WebIT Review 2020 – Buna Değer Mi?

WebITWebIT gayet iyi, ama gayet iyi değil. WebIT iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Doğrudan en baştan bir şey alalım. WebIT hala bir web sitesi barındırma şirketi gibi görünse de, bu, ana sayfasından bir yazılım geliştirme şirketi olarak geliştirdiği mülk listeleme çözümlerinden ikisine yol açan açık değildir. Ancak bir dolambaçlı yoldan, ListOnce çözüm web sitesine tıklayabilir, ardından WebIT’in başka türlü doğrudan erişilemeyen web barındırma sayfasına geri dönebilirim.

Web hosting planlarının hala geçerli olup olmadığı konusunda bazı endişelerim olmasına rağmen, bu inceleme amaçları için biraz daha iyimser olacağım.

WebIT, 1998’deki kuruluşundan bu yana en kaliteli yazılım çözümlerini geliştirmiştir. Mevcut “ListOnce” imza yazılım ürünü, emlak ajansları için dijital pazarlama hizmetleri (yani emlak listeleri) sunmaktadır. ListOnce hizmeti muhtemelen WebIT’in web barındırma altyapısında barındırılmaktadır, çünkü ListOnce web sitesi WebIT’in İngilizce web sitesine geri götüren bir web barındırma bölümü içermektedir. Sana kafa karıştırıcı olduğunu söyledim.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Hâlâ mevcutsa, WebIT yalnızca bir (Linux) paylaşılan barındırma planı sağlayan:

 • % 99,8 kesintisiz çalışma garantisi
 • 500 MB disk alanı
 • 5000 MB aylık bant genişliği (ek ücret karşılığında genişletilebilir)
 • DNS yönetimi
 • PHP, Python ve Perl desteği
 • SFTP erişimi
 • CGI-BIN
 • Günlük yedeklemeler

WebIT kullanır tamamen yedekli Red Hat Linux Sunucuları güvenilir barındırma hizmetleri için. Bir Cisco destekli ağ, ve verilerin hedefine giden en iyi yolu izlemesini sağlamak için birden fazla yukarı akış sağlayıcı kullanarak tek bir hata noktasını ortadan kaldırır.

Barındırma hizmetiniz, Plesk kontrol paneli (istek üzerine sunulur) ve sunucunuza güvenli bir şekilde erişebilirsiniz SSH.

WebIT’in web sitesinde ayrıca özel sunuculara ve VPS planlarına ayrılmış bölümler vardır, ancak (yine) bu, şirketin ana sayfasından belli olmaz.

Fiyatlandırma ve Destek

Ortalama endüstri oranının neredeyse beş katında, WebIT’in barındırma fiyatları son derece pahalı görünüyor. Barındırma düzenlenmesi, aslında nasıl ödeme yapacağınıza dair hiçbir belirti olmadan eski moda bir çevrimiçi “sipariş formu” doldurmayı içerir. Var herhangi bir indirim detayı yok görebildiğim kadarıyla.

WebIT

WebIT’in destek ekibiyle telefon, faks (bunları hatırlıyor musunuz?), E-posta veya çevrimiçi iletişim formu aracılığıyla iletişim kurabilmeniz gerekir. Form gönderimi başarısız oldu, ve orada canlı sohbet yok, bu yüzden kendi kendine desteğe başvurmalıyım. Ancak, bilgi tabanı gibi bir şey yok WebIT’in web sitesinde bildiğim kadarıyla.

WebIT’in maliyeti ne kadardır? WebIT, en yüksekten en düşüğe fiyatlı birden çok plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi WebIT planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. WebIT size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve WebIT’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
WebIT’in müşteri desteği ne kadar iyi? WebIT en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, WebIT’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

WebIT rekabete nasıl uyuyor??

Başlangıçta belirtildiği gibi, bu şirket beni şaşırtıyor ve şimdi de bir web barındırma daha tek çözüm yazılım geliştirme şirketi gibi görünüyor, çünkü o da sizi şaşırtabilir. Rekabetçi olmak için çok pahalı olduğu için hala tek web barındırma çözümü sunuyor olsun ya da olmasın tartışmalı bir nokta olabilir.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • 21 yıllık endüstri deneyimi
 • % 99,8 kesintisiz çalışma garantisi
 • 3.5 ve üzeri kademeli veri merkezi
 • Özel olarak ayrılmış barındırma, VPS ve yük dengeleme

Eksileri

 • Hosting pahalı
 • Şirket, mülkle ilgili yazılım çözümlerine odaklanmış görünüyor
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me