Swiss-Vps Review 2020 – Hype’a Kadar Canlı Değil

swissvps anaEğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Swiss-Vps ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


2011 yılında İsviçre’de kurulan Swiss-Vps, gururla “İsviçre Yapımı” Linux ve Windows ile ev sahipliği planları HDD veya SSD depolama. Sunucular Intel Xeon işlemcileri kullanır ve barındırma planları bir % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi.

Swiss-Vps web sitesi İngilizce ve Rusça arasında değiştirilebilir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Swiss-VP-Genel Değerlendirme1

Swiss-Vps, aşağıdaki özelliklere sahip çeşitli HDD veya SSD tabanlı barındırma katmanları sunar:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • HDD veya SSD depolama
 • Linux veya Windows
 • CPanel dahil olmak üzere kontrol paneli seçimi
 • Hızlı yanıt müşteri destek garantisi

en düşük fiyatlı Linux planı 1 GB ayrılmış RAM, bir CPU çekirdeği, 10 GB SSD depolama alanı ve 1.000 GB bant genişliği içerir. giriş seviyesi Windows planı 1 GB ayrılmış RAM, dört CPU çekirdeği, 30 GB disk alanı ve 1.500 GB bant genişliği sunar.

Power-hungry müşterileri gibi çeşitli ek planlardan biri ile barındırma ihtiyaçlarını karşılayabilir SSD VPS8 Linux plan (8 GB RAM, 4 CPU çekirdeği, 50 GB SSD depolama alanı ve 3.000 GB bant genişliği ile) veya üst Windows tabanlı plan (8 GB RAM, 150 GB depolama alanı ve 5.000 GB bant genişliği ile).

VPS barındırma türüne bağlı olarak, müşteriler birkaç farklı işletim sistemi CentOS, Ubuntu, Debian, LinuxMint, Scilinux ve Windows Server dahil.

Swiss-Vps, en popüler sunucu yapılandırmasını Linux / Apache / MySQL / PHP (LAMP) çerçevesi olarak listeler:

 • Joomla veya Drupal gibi CMS platformları
 • E-Ticaret alışveriş sepetleri
 • Vikiler
 • Forum
 • WordPress gibi blog platformları

Swiss-Vps, güvenli veri merkezi 24 saat yönetilen ve yetkisiz girişlere karşı korunan Zürih, İsviçre’de. Swiss-Vps tarafından kullanılan ağ, gereksiz internet bağlantısı sağlamak için birden fazla yukarı akış sağlayıcısına bağlanır.

Fiyatlandırma ve Destek

Swiss-VP-Genel Bakış2

Swiss-Vps hosting planları rekabetçi fiyat İsviçre ve uluslararası VPS web sağlayıcılarına kıyasla. Giriş seviyesi Linux SSD VPS planı, başka bir yerde en çok paylaşılan hosting planlarından biraz daha pahalıdır. Bunlar Planlar, diğer en iyi İsviçreli sağlayıcıların benzer özellikler için ücretlerinden% 10-20 daha yüksek.

VPS hosting planları aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık olarak ödenebilir, ancak daha uzun vadeli indirimler yok. Checkout’ta, işletim sisteminizi, bant genişliğinizi, kontrol panelinizi yükseltmek veya ekstra IP adresleri eklemek için ücretli eklenti seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Müşteri desteği telefon, e-posta veya bilet sistemi ile sağlanır ve Swiss-Vps, “Hızlı yanıt garantisi” böylece herhangi bir müşteri talebine altı saat içinde cevap vermeyi garanti eder. Bu kadar hızlı bir yanıt almadım (aslında hiç yanıt yok) potansiyel müşteri olarak satış desteğine ulaştığımda. Belki bu sağlayıcının blogu 2014’ten beri güncellenmediğinden çok şaşırmamalıyım.

Swiss-Vps’in maliyeti nedir? Swiss-Vps 10 ila 128 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi İsviçre-Vps planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Swiss-Vps size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Swiss-Vps’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Swiss-Vps’in müşteri desteği ne kadar iyi? Swiss-Vps en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Swiss-Vps’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Swiss-Vps rekabete nasıl uyuyor??

Swiss-Vps, rekabetçi fiyatlarla VPS hosting sunmaktadır. Linux ve Windows barındırma planları SSD veya HDD depolamasının üstünde yer alır ve kesintisiz çalışma garantisi sunar. Ne yazık ki, “hızlı yanıt müşteri destek garantisi” potansiyel bir müşteri olarak benim için vaadini yerine getirmedi.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • % 99,9 sunucu çalışma süresi garantisi
 • Hızlı yanıt müşteri destek garantisi
 • CPanel veya başka bir kontrol paneli seçimi
 • HDD veya SSD depolama alanı mevcut

Eksileri

 • Hosting ile ücretsiz alan adı yok
 • Satış desteği yanıt vermiyordu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map