Tüm INKL Review 2020 – Daha İyi Günler Gördü mü?

All-inkl-mineAceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: All-Inkl ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


All-Inkl şu anda 1.800.000’den fazla web sitesine hizmet veren popüler bir Alman web hosting şirketidir. Saksonya merkezli olarak, ilk olarak 2000 yılında pazara girdiler ve adil fiyat / performans oranları nedeniyle hızla güçlü bir rakip olarak ortaya çıktılar. All-Inkl’in adı “her şey dahil” teriminden türetilmiştir ve kaynaklarla dolu planlarıyla adlarına yetişmeye çalışırlar. Sağlam çalışma süresi, şeffaf fiyatlandırma ve özel müşteri destek ekibi ile Avrupa’daki bireyler ve işletme sahipleri için mükemmel bir seçimdir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Giriş seviyesi paylaşılan barındırma planı sizi aşağıdakilerle başlatır:

 • Barındırılan üç alan
 • 50 GB depolama alanı
 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • Okkalı 500 e-posta hesabı
 • 150 alt alan adı
 • 5 MySQL veritabanı
 • Tek tıklamayla uygulama yükleyici

Ne yazık ki, bu temel plan herhangi bir SSL sertifikası ile birlikte gelmiyor. Bu kesinlikle dinamik bir WordPress web sitesi veya bir iş bloguyla gelişen profesyonel bir web sitesi için fazlasıyla yeterli, e-ticaret web sitesi sahipleri için ideal değil.

All-inkl-özellikler

Bununla birlikte, onların giriş seviyesi planı göz önüne alındığında, en fazla üç barındırılan alan sunma konusunda cömert – diğer birçok barındırma sağlayıcısı yalnızca bir tanesine izin verir. Ayrıca, ücretsiz günlük yedeklemeler, ki bu kesinlikle bir WordPress web sitesi kurmak isteyenler için olmazsa olmaz.

En yüksek seviyelerini seçme İş ortakları barındırma planı size daha fazla kaynak, özellik ve daha fazla performans sunar. Sunucuyu diğer 100 kullanıcıyla paylaşmak yerine (başlangıç ​​planında olduğu gibi), İş planında yalnızca 30 kişiyle paylaşıyorsunuz. Bu, daha yüksek web sitesi yükleme hızları, daha az kesinti süresi ve yoğun trafik dönemlerinde bile sunucu performansınızın düşme olasılığının azalması anlamına gelir. Özellikler-bilge, olsun Başlangıç ​​planının ölçülmemiş bant genişliği ve tek tıklamayla uygulama yükleyici, ile birlikte:

 • 500 GB depolama alanı
 • 20 adede kadar barındırılan alan adı
 • 5000 e-posta hesabı
 • 1000 alt alan adı
 • 100 MySQL veritabanı
 • SSH erişimi

Tabii ki, bu plana gitmek size onaylanmış SSL sertifikası başlangıç ​​planından eksik, böylece bir e-ticaret web sitesi kurun veya ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde yapın.

All-Inkl ayrıca bir dizi özel sunucu ve bayi barındırma paketi içeriyor, ancak ilginç bir şekilde VPS barındırma sunmuyorlar. Ayrıca% 99,9 kesintisiz çalışma süresine sahiptirler.

Hafif hayal kırıklığı yaratan bir şey, kullanıcı arayüzünün oldukça tarihli ve kullanmak için tıknaz hissetmesidir. Şirket içi bir yönetim paneli – çoğu barındırma sağlayıcısının kullandığı endüstri standardı cPanel değil – ve hesabımı yeterince iyi yönetmeme izin verirken, ayarlamak istediğim şeyi bulmak için bazen biraz kazma gerekiyordu. Ayrıca, her şey Almanca idi, bu nedenle bu dili konuşmayan kullanıcılar için sorun yaratabilir.

Fiyatlandırma ve Destek

Fiyatlandırma All-Inkl’in mükemmel olduğu yerdir. İlk bakışta en ucuz olmasa da, müşterilerini karşılarlar oldukça değerli paketlerini rakiplerinden benzer tekliflerle karşılaştırırsanız. Onlar sahip minimum sözleşme süresi yok, Bu yeni başlayanlar ve arayanlar için iyi haber nadir esneklik ve uygun fiyat karışımı. Bununla birlikte, bir yıl önceden ödeme yapmayı seçerseniz, ilk üç ayı ücretsiz olarak alırsınız – bundan sonra normal fiyatlar uygulanır.

All-inkl-destek

All-Inkl’in sizin için doğru ev sahibi olup olmadığından emin değilseniz, bir haftalık ücretsiz deneme sürümünü de tercih edebilirsiniz. Bu bir All-Inkl’in Premium paylaşılan barındırma planının özelliklerini sağlayan, ancak daha az kaynağa sahip, dizesiz ekli hesap – yalnızca 2500 MB depolama alanı, beş MySQL veritabanı, beş e-posta hesabı ve beş Cron İşi. Sen al müşteri yönetim paneline erişim ve SSH erişimi, rağmen. Yedi günlük ücretsiz deneme sürümünde istediğiniz zaman ücretli bir plana geçebilirsiniz.

All-Inkl’in sağladığı destek düzeyi planın katmanına bağlıdır onlardan satın aldınız: düşük seviyeli planlar 7/24 e-posta desteğine erişebilir, ancak yalnızca Alman çalışma saatlerinde telefon desteği alabilirsiniz. Bir sonraki aşamada, 7/24 telefon desteği alırsınız ve en üst düzeyde, özel bir telefon ve e-posta destek kanalı aracılığıyla öncelikli destek alırsınız.

Tüm INKL’nin maliyeti nedir? Tüm INKL 4 ila 27 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Tüm INKL planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Tüm INKL size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve All INKL’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Tüm INKL’nin müşteri desteği ne kadar iyi? Tüm INKL en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, tüm INKL’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Tüm INKL, rekabete nasıl uyuyor??

All-Inkl, siz ve müşteri tabanınız Almanya’daysanız size iyi hizmet verecek sağlam ve güvenilir bir barındırma sağlayıcısıdır. Bununla birlikte, kullanıcı arayüzleri biraz tarihli ve daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için bir revizyon kullanabilir.

All-Inkl makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Şeffaf fiyatlandırma
 • Özelliklerle dolu ancak uygun fiyatlı planlar
 • Minimum sözleşme süresi yok
 • Bir haftalık ücretsiz deneme sürümü mevcut

Eksileri

 • Daha düşük seviyeli planlar için sınırlı müşteri destek kanalları
 • Çok dilli destek eksikliği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me