ViceTemple Review 2020 – Buna Değer Mi?

ViceTemple Genel BakışViceTemple yetişkin web sitelerine ev sahipliği yapma konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket 2016 yılında hosting sektöründe sekiz yıllık tecrübeye sahip bireyler tarafından kuruldu. 12 kişilik bir ekip ve Amsterdam’daki özel bir veri merkezi ile 200’den fazla yetişkin web sitesine ve uygulamasına hizmet vermektedir. Ayrıca yetişkinlere yönelik web sitesi geliştirme hizmetleri de sunar. Web sitesi sadece İngilizce olarak mevcuttur.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

ViceTemple, web barındırma, Sanal Özel Sunucular (VPS), özel sunucular ve etki alanı hizmetleri (.xxx gibi yetişkin etki alanları dahil) sunar. Paylaşılan barındırma özelliklerinden bazıları:

 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Otomatik yedeklemeler
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • 15 GB ile 180 GB arasında depolama
 • Sınırsız trafik
 • 10 ila sınırsız eklenti alanı

Özelliklerine derinlemesine girmeden önce, yetişkinlere uygun içerik için herhangi bir web barındırıcısını kullanamayacağınızı bilmelisiniz. Birçok web hosting şirketi kendi şart ve koşullarında yetişkinlere uygun içeriğe izin verilmiyor ve web sitenizi kapatacak.

Ayrıca, yetişkinlere uygun web siteleri, daha fazla trafik işlemleri yapma ve aynı sunucudaki diğer “normal işletme” web sitelerinden daha fazla sunucu kaynağı kullanma eğilimindedir. Bu nedenle, yalnızca yetişkinlere yönelik barındırma hizmeti sunan bir sağlayıcıya gitmek daha iyidir, böylece neyi kabul ettiğine ve en başından itibaren neyi kabul etmediğine dair net olursunuz.

Ayrıca, bu nişin içindeyken veri gizliliğine ihtiyacınız vardır ve ViceTemple, paylaşılan, VPS veya özel bir sunucuda olsanız da tam veri gizliliği vaat eder. Hiç kimse – personeli bile – verilerinizi üçüncü taraflara erişemez veya verilerinizi üçüncü taraflarla paylaşamaz. Ayrıca şirket, çevrimiçi kalmasını ve davetsiz misafirlere karşı korunmasını sağlamak için sunucularını 7/24 izler.

Şimdi, web sitesi bina özellikleri. Web geliştirme yardımından yararlanmak istemiyorsanız, web sitenizi özel olarak kodlayabilir ve dosyalarınızı FTP veya cPanel dosya yöneticisi aracılığıyla yükleyebilirsiniz. Ayrıca, tek tıklamayla yükleyici sağladığı için bir CMS kullanabilirsiniz.

Yetişkin endüstrisi için büyüme hızlı olabilir ve bu nedenle, gerektiğinde kolayca yükseltebilirsiniz. ViceTemple ile tek tıklamayla bir yükseltme özelliği vardır. Ayrıca, kullanım istatistikleriyle, web sitenizin ne zaman daha iyi bir sunucuya taşınması gerektiğini söyleyebilirsiniz.

Web siteniz paylaşılan sunucularda kalamazsa VPS’ye veya özel bir sunucuya geçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz işletim sistemini seçebilmeniz, tam kök erişimini ve daha fazla özel güvenlik özelliği ekleyebilmenizi içeren birçok avantaj vardır..

Fiyatlandırma ve Destek

Sağlanan barındırma türü için ViceTemple oldukça ucuz fiyatlar sunar ve bu sadece paylaşılan barındırma için değildir. VPS planları, RAID 10’u da içeren mevcut özellikler için düşük maliyetlidir. Özel sunucu planları makul fiyatlıdır..

Şirket, tüm barındırma / sunucu hizmetlerinde bir aylık hosting sunmaktadır. Ancak, paylaşılan barındırmada 36 ay gibi daha uzun bir süre devam etmek istiyorsanız,% 50 indirim alırsınız. VPS ve özel sunucular en uzun abonelikte 24 ay boyunca kullanılabilir ve bunun için% 25 indirim alırsınız.

PayPal, kredi kartı, Bitcoin veya Altcoins ile ödeme yapabilirsiniz. Hizmeti beğenmezseniz veya memnun kalmazsanız, satın alma işleminden sonraki 45 gün içinde geri ödeme talep edebilirsiniz ve diğer birçok sağlayıcıdan farklı olarak, bu garanti VPS ve özel sunucular için de geçerlidir. Ne ile ödeme yaptığınıza bakılmaksızın PayPal aracılığıyla geri ödeme alırsınız. 45 günlük süreden sonra, dolu, kısmi veya orantılı olsun bir daha geri ödeme alamazsınız.

Müşteri desteği 7/24 canlı sohbet ve bilet aracılığıyla sağlanmaktadır. Canlı sohbeti denedim ancak on dakika bekledikten sonra bir temsilci ile bağlantı kuramadığım için bilet göndermem gerekiyordu. Ancak, biletim hızlı yanıtlandı.

ViceTemple Desteği

ViceTemple rekabete nasıl uyuyor??

Yetişkinlere uygun içeriği barındırmak istiyorsanız ViceTemple sizin için doğru web barındırıcısı olabilir. Özel sunuculara paylaşılan barındırma kapsar, böylece büyüdükçe sizin için daha fazla seçenek vardır. Ayrıca, yasaklanmış listesinde hiçbir şey içermediği sürece yetişkinlere uygun içeriğe sahip olmayan web sitelerini de barındırır.

Artıları

 • Tam veri gizliliği
 • Tek tıklamayla yükseltme özelliği
 • Tek tıkla uygulama yükleyici
 • Paylaşılan, VPS ve özel sunucuda para iade garantisi

Eksileri

 • Ücretsiz deneme süresi yok
 • Telefon desteği yok

ViceTemple’dan bir yetişkin barındırma / sunucu planı seçin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me