TransIP Review 2020 – İyi Görünüyor, Ama Yakalama Nedir?

transip-mine


TransIP, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.

TransIP, 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren Hollanda merkezli bir şirkettir. Özellik listesi, sağlam depolama, veritabanı desteği ve sınırsız bant genişliği ile birlikte tek etki alanı web sitesi barındırma için sağlamdır. Ancak, daha fazlasına ihtiyacınız varsa, başka bir yere bakın.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

TransIP, maksimum çalışma süresi sağlamak için kendi geliştirdiği sunucularda Linux tabanlı paylaşılan barındırma hizmetleri sunar. Tüm planlar aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir.

 • 10GB veya daha fazla depolama alanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • MySQL veritabanı desteği
 • En az beş e-posta adresi

TransIP ile birkaç katma değerli özellik var. PHP’nin en son sürümü ve ücretsiz SSL sertifikaları desteği. Birçok ana bilgisayar SSL sertifikaları için ekstra ücret alır. Ayrıca, 10 güne kadar geri yüklenen verilere erişilebilen günlük yedeklemeler alırsınız.

transip-özellikler

Otomatik yükleme veya sürükle bırak oluşturucuya sahip olmadıkları için çoğu yeni başlayanlar için TransIP önerilmez. Standart barındırma ile aynı özelliklere sahip, ancak WordPress önceden yüklenmiş olan WordPress Hosting’lerine kaydolmayı seçebilirsiniz..

Aksi takdirde, cPanel barındırma basittir ve web sitelerini nasıl oluşturacağını bilenler bu ana bilgisayarı kullanırken çok az sorun yaşayacaktır.

TransIP, yukarıda listelenen özelliklerle yalnızca aşağıdaki farklarla üç düzeyde barındırma sunar:

Web Hosting SWeb Hosting LWeb Hosting XL
Depolama10GB50GB100GB
Veritabanları110100
E-mail adresleri550Sınırsız

Fiyatlandırma ve Destek

TransIP’i kullanmanın en büyük uyarısı, bu hesapla yalnızca tek bir alan adı almanızdır ve ücretsiz değildir.. Planınızda başka web sitesi barındıramazsınız ve bu, potansiyel müşterilerin bu hizmetle ilgili önemli bir şikayeti olmuştur. Ayrıca, planların fiyatı tek bir ay sonra değişir. Promosyon teklifleri yalnızca ilk ay için geçerlidir.

Daha önce de belirtildiği gibi, WordPress hosting sunuyorlar, ancak tüm WordPress hostingleri önceden yüklenmiş WordPress ile standart planlardır. Fiyatlar aynı. Yalnızca WordPress kullanmaya adanmadıkça, cPanel barındırma ve WordPress’i manuel olarak yükleme daha iyi olur.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, müşteri desteği de ezici. Şu anda yalnızca bilgi tabanı desteği ve çevrimiçi biletleme desteği sunuyorlar. Müşteri desteği ile konuşmak için ücretli bir hesabınız olması gerekir. Tüm taleplere bir hafta içinde, hafta sonları bile yanıt verdiklerini iddia ediyorlar. En azından canlı sohbet desteği sunmak için daha uygun olurlar.

TransIP’in maliyeti nedir? TransIP, 2 $ ‘dan 11 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi TransIP planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. TransIP, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve TransIP’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
TransIP’in müşteri desteği ne kadar iyi? TransIP en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, TransIP’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

TransIP, rekabete nasıl uyuyor??

Yalnızca tek bir web sitesine ev sahipliği yapmak istiyor ve uygun bir fiyata geniş depolama alanı, bant genişliği ve e-posta depolama alanı istiyorsanız, TransIP sizin için uygun olabilir. benBirden fazla web sitesine ev sahipliği yapmanız veya gelecekte bunu yapmayı planlamanız gerekiyorsa, başka bir yere bakmanız gerekir.

TransIP makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • 10GB veya daha fazla depolama alanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Günlük yedeklemeler

Eksileri

 • Yalnızca tek bir alan adını barındırabilir
 • Canlı sohbet veya telefon desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map