Ücretsiz Sanal Sunucular Review 2020 – Buna değer mi?

Ücretsiz Sanal Sunucular-genel bakış1İngiliz merkezli Free Virtual Servers (FVS), 2001 yılında ücretsiz bir hosting sağlayıcısı olarak hayata başladı. Yenilikçi barındırma çözümleri sunan Easy Internet Solutions şirketinin bir parçasıdır. FVS tarafından sunulan çözümler arasında paylaşılan web barındırma, özel sunucular, VPS, WordPress barındırma, bayi barındırma ve alan adı kaydı yer alıyor.


Bugün, bu sağlayıcı Birleşik Krallık ve içinde 75.000’den fazla müşteriye sahiptir. Web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

FVS teklifleri yaşam için ücretsiz web hosting. Bu planla, kendi alan adınızla tam teşekküllü bir barındırma hesabı elde edersiniz. 100 MB disk alanı, aylık 200 MB bant genişliği, üç ücretsiz web posta platformu seçeneği ve 7/24 erişilebilen ücretsiz bir FTP hesabı içerir. Ayrıca Weebly web sitesi oluşturucu ve popüler cPanel kontrol paneli ücretsiz. Barındırma özelliklerinin daha eksiksiz bir listesi aşağıdaki gibidir:

 • Ücretsiz alan adı
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • 200’den fazla komut dosyasına sahip softaculous tek tıklamayla yükleyici
 • cPanel kontrol paneli
 • Sınırsız disk alanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • SSL sertifikaları
 • Anında kurulum

FVS ayrıca şunları da sunar: esnek ve özelleştirilebilir yarı ayrılmış ve tamamen atanmış sunucular Intel Xeon işlemciler, ECC bellek ve en az 2 x 1 TB sabit sürücü içeren.

Sunucular Bournemouth, İngiltere’de bulunan bir veri merkezinde bulunur. Güvenilirlik için donanım RAID yapılandırmalarıyla birlikte gelirler ve dahası, kurumsal sınıf HP sunucuları, hızlı sayfa yükleme hızları sağlamak için güçlü ve güvenilir CPU’lar ile gelir ve % 99,9 kesintisiz çalışma (garantili).

FVS şunları sağlar ücretsiz, sınırsız tesis dışı yedeklemeler bunlar günlük olarak yapılır ve bir hızlı geri yükleme prosedürü çünkü felaketler geldiğinde. Ancak, her ihtimale karşı müşterilerin kendi yedek kopyalarını tutmaları önerilir.

Fiyatlandırma ve Destek

Bu noktada, FVS web sitesindeki bir pop-up’ın tüm müşterilerini NetNerd.com bulut platformuna aktardı, böylece tüm barındırma – ücretsiz barındırma dışında – artık NetNerd.com satıcı web sitesi üzerinden sunuluyor.

Ücretsiz web barındırma dışında, tüm ödeme-hosting planları pahalıdır, ancak birkaç özellik kısıtlaması vardır. Planlar Euro olarak fiyatlandırılır ve aylık veya yıllık faturalandırma döngülerinde (plana bağlı olarak) satın alınabilir. Var 14 günlük ücretsiz deneme ve bir 7 günlük para iade garantisi.

İçin ulaşabilirsiniz 7/24 destek telefon, bilet sistemi veya iletişim formu aracılığıyla, ancak canlı sohbet veya e-posta desteği yoktur. ne yazık ki, Test destek biletimi hiçbir zaman yanıtlamadım.

Kendi kendine destek için NetNerd (FVS değil) web sitesi yeterli bilgi tabanı:

Ücretsiz Sanal Sunucular-genel bakış2

Ücretsiz Sanal Sunucuların maliyeti nedir? Ücretsiz Sanal Sunucular 6,49 $ ile 11,70 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Ücretsiz Sanal Sunucular daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Ücretsiz Sanal Sunuculardan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Ücretsiz Sanal Sunucuların müşteri desteği ne kadar iyidir? Ücretsiz Sanal Sunucular en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmaz. Ancak bu, Ücretsiz Sanal Sunucuların radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Ücretsiz Sanal Sunucular rekabete nasıl uyuyor??

Ücretsiz Sanal Sunucuların donanım RAID yapılandırmalarına sahip kurumsal düzeyde HP sunucuları, neredeyse tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılama kapasitesine sahiptir. Bu satıcının ücretsiz web barındırma çözümü özellikle caziptir ve görünüşe göre NetNerd kardeş sitesine aktarılmamış tek barındırma teklifi.

Artıları

 • Donanım RAID yapılandırmalarına sahip kurumsal sınıf HP sunucuları
 • Yaşam boyu ücretsiz web hosting
 • 7 günlük para iade garantisi ve 14 günlük ücretsiz deneme süresi
 • % 99,9 ağ çalışma süresi garantisi

Eksileri

 • Ücretli barındırma planları pahalıdır
 • Müşteri hizmetlerinden yanıt yok

Ücretsiz web barındırma hizmeti için Ücretsiz Sanal Sunuculara göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me