WebSpaceMart İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

WebSpaceMart


WebSpaceMart bir süredir faaliyet gösteren Hindistan merkezli bir web hosting firmasıdır. Firmanın barındırma planları, öncelikle Hindistan merkezli KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Hız ve güvenilirlik için müşterilerinin web sitelerine güç sağlamak amacıyla SSD depolama alanından yararlanır. Barındırma hizmetlerinden bazıları paylaşılan web barındırma, alan adı kayıt hizmetleri ve bayi barındırma.

WebSpaceMart

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Tüm WebSpaceMart hosting çözümleri, en son CloudLinux işletim sistemi tarafından desteklenmektedir. Hosting paketleri aşağıdaki standart özelliklere sahiptir:

 • Ücretsiz alan adı
 • Sınırsız aylık bant genişliği
 • DDoS koruması
 • Malware koruması
 • PHP 7 kullanılabilir
 • % 99,9 SLA kesintisiz çalışma garantisi
 • SSL sertifikalarını şifreleyelim
 • cPanel kontrol paneli

WebSpaceMart web barındırma altyapısı Avrupa veri merkezlerinde barındırılmaktadır. Veri merkezleri aşağıdaki özelliklere sahip kurumsal sınıf sunucularla kurulur Intel Xeon CPU ve RAID 10 SSD depolama sürücüleri. 

Dahası, sunucuları bir 1Gbps ağ bağlantısı. Bu şekilde satıcı, yıldırım hızı web sitesi sayfa yükleme süreleriyle hızlı ve güvenli barındırma hizmetlerini garanti edebilir.

Her hosting planında müşteriler cPanel kontrol paneli PHP sürümlerini değiştirmek ve sunucularını ayarlamak da dahil olmak üzere web hesaplarını kolayca yönetebilecekleri kullanıcı dostu bir arayüzle.

cPanel ayrıca, Cloudflare CDN, SSL sertifikaları ve DDoS koruması, kullanıcıları saldırılardan, kötü amaçlı etkinliklerden ve çevrimiçi tehditlerden korumak.

Bununla birlikte, WebSpaceMart yedekleme hizmetleri gerçekleştirmez müşterilerinin web siteleri için; kullanıcıların kendi hesap yedeklemelerini veya diğer barındırma sağlayıcılarından kaynak yedekleme çözümlerini yapmaları gerekir.  

Fiyatlandırma ve Destek

WebSpaceMart kısa süre önce bir % 50 indirim oranı tüm barındırma çözümleri için en ucuz hosting paketleri etrafında. Ayrıca, hosting paketleri bir bir sürü freebies, ücretsiz alan adı, ücretsiz e-posta adresleri ve ücretsiz SSL sertifikaları dahil.

Satıcının barındırma çözümleri birkaç faturalandırma döngüsü içerir: aylık, yıllık, iki yıllık ve üç yıllık abonelikler. Tüm fiyatları Amerikan doları.

Tüm hesap seviyelerinde, satıcı % 99,9 endüstri standardı kesintisiz çalışma garantisi. Hosting hizmetlerinden memnun kalmazsanız, müşteriler tam hizmetten faydalanmalarını isteyebilir Yedi-günlük para iade garantisi.

WebSpaceMart

Potansiyel müşteriler WebSpaceMart destek ekibiyle şu adresten iletişim kurabilir: telefon, iletişim formu, bilet sistemi veya canlı sohbet. Ancak, barındırma şirketi var gibi görünüyor e-posta desteği yok. Çevrimiçi yardım merkezine 7/24 ulaşabilirsiniz.

WebSpaceMart henüz bilgi tabanı bölümünü geliştirmemiştir.

WebSpaceMart’ın maliyeti nedir? WebSpaceMart, 1 $ ile 9 $ arası planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi WebSpaceMart planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. WebSpaceMart size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve WebSpaceMart’ın bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
WebSpaceMart’ın müşteri desteği ne kadar iyi? WebSpaceMart en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, WebSpaceMart’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

WebSpaceMart rekabete nasıl uyuyor??

WebSpaceMart çok fazla teklif vermiyor gibi görünse de, SSD destekli web sitesi hesaplarının kullanımı, barındırma çözümlerini Hindistan ve ötesindeki bireyler ve küçük ölçekli işletme sahipleri için oldukça cazip hale getirdi. Yani, hosting şirketi büyük kurumsal web sitelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sunucu çözümlerine yatırım yapmak konusunda isteksiz görünüyor.

Artıları

 • RAID 10 SSD depolama sürücülerine sahip Intel Xeon sunucuları
 • Cloudflare CDN’li cPanel, SSL sertifikaları, DDoS koruması
 • Freebies bir sürü ucuz web hosting çözümleri
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi

Eksileri

 • Yedekleme hizmeti sunmaz
 • Karmaşık veritabanlarına sahip zorlu web siteleri için uygun değildir

WebSpaceMart’tan RAID-10 mimarisi ile barındırma çözümleri alın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me