TheMinecraftHosting İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

TheMinecraftHosting


MinecraftHosting, Minecraft Pocket Edition Planları ve Minecraft PC Planları olarak adlandırdığı şeyi satıyor. Ayrıca, Oyun sunucuları artık stokta. Ev sahibi 15.000’den fazla müşteriye ev sahipliği yapıyor ve bugüne kadar dünya çapında işletmelere 75.000’den fazla sunucu sattı.

Web sitesinin telif hakkı altbilgisine (© 2015-2019 yazan) dayanarak, bu barındırma şirketi dört yıldan fazla bir süre önce başlatılmış gibi görünüyor. “Theminecrafthosting.com” web sitesi iki dilde kullanılabilir: İngilizce ve İspanyolca.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

MinecraftHosting’in web barındırma hizmetleri, satıcının iddia ettiği ve müşterilerin başarılı çevrimiçi projeler yürütmek için ihtiyaç duyduğu hız ve güvenilirliği sağladığı barındırma kaynakları ile donatılmıştır. Hosting hizmetleri tarafından desteklenmektedir Çok kafalı kontrol paneli ve aşağıdaki standart özellikleri ekleyin:

 • Sunucular için sınırsız yuva
 • Intel Xeon CPU’lu sunucular ve hızlı SSD’ler
 • 1 Gbps bağlantı
 • Ölçülmemiş aylık bant genişliği
 • Özel Enjin ve Buycraft promosyonları
 • Eklentiler, modlar ve özel JAR desteği

TheMinecraftHosting, tüm sunucularına sahiptir ve bağımsız güç şebekeleri, pil dizileri, yedek jeneratörler ve çalışmama süresini önlemek için çeşitli internet girişlerine sahip veri merkezlerinde barındırılmaktadır. Ayrıca, barındırma altyapısı sıkı güvenlik altında ve veri merkezi tesisler 7/24 hizmetinizdedir yetkisiz erişime karşı koruma için.

TheMinecraftHosting ile kullanıcılar tercih ettikleri barındırma konumlarını ABD, Fransa ve Polonya. Satıcı ayrıca yakın gelecekte altyapısını Asya ülkelerine genişletmeyi planlıyor.

TheMinecraftHosting Minecraft sunucularınızda DDoS koruması sağlar DDoS saldırılarına karşı koruma için. Ayrıca, web siteniz SSL şifrelemesi ile tam entegre ekstra sunucu güvenliği sunar. Ancak, barındırma şirketi herhangi bir yedekleme hizmeti vermiyor gibi görünüyor ve kullanıcılar bu hizmetleri başka bir yerden dış kaynak kullanmaya zorlar.

Fiyatlandırma ve Destek

Dahil olan özelliklerin aksine, adil bir sonuç, hosting planlarının makul fiyatlı görünmesi olacaktır. Hizmetler aylık faturalandırma döngülerinde tanıtılır, ancak üç aylık, altı aylık ve yıllık abonelikler dahil olmak üzere diğer ödeme seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Tüm fiyatlar ABD doları olarak listelenmiştir.

MinecraftHosting bir % 99,99 sunucu çalışma süresi garantisi, sunucunuzun neredeyse her zaman açık kalmasını sağlar. Hepsi aynı, sadece bazı planlar Enjin forumları ile 45 gün boyunca ücretsiz web sitesi barındırma.

TheMinecraftHosting

Müşteri destek merkezi 24/7/365 mevcut ve müşteriler onlarla yalnızca Destek bileti. Barındırma şirketi canlı sohbet desteği ancak mevcut müşterilere özeldir. Hosting sağlayıcı dedi e-posta veya telefon desteği yok gibi görünüyor.

Bu satıcının satış departmanına web sitelerindeki iletişim formu aracılığıyla bir mesaj gönderdim ancak onlardan haber alamadım.

Biraz olmasına rağmen SSS mevcut web sitesinde, birçok müşteri bu satıcının bilgi tabanı oldukça yararsızdır, çünkü sadece iki makalesi var. Alternatif olarak, kullanıcılar web sitelerindeki bazı videolara da bakabilirler.

TheMinecraftHosting’in maliyeti nedir? TheMinecraftHosting 1 $ ‘dan 95 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi TheMinecraftHosting planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. MinecraftHosting size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve TheMinecraftHosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
TheMinecraftHosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? TheMinecraftHosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, TheMinecraftHosting’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

TheMinecraftHosting rekabete nasıl uyuyor??

MinecraftHosting’in üst düzey barındırma olanaklarına sahip premium veri merkezlerine yatırım yapmaya devam etmesi, belki de faaliyete geçtiği dört yıl içinde 15.000’den fazla müşteri edinmesinin nedenidir. Bununla birlikte, barındırma sağlayıcısı yedekleme hizmetleri sunmanın bir yolunu henüz bulamamıştır, ancak şimdilik kullanıcıların başka bir yere bakması gerekecek.

Artıları

 • Birden çok lokasyonda en gelişmiş veri merkezleri
 • Intel Xeon CPU’lu sunucular ve hızlı SSD’ler
 • DDoS koruması ve ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikaları
 • % 99,99 sunucu çalışma süresi garantisi

Eksileri

 • Yedekleme hizmetleri gerçekleştirmiyor gibi görünüyor
 • E-posta veya telefon desteğinden yoksun görünüyor

TheMinecraftHosting’in SSD oyun sunucuları ile barındırın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me