TrentaHost İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

TrentaHost2011 yılında kuruluşundan bu yana, Toronto merkezli Kanadalı şirket TrentaHost, DDoS korumalı paylaşılan barındırma üzerinde özellikle odaklanarak, uygun maliyetli fiyatlarla kaliteli barındırma teklif etti. Ayrıca, bayi barındırma, yönetilen ve yönetilmeyen VPS ve özel sunucular ile etki alanı hizmetleri ve SSL sertifikaları sunar.


TrentaHost’un web sitesi İngilizce’yi destekliyor, ancak WHMCompleteSolution alışveriş sepeti alanı her zamanki 25 dili daha destekliyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

TrentaHost üç DDoS korumalı paylaşımlı barındırma planı, üç DDoS korumalı bayi barındırma planı, beş yönetilen VPS planı, beş yönetilmeyen VPS planı ve üç özel sunucu sunar. Üç DDoS korumalı paylaşılan barındırma planları size sunmak:

 • CloudLinux İşletim Sistemi
 • 5 GB – sınırsız SSD depolama
 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız MYSQL veritabanı ve FTP hesabı
 • 20 ile sınırsız e-posta hesabı
 • Ücretsiz DDoS koruması
 • Sınırsız eklenti ve park edilmiş alan adları
 • Sınırsız alt alan adı
 • SSL’yi Şifreleyelim
 • PHP seçici
 • R1Soft günlük yedeklemeler

TrentaHost web sitenizi üzerinde barındırarak performansını artırır LiteSpeed ​​Web Sunucusu ve Cloudflare CDN. Cloudflare sadece sayfa yükleme sürelerini% 50 azaltmakla kalmaz, aynı zamanda sizi siber saldırılara karşı korumaya yardımcı olur. Ayrıca KernelCare, Çekirdekteki güvenlik açıklarını kesinti yapmadan yamalar.

Softaculous yükleyici teknik bilgi gerektirmeden birkaç popüler uygulamayı (WordPress ve Joomla gibi) yüklemenize olanak tanır. Web siteniz çalışır duruma geldiğinde, SEO araçlarını çekin içeriğinizin önde gelen arama motorları tarafından daha hızlı dizine eklenmesini sağlar.

Sanal sunucular ile gel SolusVM yönetim paneli VPS’nizi başlatmanızı, durdurmanızı, yeniden başlatmanızı veya yeniden yüklemenizi sağlar. TrentaHost en güçlü VPS düğümleri aşırı kalabalıklaşmayı önlerken performans ve bellek arasında bir denge sağlar.

Tüm hosting paketleri – paylaşılan, bayi, VPS ve özel sunucular – DDoS saldırılarına karşı ücretsiz koruma.

Sanal ve özel sunucular% 99,9 kesintisiz çalışma HDS’si ile desteklenir, ve (şartlar ve koşullara göre) Paylaşılan çözümler şaşırtıcı derecede düşük% 99 çalışma süresi garantisiyle gelir. Paylaşımlı barındırma için en az% 99,9 çalışma süresi bekledim.

Fiyatlandırma ve Destek

TrentaHost en paylaşılan hosting planları ucuz, fakat alışveriş sepetinde ödeyeceğiniz fiyatlar, ürün sayfasında gösterilen fiyatlardan daha yüksektir. Bu inceleme sırasında, alabilirsiniz Hosting hizmetlerinde% 50 indirim.

Ödemeler PayPal, kredi kartları, UnionPay, Alipay, Tenpay veya kripto para birimleri aracılığıyla çeşitli para birimlerinde (USD, CAD, GBP veya INR) yapılabilir. Kullanılabilir faturalandırma dönemleri aylık, yıllık, iki yıllık ve üç yıllık olup Temel plan için yalnızca ilk ikisi kullanılabilir.

TrentaHost’un paylaşılan barındırma planları, 24 saat para iade garantisi, hangi hizmetleri değerlendirmek için çok kısa ve diğer ana bilgisayarlar tarafından sağlanan geri ödeme pencerelerinden çok daha kısa. Bu aynı zamanda uyarılarla birlikte gelir ve geri ödemeniz tamamen satıcının inisiyatifindedir.

TrentaHost ipuçları otuz dakikalık destek yanıt süresi ve bir altı saatlik çözünürlük, ancak destek biletleri ve / veya e-postalar için 24 saatlik bir geri dönüş süresi hakkında bir şeyler söylüyor. Web sitesi aynı zamanda canlı sohbet için de geçerlidir, ancak bulamadım. Kendi kendine destek bilgi tabanı biraz çıplak, ama artı tarafta, aldım e-posta yoluyla birkaç soruya hızlı yanıtlar:

TrentaHost

TrentaHost’un maliyeti nedir? TrentaHost, 1 $ ile 4 $ arası planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi TrentaHost planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. TrentaHost, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve TrentaHost’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
TrentaHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? TrentaHost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, TrentaHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

TrentaHost, rekabete nasıl uyuyor??

Kullanıcı dostu özelliklere sahip düşük maliyetli DDoS korumalı hosting arıyorsanız, TrentaHost denemeye değer olabilir. Verimli satış öncesi destek, hızlı ve kolay bir şekilde başlamanıza yardımcı olmalıdır.

Artıları

 • Sekiz yıllık endüstri deneyimi
 • Düşük fiyatlar
 • % 99,99 sunucu çalışma süresi garantisi
 • Çoklu ödeme yöntemleri ve para birimleri

Eksileri

 • Ürün sayfalarında ve alışveriş sepetinde farklı fiyatlar
 • Son derece kısa 24 saatlik para iade garantisi

TrentaHost’dan DDoS korumalı hosting alın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me