VirtualBox Review 2020 – Gerçekten En İyisi mi?

2011 yılında kurulan Virtualbox, butik web hosting şirketi bulut depolama çözümleri ve özel sunucuları cep dostu fiyatlarla sunar.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Virtualbox iyi sunuyor çeşitli özelliklere sahip hosting paketleri. Starter hosting, Dual Xeon Dört Çekirdekli işlemcilere sahip Windows 2008 Sunucularında çalışır. 16 GB – 32 GB RAM ve RAID 10 disk dizisiyle, önemli bir iş yükünü kaldırabilecek bir sunucu elde edersiniz. Tüm barındırma paketleri ASP.NET 4, PHP 5+ ve MVC gibi en yeni komut dosyası dillerini destekler. MySQL 5.5 için tam destekle, veritabanına dayalı siteleri hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Performans ve güvenilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve üretilmiştir. altyapı ve yedekli ağ% 99,9 çalışma süresini garanti eder. Günlük yedeklemeler ve DDoS saldırılarına karşı tam koruma, operasyonda sürekliliği sağlar. Bir felaket veya sunucularınıza yönelik kötü amaçlı siber saldırılar durumunda, hizmet kullanılabilirliğini korumak için yedek bileşenler dağıtılacaktır.

Onların web hosting paketleri küçük ve orta ölçekli web siteleri için uygundur. Her pakette, bir web sitesi, e-posta kutuları ve veritabanlarını hızlı bir şekilde oluşturmanıza ve yönetmenize izin veren çok sayıda araç da alırsınız. Temel özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Kontrol paneli erişimi
 • Komut dosyası dilleri
 • Dosya aktarım Protokolü
 • Alt alanlar
 • MySQL ve MS Access 2000
 • Web tabanlı e-posta hizmeti
 • RAID depolama

Özel kaynaklara ihtiyacınız varsa, bunların aralığından daha iyi bir seçenek yoktur. RAID depolamalı IBM Xseries ayrılmış sunucular. Performans için tasarlandıkları için, transferler veya ağır iş yükleri için maksimum hız ve ölçülmemiş bant genişliği taleplerinizi karşılayabilirler. Yalnızca güvenli ve kararlı değil, aynı zamanda fiziksel sunucularınızın ve web kaynaklarınızın tüm bileşenleri üzerinde tam kontrol sağlar.

Bulut barındırma tablodaki diğer seçenektir. Sunucularını yönetme stresi ve maliyeti düşünüldüğünde güvenilir barındırma çözümleri ve hizmetleri isteyen müşteriler için uygundur. Hizmetleri tamamen yönetilmektedir. Bulut çözümleriyle, maksimum hızın, üst düzey desteğin tadını çıkaracak ve yine de genişleme için yer bulacaksınız.

Virtualbox işlevsel bir yönetim arayüzüne sahiptir. Hesabınızı yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Navigasyon söz konusu olduğunda, size çok daha iyi web siteleri gördüğümü söyleyebilirim. Gerçekten uluslararası müşteriler için sitenin İngilizce bir sürümü olsaydı.

VirtualBox

Ayrıca sipariş sürecinin oldukça uzun ve belirsiz olduğunu gördüm. Diğer barındırma hizmetleri sipariş vermenize ve çevrimiçi olarak kontrol etmenize izin verirken, Virtualbox, barındırma hizmetleri için sipariş isteklerini indirmenizi, doldurmanızı ve göndermenizi gerektirir. Sipariş sürecini ciddi şekilde yeniden düşünmeleri ve basitleştirmeleri gerekiyor. Buna rağmen, barındırma ve e-posta özelliklerini vurgularsa iyi bir iş çıkardılar. Yani paketinize neyin dahil olduğunu tahmin etmek zorunda kalmayacaksınız.

Fiyatlandırma ve Destek

Virtualbox ile, çok sayıda barındırma ve iyi sayıda özelliğe sahip esnek planlar elde edersiniz. Çevrimiçi depolama çözümlerini diğer yerel ve uluslararası ana bilgisayarlarla karşılaştırdım ve bunun piyasadaki en ucuzlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Müşteriler lisanslı yazılıma, web tabanlı e-postalara ve açık kaynak araçlarına ek ücret ödemeden tam erişim elde eder.

Virtualbox teklifleri ölçeklenebilir barındırma paketler. İşletmeniz büyüdükçe, disk alanı hacmini, bant genişliğini, IP adreslerini ve veritabanlarını aktarabilirsiniz. Küçük bir ücret karşılığında, ücretsiz web tabanlı e-posta hizmetlerini desteklemek için düşük maliyetli e-posta depolama alanı da sipariş edebilirsiniz.

Müşterilere 24 saat teknik destek verilmektedir. Onların destek ekibi, paylaşılan web barındırma, alan yönetimi, VPS ve Bulut barındırma çeşitli yönlerinde bol deneyime sahip samimi ve duyarlı profesyoneller içerir. Onlar hakkında ne gibi onlar derhal davaları ele ve tatmin edici bir şekilde sorunları çözmek. Onlara doğrudan telefonla ulaşabilir, faks gönderebilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

VirtualBox rekabete nasıl uyuyor??

Virtualbox, İsrail’in en iyi barındırma hizmetini arayan müşteriler için iyi bir seçimdir. Güvenilir altyapıya, cazip hosting paketlerine ve 15 yıllık web hosting deneyimine sahiptirler..

Artıları

 • % 99,9 kesintisiz çalışma
 • Otomatik günlük yedeklemeler
 • 7/24 kullanılabilir destek
 • DDoS saldırılarına karşı koruma

Eksileri

 • Web sitesi sadece İbranice
 • Gezinmek kolay değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map