Supremo Review 2020 Hosting – Buna değer mi?

Barındırma Supremo


Hosting Supremo, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.

Hosting Supremo, hem yazılım geliştirme hem de donanımın yanı sıra ağ uygulamasında uzmanlaşmış Computeprog SA grubunun bir yan kuruluşudur. Barındırma şirketi 12 yıldan fazla bir süredir varlığını sürdürmektedir. Bugün, pazar payına göre Ekvador’un en büyük on şirketi arasında yer almaktadır. Paylaşılan web barındırma, VPS sunucuları, SSL sertifikaları, alan adı kayıt hizmetleri, web tasarımı ve adanmış sunucu çözümleri dahil olmak üzere çok çeşitli barındırma çözümleri sunar. Hosting Supremo web sitesi İngilizce ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Hosting Supremo web hosting çözümleri aşağıdaki standart özellikleri içerir:

 • Ücretsiz IP adresi
 • SSL sertifikaları
 • Sınırsız alan adı
 • cPanel kontrol paneli
 • RVsitebuilder web sitesi oluşturucu
 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ücretsiz kurulum ve yapılandırma
 • Softaculous tek tıklamayla yükleyici
 • Ücretsiz web sitesi taşıma

Supremo’ya ev sahipliği yapmak sunucularını Ekvador, Almanya ve ABD’de bulunan en yeni veri merkezlerinde barındırmaktadır. Veri merkezleri, aşağıdakiler gibi sektör lideri üreticilerden en son altyapı ile donatılmıştır: HP, Dell ve Cisco ağları. Dahası, tüm sunucuları 6 TB RAM, 40 TB SSD, 100 TB’a kadar sabit disk alanı ve Intel XEON 10. nesil işlemciler.

Hosting Supremo paylaşılan web hosting çözümleri sekiz düzeyde sunulmaktadır. Bu paylaşılan barındırma paketleri, bireylerin yanı sıra KOBİ’leri barındırmak için ideal özelliklere sahiptir. Kişisel plan başlangıç ​​paketidir 10GB disk alanı, aylık 25GB bant genişliği, iki MySQL veritabanı ve 50 e-posta hesabı içerir.

En gelişmiş paylaşılan hosting paketi Üstün Hosting Planı 160GB disk alanı, sınırsız aylık bant genişliği, sınırsız MySQL veritabanı ve sınırsız e-posta hesabı ile birlikte gelir.

Barındırma Supremo barındırma hizmetleri ile uyumlu olduğunu belirtmek gerekir PHP ve MySQL platformları ve ile donatılmıştır kullanıcı dostu cPanel kontrol paneli. Ayrıca, barındırma sağlayıcısı tam yedekleme hizmetleri sunar ve kullanıcılar yedeklemeleri istedikleri zaman cPanel hesaplarından kolayca indirebilir.

Fiyatlandırma ve Destek

Hosting Supremo hosting planları uygun fiyatlı ve bu barındırma paketlerinde bulunan özelliklerin çoğu dikkate değer kısıtlamalara sahip değildir. Hosting çözümleri aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık olarak faturalandırılır, plana bağlı olarak. Bu planların fiyatları Amerikan doları.

Hosting Supremo bir teklif koşulsuz 30 günlük para iade garantisi ve satıcı ayrıca bir % 99.99 kesintisiz çalışma garantisi.

Hosting Supremo teknik destek ekibi telefon, canlı sohbet, bilet sistemi ve e-posta yoluyla kullanılabilir. Müşteri 7/24 destek ekibi hazır. Müşterileri tarafından gündeme getirilen sorunlarla uğraşırken iyi organize olmuş ve bilgili olsalar da, müşteri sorgularına cevap vermek oldukça yavaş olabilirler.

Barındırma Supremo

Onlara bir destek e-postası gönderdim ve yalnızca iki gün sonra onları duydum.

Barındırma Supremo

Hosting Supremo web sitesinde bir kapsamlı bilgi tabanı birçok yararlı makale ve öğretici ile.

Hosting Supremo yarışmayla nasıl eşleşir?

Supremo’nun birincil müşteri tabanına ev sahipliği yapmak, yüksek trafiğe sahip web sitelerini yöneten büyük şirketlerdir. Faaliyet gösterdiği 12 yıl içinde satıcı,% 0,10 pazar payı ile Ekvador’un en büyük en büyük şirketleri listesine girerek önemli ölçüde büyümüştür. Böyle bir kayıt, barındırma sağlayıcısının sadece Ekvador’da değil, tüm dünyada ticari işletmelere ev sahipliği yapmak için gerekenlere sahip olduğunun açık bir göstergesidir..

Hosting Supremo makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Intel XEON 10. nesil işlemcilere sahip SSD tabanlı sunucular
 • Müşteri verilerinin tam yedekleme hizmetleri
 • 30-gün para iade garantisi
 • 7/24 hizmet veren çok yönlü müşteri destek ekibi

Eksileri

 • Birçok web barındırma web yöneticileri arasından seçim planları barındırma
 • Web sitesinde çok fazla ayrıntı var, gezinmek zor olabilir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me