düzgün çalışmadığında ve yeniden başlatmanız gerektiğinde bu kullanışlı olur. En iyi yanı, diğer uygulamalar bundan etkilenmez her web sitesinin kendi uygulama havuzuna sahip olması nedeniyle diğer web sitelerinden izole edilmiştir.

Fiyatlandırma ve Destek

Sunulan üç paket var Temel, Maks ve Nihai. Temel paket, sıradan blogcu veya küçük web sitesi sahipleri için yeterli olması gereken 3GB disk alanı ve 50GB bant genişliği sunar. Max ve Ultimate paketleri, daha büyük web sitesi sahiplerinin yararlanabileceği yerlerdir. Her ikisi de sınırsız disk alanı ve bant genişliği sunar. Max paketi 30 FTP kullanıcı hesabı sunarken Ultimate paketi 100 sunar. Max paketinin tüm web ihtiyaçlarınızı karşılamamasının bir nedeni yok büyük web siteleriniz olsa bile. Fiyatı makul. Bununla birlikte, nihai paket pahalı tarafa bakar. Bu ekstra özelliklere gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını kendinize sormalısınız. Belirtildiği gibi, Max paketi çoğu web sitesi sahibi için yeterli olmalıdır.

winhost destek

Yardım ve destek bölümü, insanların genellikle sorduğu birçok soruyu cevaplayan bir bilgi tabanı bölümünden oluşur. Web sitesinin, sorun giderme bölümünün oldukça aktif olduğu kendi forumu vardır. Bu, sorgularınızın çoğunun forumda hızlı bir şekilde yanıtlanması gerektiği anlamına gelir. Canlı sohbet yok, ancak bilet destek sistemi 7/24 mevcut ve hızlı bir cevap bekleyebilirsiniz.

Winhost’un maliyeti nedir? Winhost 4 $ ‘dan 16 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Winhost planını almalıyım? Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Winhost daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Winhost’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Winhost’un müşteri desteği ne kadar iyi? Winhost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Winhost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Winhost rekabete nasıl uyuyor??

Winhost sadece Windows hosting sunuyor ancak bu konuda oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Paketleri ve desteği, web siteleriniz için doğru windows barındırma çözümü olması için yeterince iyi görünüyor.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

  • SiteBackup
  • Sınırsız depolama alanı ve bant genişliği
  • Topluluk forumu

Eksileri

  • Canlı sohbet yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me