Webgo Review 2020 – Bunu Okuyana Kadar Ödeme Yapmayın

Webgo-Genel Değerlendirme1


Aceleniz varsa ve sadece sonuç olarak istiyorsanız: Webgo ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!

Webgo 2004 yılında Hamburg, Almanya’da kuruldu. Bu ödüllü şirket % 100 yeşil enerji kullanır 40 ülkede 350 internet sağlayıcısıyla çalışıyor. Kapsamlı (hatta ezici) web sitesi Almanca.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Webgo, tam bir barındırma hizmetleri paketi sunar. Paylaşılan Evsahipliği ve web sitesi oluşturma araçları için özel sunucular. Paylaşılan hosting planları şu ana özelliklere sahiptir:

 • % 99,99 garantili erişilebilirlik
 • Ücretsiz alan adları mevcut
 • 20 adede kadar eklenti alanı
 • Ücretsiz Let Encrypt SSL sertifikası
 • 1000 GB’a kadar web alanı
 • Aylık sınırsız ücretsiz trafik

Başlangıç ​​web yöneticileri görmek mutluluk duyacağız tek tıklamayla yükleyici, ancak yalnızca Drupal, Joomla, Magento, MediaWiki, osCommerce ve WordPress gibi küçük bir program seçimi için.

Uzman kullanıcılar, PHP (5.6 – 7.2 sürümleri), piton, ve CGI / Perl her zamanki gibi FTP, MySQL, ve phpMyAdmin. Ayrıca, SSH, SFTP, ve Cron işleri.

Paylaşımlı barındırma için, SSD RAID 10 yapılandırması (daha hızlı ve daha pahalı) veya HDD (daha yavaş ve daha ucuz). Her iki durumda da, özelliklerle dolu planınız Linux işletim sistemini kullanacaktır.

Webgo, fazladan fiber bağlantı ve yönlendirme ekipmanına sahip bir Alman veri merkezi ve içeriğinizin hızlı bir şekilde yayınlanmasını sağlamak için 400 Gbps + omurga kullanır. Bu merkez 7/24 izleme ve güvenliğe sahiptir ve% 100 temiz güç kullanır. Bir Yıllık% 99,9 kesintisiz çalışma süresi.

Fiyatlandırma ve Destek

Bir barındırma planına kaydolduğunuzda otomatik olarak altı ay ücretsiz kazanırsınız, ancak yedinci aya ulaşmak için bir kez yüksek fiyat artışına dikkat edin. Şahsen, yüksek fiyata değdiğinden emin değilim, bu nedenle bir yıl boyunca toplam maliyeti amortismana tabi tuttuğunuzdan emin olun. Bununla birlikte, ilk taahhüdünüz hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok, çünkü % 100 para iade garantisi.

Bu satıcının tüm web sitesi ve özellikle ödeme akışı çok ezici, bu nedenle kaydolmak oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Barındırma planınızı etkinleştirebilmeniz için birkaç uzun formun doldurulması gerekir ve son satın alma işleminize giderken diğer birçok üründe ve ücretsiz denemede gezinmeniz gerekir.

Destek her gün mevcuttur, ancak 7/24 mevcut değildir. Ekibe Pazartesi günleri ile Cuma günleri arasında 09.00 – 20.00, Cumartesi ve Pazar günleri ise 11.00 – 18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. İletişim e-posta, telefon veya canlı sohbet yoluyla yapılabilir, ancak İngilizce desteği yalnızca e-posta ile alınabilir, canlı sohbeti denediğimde öğrendim:

Webgo-Genel Bakış2

Webgo’nun web sitesi çok fazla bilgi içerdiğinden, sadece bir SSS sayfası ve ek öz destek belgesi yok.

Webgo’nun maliyeti ne kadardır? Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Webgo planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Webgo size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Webgo’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Webgo’nun müşteri desteği ne kadar iyi? Webgo en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmıyor. Ancak bu, Webgo’nun radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Webgo rekabete nasıl uyuyor??

Webgo,% 100 para iade garantisi ve altı aylık ücretsiz deneme sürümü ile yüksek özellikli barındırma paketleri sunar. Webgo ayrıca% 100 gree enerji kullanımı sayesinde “yeşile dönmenize” yardımcı olabilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • % 100 para iade garantisi
 • 365 gün (24 saat değil) müşteri desteği
 • Tüm planlarda altı aylık ücretsiz deneme
 • % 100 yeşil enerji ile çalışır

Eksileri

 • Ücretsiz deneme süresinin ardından pahalı fiyatlar
 • Karmaşık satıcı web sitesi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me