WhoGoHost Review 2020 – Bir Web Geliştiricisinin Dürüst İncelemesi

WhoGoHost-Genel Değerlendirme1WhoGoHost, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting firmasıdır. Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


2007 yılında kurulan WhoGoHost, Nijerya’daki en iyi üç web barındırma sağlayıcısından biridir. Yerel ve bölgesel müşterilere paylaşılan barındırma, Bulut çözümleri, bayi paketleri ve VPS sağlar. Şirket, akredite bir IBM iş ortağı, InterSwitch Ortağı, G Suite Bayisi ve CloudFlare sertifikalı bir iş ortağıdır.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

WhoGoHost’un paylaşılan barındırma ve WordPress barındırma paketleri aşağıdakiler gibi bir dizi standart özelliğe sahiptir:

 • Alan Adı Tescili
 • DNS bölge düzenleyicisi
 • Sınırsız e-posta
 • Web tabanlı dosya yöneticisi
 • FTP hesapları
 • MySQL veritabanları
 • SMS ve e-posta bildirimleri
 • CGI, RUBY, Perl uzantıları
 • Cron işleri

Özel bir panel kullanmak yerine, WhoGoHost kullanımı cPanel, bir dizi özellik ve araçla birlikte gelen basit ve sezgisel bir panel. Softaculous tek tıklamayla uygulama yükleyici dahil edildiğinden, birkaç tıklama ile WordPress, Joomla, Magento, Drupal veya bir OpenCart mağazasını kurabilir ve SSL ile güvence altına alabilirsiniz. Hepsi bu değil; veritabanları, kişisel e-postalar oluşturabilir ve dosya yükleyebilirsiniz. Kontrol etmenizi öneririm cPanel demosu arka ucunu hissetmek.

Barındırma söz konusu olduğunda, iyi hız ve performansın yerini tutamaz. WhoGoHost’taki her hosting paketi, VPS ve özel sunuculara kadar paylaşılan barındırma ile başlayarak, % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi. Güvenli konumlarda bulunan sunucular, üst düzey uygulamaları ve hizmetleri destekleyebilen kurumsal düzeyde bir platformda da çalışır.

Güvenlik açısından, web sitelerinizi ve verilerinizi güven altına almanızı önereceğim bir dizi ekstra var. Otomatik yedekleme ve dosya geri yüklemeleri için CodeGuard’ı, kurumsal web siteleriniz için premium SSL’yi ve günlük kötü amaçlı yazılım taramalarıyla ilgilenen Sitelock’u düşünmelisiniz. G Suite, ekipleri için ortak bir ortam oluşturmak isteyen müşteriler için de kullanılabilir.

Fiyatlandırma ve Destek

İyi düşünülmüş planlarla WhoGoHost, müşterilerine web sitesi trafiğine ve kaynak ihtiyaçlarına göre bir dizi seçenek sunar. Temel planlar (Aspire ve Premium) düşük trafikli web sitelerini barındırmak için yeterince iyi Uzman Planı, ara plan, orta düzeyde trafiğe sahip web siteleri için uygundur. Spektrumun diğer ucunda Deluxe ve Profesyonel Planlar, yüksek trafikli web siteleri için tasarlanmıştır.

Fiyat açısından, WhoGoHost ekonomiktir ve iyi olan şey, üç aylık planlara kadar aylık aboneliklerden başlayarak esnek faturalandırma döngüleri sunmalarıdır. Ödeme yaparken PayPal, Banka Havalesi ve yerel banka mevduatları gibi bir dizi ödeme seçeneğim vardı. Ayrıca hiçbir kurulum ücreti alınmadığını belirtmekten memnuniyet duydum.

WhoGoHost e-posta, çevrimiçi biletleme ve canlı sohbet yoluyla destek sağlar. Bana yanıt veren canlı sohbet operatörü Abubakar, planlarından herhangi birine kaydolduktan sonra web sitesi geçişine yardımcı olacaklarını söyledi ve bana web sitesi transferi için bir istekte bulunmak için bir bağlantı verdi. Destek ekibiyle iletişim kurmanın yanı sıra bilgi tabanına ve eğiticilere de göz atabilirsiniz. Onları cPanel’de e-posta oluşturmak için oldukça yararlı buldum, diğer şeylerin yanı sıra.

WhoGoHost-Genel Bakış2

WhoGoHost’un maliyeti nedir? WhoGoHost 1 $ ile 7 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi WhoGoHost planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. WhoGoHost daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve WhoGoHost’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
WhoGoHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? WhoGoHost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, WhoGoHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

WhoGoHost yarışmaya nasıl uyuyor??

WhoGoHost akredite bir .NG alan adı kayıt şirketi ve uygun fiyatlı hosting çözümleri ve ödüllü müşteri hizmetleri desteği takım.

WhoGoHost, makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Hızlı ve güvenilir hosting
 • Yıllık plan içeren ücretsiz alan adı
 • Ücretsiz Let Encrypt SSL sertifikası
 • 7/24 müşteri destek hizmeti

Eksileri

 • Sadece Naira’da fiyatlandırma
 • SiteBuilder ücretsiz değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map