Time4VPS Review 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

Time4VPS-Genel Değerlendirme1Time4VPS, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Time4VPS, bireylere yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı VPS barındırma hizmetleri sunmak için 2012 yılında başlatıldı. Interneto Vizija’nın bir bölümüdür ve ana şirketinin barındırma endüstrisindeki 15 yılı aşkın deneyiminden yararlanarak, kurumsal düzeyde teknoloji ile desteklenen ölçeklenebilir, uygun fiyatlı VPS web barındırma hizmetleriyle eşanlamlı hale gelmiştir..

Bu sağlayıcının Seviye III veri merkezi Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta ve web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Time4VPS teklifleri sekiz Linux VPS planı, sekiz Windows VPS planı, sekiz konteyner VPS planı ve sekiz depolama VPS planı. Linux VPS ve Windows VPS planlarıyla şunları elde edersiniz:

 • 1 x 2,6 GHz – 16 x 2,6 GHz CPU
 • 2 GB – 64 GB RAM
 • 20 GB – 640 GB SATA veya SSD depolama
 • 2 TB – 64 TB bant genişliği
 • İsteğe bağlı günlük / haftalık yedeklemeler

KVM tabanlı sanallaştırma neredeyse fiziksel sunuculara benzeyen sunucu özelliklerine sahip bağımsız özel kaynaklara dayalı bir VPS sağlanmasını kolaylaştırır. OpenVZ sanallaştırma, tek bir sunucuda birden fazla sanal makine çalıştırabilen, daha iyi performans için kaynakları verimli bir şekilde kullanır.

Ücretsiz sunucu yönetim araçları bir acil durum erişim konsolu, DNS yöneticisi, işletim sistemi kurulumu, ana bilgisayar adı yönetimi, ters DNS ve sunucuyu yeniden başlatma.

Time4VPS vaat ediyor % 99.95 kullanılabilirlik. Kullandığı için RAID etkin depolama dizisi verilerinizi birden fazla diskte depolayan, veri kaybına karşı gelişmiş korumanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Time4VPS en barındırma planları uygun fiyatlıdır ve banka havalesi, PayPal, WebMoney veya Bitcoins veya Altcoins ile ödeme yapabilirsiniz..

Kullanılabilir faturalandırma döngüleri aylık, üç aylık, altı aylık, yıllık ve iki yılda bir olup, yıllık faturalandırmayı seçerek% 17 tasarruf edin. Time4VPS ayrıca bir İlk ay için% 90 indirim (bu size satın almak istediğiniz barındırma planını test etmek için iyi bir yol sağlar) ve 30-gün para iade garantisi (bir kerelik ücretler ve lisanslar hariç VPS hizmetlerinde).

Time4VPS, cPanel / WHM ve DirectAdmin gibi kontrol panelleri için ücretsiz yardım sunar. Ek destek için müşteri destek ekibine canlı sohbet, e-posta, topluluk mesaj panosu, bilet sistemi ve çevrimiçi iletişim formu aracılığıyla erişilebilir.. Canlı sohbet ile bir süre bekledim, ve Bilet sisteminin sorularımı on dakikadan daha kısa sürede cevaplamak için çok daha iyi olduğunu gördüm:

Time4VPS-Genel Bakış2

geniş bilgi tabanı mevcut hizmetler hakkında bilgi edinmek için iyi bir yer. Yararlı kullanıcı kılavuzları sunar ve yaygın satış öncesi soruları yanıtlar. Ayrıca, bir test kitaplığı, bir ağ durumu sayfası ve ağ testleri yapmanızı sağlayan ve ağ yönlendirme bilgileri ile ping gecikmesi sağlayan bir Görünüm Camı da vardır..

Time4VPS’nin maliyeti nedir? Time4VPS, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Time4VPS planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Time4VPS daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Time4VPS’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Time4VPS’nin müşteri desteği ne kadar iyi? Time4VPS en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Time4VPS’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Time4VPS rekabete nasıl uyuyor??

Avrupa’da uygun fiyatlı VPS çözümleri arıyorsanız, Time4VPS’nin barındırma planları istediğiniz şey olabilir.

Time4VPS makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • 15 yıldan fazla hosting endüstrisi deneyimi
 • Uygun fiyatlandırma
 • 30-gün para iade garantisi
 • Çeşitli destek seçenekleri

Eksileri

 • Paylaşılan barındırma planı yok
 • Birçok VPS yapılandırması kafa karıştırıcı olabilir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me