Surftown Review 2020 – Akıllıca Bir Yatırım mı?

Surftown iyi, ama iyi yeterince iyi değil. Surftown iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Surftown, Coheasio Grubu’nun kardeş şirketi olarak 2013 yılında Kopenhag merkezli bir Danimarkalı şirket olarak kuruldu. O zamandan beri, bölgede ekonomik ve güvenilir paylaşılan web barındırma çözümleri tutarlı bir sağlayıcı olmuştur. Şimdi hem Danca hem de İsveççe hizmet veriyorlar. Onlar büyük destek ve iyi bir dizi özellik ile kullanımı çok kolay hosting çözümleri sunmak için bilinir.

SurfTown

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Bazı hizmetleri veya özellikleri için ödeme yapmanız gerekebilse de, aşağıdaki gibi tüm temel özellikleri sunmaları hala bir artıdır:

 • Alan Adı Tescili
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Yedeklemeler ve veri kurtarma (ek ücret karşılığında)
 • Göç (ek ücret karşılığında)

Ayrıca barındırma arayan hemen hemen herkes için deneyimi artıracak hizmetler ve özellikler sunar:

 • Profesyonel BT Hizmetleri: WordPress site hizmeti, geçiş, DNS yönetimi ve site dönüşümü gibi deneyimi veya zamanı az olan herkes için yararlı hizmetler sunarlar..
 • WordPress Tek Tıkla Yükle: Dünyanın en popüler CMS’lerinden bazıları olan WordPress, Joomla, phpBB vb. Barındırma panonuzdan kolayca yükleyebilirsiniz..
 • Surftown SiteBuilder: Surftown SiteBuilder, yeni başlayanlar için kendi modern web sitelerini oluşturmak için kullanımı kolay bir araçtır ve 40 şablonla birlikte gelir.

Surftown ile hosting son derece basittir. Fiyatlandırma planları basittir ve kaydolma ve barındırma çözümünüzü ayarlama konusunda herhangi bir hile yoktur.. WordPress, kendi SiteBuilder ve Windows ASP.NET gibi yazılımların yanı sıra herkesin barındırma gereksinimlerini karşılamak için çok başlangıç ​​dostu bir kontrol paneli sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

Paylaşılan bir web yalnızca barındırma sağlayıcısı olarak, Surftown’daki fiyatlandırma planları ve ürünler çok basittir. Sitelerindeki fiyatlar aylık olarak hesaplanır, ancak yıllık olarak faturalandırılır. Ayrıca, daha yüksek planlar için planlanan tüm planlarla bir kurulum ücreti ödemeniz gerekir. Bazı planların planı yenilemek için sabit oranları vardır, diğerleri ise sadece ilk yıl için daha ucuzdur.

Tüm planlar sınırsız alt alan adı, DNS yönetimi,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, e-posta ve sohbet desteği, SSL’yi Şifreleyelim ve Surftown SiteBuilder ile birlikte gelir. Başlangıçlar ve Gelişmiş plan ile veri kurtarma ve telefon desteği için ekstra ödeme yapmanız gerekir:

 • başlar: 1 alan adı, 20 GB depolama alanı, 30 GB veri aktarımı ve e-posta hesabı depolama alanı başına 2 GB. Öncelikli destek ek ücrete tabidir.
 • İleri: 20 alan adı, 50 GB depolama alanı ve 50 GB veri aktarımı. ASP.NET, MSSQL ve öncelik desteği de buradan açılacak.
 • Artı: Hesap başına 30 alan, 100 GB depolama alanı, 100 GB veri aktarımı ve 10 GB e-posta depolama alanı.
 • Ödül: 100 alan adı, 300 GB depolama alanı ve 300 GB veri aktarımı.

Başlangıçlar ve Gelişmiş planlar yalnızca bireysel web siteleri veya bloglar için gerçekten uygundur, ayrıca Plus ve Premium paketleri KOBİ’ler için yeterlidir. Kurumsal düzeyde gerçek bir çözüm yoktur,

Gördüğünüz gibi, bekleyebileceğiniz destek seviyesi ürününüz tarafından belirlenir. Ancak, tüm destek orta Avrupa saati için çalışma saatleri ile sınırlıdır (hafta içi 09: 00-19: 00 ve hafta sonları 10:00 – 16:00). 24 saat içinde size geri dönmek için söz veriyorlar. Bu sınırlamaya rağmen, destek personeli çalışmak için harika ve teknik barındırma sorunlarını çözme konusunda uzmandır. Ayrıca kullanışlı ve modern bir destek bilgi tabanına sahipler.

Surftown yarışmaya nasıl uyuyor??

Ürünlerinin özellikleri oldukça mütevazı olmakla birlikte, çoğu müşterinin ihtiyaçlarını rahatça sağlamak için yeterli kaynak sağlarlar. Her zaman erişilebilir, uygun fiyatlı olmak ve müşterilerinin mükemmel bir barındırma deneyimine sahip olmalarını sağlamak için, gerekli tüm hizmetleri sağlarlar, ancak ek bir maliyetle gelebilir.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Paylaşımlı barındırma için basit fiyatlandırma planları
 • WordPress ve Softaculous 1 Tıklamayla Kurulum
 • Profesyonel, isteğe bağlı BT hizmetleri
 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL

Eksileri

 • Destek, çalışma saatleri ile sınırlıdır
 • Yalnızca Danca ve İsveççe
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me