WiKi Hosting İnceleme 2020 – Akıllıca bir Yatırım mı?

wikihosting anaİşletmelerin ve bireylerin akıllı bir ekip oluşturmalarına, çevrimiçi varlıklarını korumalarına ve genişletmelerine yardımcı olunca, WiKi Hosting bunu indirdi. Onlar 2012 yılında en güvenilir web barındırma hizmetleri sunmak için kuruldu Pakistan. Barındırma endüstrisinde nispeten yeni olmasına rağmen, çok çeşitli hosting paketleri ve diğer kaynaklarıyla bu misyonu ve daha fazlasını yaşadılar. Planları hem acemi hem de deneyimli web yöneticilerinin yanı sıra küçük ve büyük işletmelere de hizmet vermektedir. İngilizce bir web sitesi işletiyorlar.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Vikipedi (1)

WiKi Hosting, müşterilerine sundukları hizmet ve destek düzeyi ile Pakistan’daki diğer barındırma sağlayıcılarından kendilerini ayırıyor. Onların teklifi Linux ve Windows paylaşılan barındırma planları, Google G Suite, WordPress, phpVMS, VPS ve özel barındırma. Hosting hizmetleri, yeni başlayanlar için bile hızlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Paylaşımlı barındırma planlarının bazı özellikleri:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Bir hesapta bir web sitesi veya sınırsız web sitesi barındırın
 • Yıllık hosting satın alımında ücretsiz alan adı kaydı
 • Günlük, haftalık veya aylık otomatik yedeklemeler
 • 2 GB’tan sınırsız depolama alanına
 • Üç aylık ücretsiz SSL sertifikası
 • Dört adede kadar eklenti alanı

Windows paylaşılan barındırma Plesk üzerinde yönetilir ve ASP.NET 2.0, 3.5 ve 4.0 ile tam olarak yüklenir. Ayrıca, veritabanlarının MsSQL, MySQL ve Access’te çalıştırılmasını da sağlar.

WiKi Hosting’in Linux paylaşımlı barındırma özelliği, CloudLinux ve CageFS; her ikisi de bir sunucuyu paylaşan hesaplardaki kaynak artışlarını izleyerek ve içererek sunucunun verimliliğini artırmak için çalışır. Bu şekilde, bir trafik artışı veya başka bir kullanıcının daha fazla kaynağa ihtiyacı web sitenizi etkilemez ve sitenizi güvenli ve sabit tutar. Yönetim paneli olarak CLoudLinux’a cPanel sağladıkları düşünüldüğünde, ihtiyacınız olan PHP sürümünü seçebilir ve 50’den fazla PHP uzantısı kullanabilirsiniz.

Planlar başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolay. Tek tıklamayla uygulama yükleyici Softaculous, uygulamaları yüklemeniz için cPanel’de. Weebly web sitesi oluşturucu de mevcuttur. Bunu kullanmak için nasıl kod yazacağınızı bilmenize gerek yok, sadece önceden yapılmış temalardan birini seçin ve web sitesi tasarımınızı sürükleyip bırakın. Ayrıca WordPress için optimize edilmiş barındırma. Şunlardan birinde çalıştırılıyor: (altı) CPU çekirdeğine sahip en güçlü işlemciler. Başka bir artı SiteLock Zararlı Yazılım Önleme sağlarlar. Barındırdığınız her web sitesinde 500 sayfaya kadar koruma sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

WiKi Hosting çözümleri bütçeye uygundur. Tek etki alanı paylaşılan barındırma planları tam olarak beklendiği gibi fiyatlandırılırken, sınırsız paylaşılan planlar ve WordPress paketleri beklenmedik şekilde ucuzdur. Aldığınız göz önüne alındığında WordPress barındırma üzerinde 10 GB CodeGuard bulut yedeklemeleri ve global olarak dağıtılmış bir CDN’de, bu büyük bir çalma. Başka bir artı, planınızı yükseltmek zorunda kalmadan ihtiyaç duyduğunuz kadar kaynak ekleyebilirsiniz. Sanal havayolları ve VPS hosting için PHPVM’ler de makul fiyatlı.

WiKiHost, destek biletlerinde birkaç dakika gibi kısa bir sürede yanıt veren olağanüstü müşteri desteği sağlar. Bunlara ayrıca web sohbeti, WhatsApp messenger, Facebook messenger, e-posta ve telefon. Var bilgi tabanı bağlantı içinde hiçbir bilgi sunmadı, bu nedenle teknisyenlerine güvenmeniz gerekecek.

WiKi Hosting’in maliyeti nedir? WiKi Hosting 1 $ ‘dan 9 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi WiKi Hosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. WiKi Hosting, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve WiKi Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
WiKi Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? WiKi Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, WiKi Hosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

WiKi Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Bütçe dostu ve güvenilir bir ana bilgisayara ihtiyacınız varsa, WiKi Hosting sizin için satıcıdır. Uygun fiyatlı planları, yüksek sunucu performansı, sağlam kaynakları ve kullanım kolaylığı onları değerli bir web barındırma sağlayıcısı yapar.

Artıları

 • CDN ve bulut yedeklemeli sağlam WordPress paketleri
 • CloudLinux ve CageFS kombinasyonu, performansı artırmak
 • Cep dostu web barındırma çözümleri
 • Yeni başlayanlar için Weebly web sitesi oluşturucu ve Softaculous

Eksileri

 • Bilgi tabanı yeterince kapsamlı değil
 • Yedi günle sınırlı para iade garantisi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me