Ücretsiz Yorum 2020 – Denemeye Değer Mi?

5GBFree


5GBFree, ücretsiz bir barındırma hizmeti için kötü olmasa da, yeni başlamış olsanız bile, zamanınızı ücretsiz barındırma ile harcamamanızı öneririz. Yavaş yükleme hızları, çok fazla kesinti süresi ve müşteri desteği ile uğraşmanız gerekecek ve daha sonra sitenizi farklı bir ana bilgisayara taşımak gerçek bir acı olabilir. İle inanılmaz bir fiyata yüksek kaliteli hosting alabilirsiniz arasi, Örneğin.

Utah tabanlı 5GBFree, pazardaki önemli bir boşluğu doldurarak sosyal sorumluluğunu yerine getirmek amacıyla on yıldan fazla bir süredir tamamen ücretsiz barındırma hizmetleri sunmaktadır. Birkaç yıl önce, bu sağlayıcı müşterilerinin profesyonel görünümlü web sitelerini ücretsiz alabilmeleri için hesap sahiplerinin web sitelerine reklam vermeyi bile durdurdu. Nethosting ile ortak olarak, bu şirket aynı zamanda kaliteli veri merkezlerinden çok uygun fiyatlı ücretli hosting sunuyor.

5GBFree’nin web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Ücretsiz olduğu için, 5GBFree’nin barındırma paketleriyle ödediğinizden daha fazlasını elde edersiniz. Ancak, aşağıdaki özelliklerden bazıları ücretli bir plana sahip olmanızı gerektirir:

 • % 100 SLA destekli çalışma süresi garantisi (ücretli barındırma için)
 • Eklenti ve park edilmiş alan adlarına izin verilir
 • Ücretsiz SSL sertifikaları (ücretli müşteriler için)
 • 100 GB’a kadar depolama alanı
 • 20 GB’tan ücretsiz sınırsız aylık bant genişliğine

“Basit, ancak sağlam” muhtemelen 5GBFree’nin barındırmasını tanımlamanın en iyi yoludur. cPanel kontrol paneli gibi tüm önemli barındırma özelliklerine erişmenizi sağlar SSL sertifikaları, çoklu alan adı yönetimi, yedeklemeler, ve Softaculous üzerinden yazılım kurulumu.

Bu sağlayıcı sunduğuna rağmen sadece iki hosting planı, bunlar arasında, çoğu kullanıcının kaynak taleplerini karşılamak için yeterli kaynak sağlanır. Ve ödediğiniz pazarlık bodrum fiyatları için, ortak şirket Nethosting’ler sayesinde yüksek performans ve kullanılabilirlik elde edersiniz. Tier 2 ve Tier 4 veri merkezleri.

Fiyatlandırma ve Destek

Adından da anlaşılacağı gibi, 5GB gördüğüm en cömert ücretsiz hosting planlarından biri. 5 GB’a kadar depolama alanına ve 20 GB bant genişliğine sahip bir web sitesini istediğiniz kadar ücretsiz olarak barındırmanız inanılmaz. Bu, birçok kişisel veya küçük işletme web sitesi için yeterli olmalıdır.

Tek kısıtlamalar yalnızca bir FTP hesabı, üç SQL veritabanı, eklenti alanı ve ücretsiz SSL sertifikası veya bire bir destek yok. Bu fiyatlarda (yani ücretsiz) söylemeye gerek yok. ayrıca ücretsiz bir alan adı almazsınız.

Alternatif ücretli plan, paranızın tam karşılığını verir 100 GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği, e-posta barındırma, SSL sertifikası ve destek ile geliyor. Kardeş şirket Nethosting tarafından sağlanan ücretli plan ve sadece yıllık şartlarda, ancak bir 30-gün para iade garantisi bu fikrini değiştirmen için biraz zaman verir.

Her ne kadar 5GB Ödeyen müşterilere 7/24 telefon desteği (canlı sohbet ve e-posta yoluyla), ücretsiz barındırma müşterileri yalnızca bir destek forumunda yardım isteyebilir (destek aracıları da aktiftir). Ne yazık ki, forumdaki destek personeli genellikle sorunları “aramaya” söz verir, bu nedenle muhtemelen diğer topluluk üyelerinden daha iyi hizmet alırsınız:

5GBFree

5GBFree’nin maliyeti nedir? 5GBFree, 0 $ ile 2,95 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. 5GBFree daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve 5GB’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
5GBFree’nin müşteri desteği ne kadar iyi? 5GBFree en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ama bu da 5GBFree’nin bir radar altında barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

5GBFree, rekabete nasıl uyuyor??

5GBFree, şehirdeki en iyi reklamsız ücretsiz barındırma anlaşmasıdır ve ücretli barındırma planları (Nethosting üzerinden) de oldukça iyi bir değerdir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Tamamen ücretsiz hosting paketi
 • 30 Günlük para iade garantisi (ücretli barındırma için)
 • SLA destekli% 100 çalışma süresi (ücretli barındırma için)
 • Tier 2 ve Tier 4 veri merkezleri

Eksileri

 • Aydan aya hosting paketi yok
 • Ücretsiz barındırma müşterileri yalnızca forum desteği ve SSS alır
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me