Spidyhost Review 2020 – Buna Değer Mi?

SpidyHostSpidyHost iyi, ama iyi yeterli değil. SpidyHost iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Haziran 2016’da kurulan SpidyHost, web barındırma hizmetleri, sunucular ve etki alanı kaydı sağlayan Hindistan merkezli bir şirkettir. 200’den fazla kayıtlı alana sahip 300’den fazla müşteriye sahiptir. Müşterilere, Almanya, Fransa ve Birleşik Krallık’ta bulunan sunucular aracılığıyla hizmet vermektedir ve web sitesi yalnızca İngilizce’dir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

SpidyHost, basit web siteleri için paylaşılan Linux barındırma ve üst düzey web siteleri için Cloud Linux ve Windows barındırma sunar. Bu planlardan herhangi birindeki müşteriler aşağıdaki özelliklerden ve kaynaklardan yararlanır:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Bazı planlarda ücretsiz .in alan adı
 • Haftalık otomatik yedeklemeler
 • İki veya sınırsız eklenti alanı
 • Sınırsız disk alanı

Yük dengeleme bulut platformuyla, web siteniz, web sitenizin performansı üzerinde olumsuz bir etki olmamasını sağlamak için trafiğinizi farklı sunucular arasında yayarak trafik artışlarına dayanabilir. Bu özellik ayrıca sunucunuzdaki başka bir kullanıcının trafik artışından etkilenmemenize yardımcı olur.

Performansı hızlandıran bir diğer özellik de verileri daha hızlı işleyen ve daha güvenilir olan Katı Hal Diskleridir. Ayrıca, web sitenizin ziyaretçilerine daha yakın içerik depolamak için önbellek sunucuları vardır. Statik içerik Edge önbellekleme kullanılarak önbelleğe alındıktan sonra, takip eden her kullanıcıya içerik önbellek sunucusundan doğrudan ve daha hızlı sunulur.

SpidyHost, saldırıları azaltmak, kötü niyetli trafiği filtrelemek / engellemek ve verilerinizi korumak için CloudFlare’nin DDoS korumasını kullanır. Kapasitesi şimdiye kadar kaydedilmiş en büyük DDoS’den 15 kat daha büyük.

Geliştiriciler PHP ve Python ile program yapabilir ve satıcı Ruby on Rails ve CGI’yı da destekler. Yine de korkmayın, yeni başlayanlar geride bırakılmaz. WordPress ve Drupal dahil olmak üzere 300’den fazla komut dosyasını destekleyen tek tıklamayla bir yükleyici var. Ayrıca RvSiteBuilder ve Zyro SiteBuilder gibi web sitesi kurucularına sahiptir. Tek yapmanız gereken bir tema seçmek, sayfanızdaki modülleri sürükleyip bırakmak ve yayınlamak.

Fiyatlandırma ve Destek

Her paylaşılan barındırma kategorisinde düşük maliyetli fiyatlarla sunulan üç plan vardır. Düşük fiyatlar bir artıdır ve bazı planlarda da ücretsiz SSL sertifikası ve .in alan adı eklenmiştir..

PayUMoney, Paypal veya kredi / banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz ve abonelik dönemleri bir aydan başlar. Kısa abonelik planları, riskinizi azaltmak için faydalıdır. Hizmet ihtiyacınızı karşılamıyorsa, çok fazla kaybetmezsiniz.

Bir seferde 12 ay ödeme yapmayı ve memnun kalmamayı seçerseniz, ilk ödemenizden sonraki 30 gün içinde şirketle iletişime geçerseniz geri ödeme alabilirsiniz. Paranızın% 100’ünü geri alamazsınız, çünkü işlem ücretleri ve vergiler (dahil olan ve kasada belirtilmeyen) düşülecektir, ancak önemli bir yüzde iadesi alacaksınız.

Birkaç sorum vardı, bu yüzden cevap aramak için bilgi tabanına döndüm. Ne yazık ki, yalnızca ad sunucularımı güncellemek için çözümler buldum, bu yüzden müşteri desteğine başvurmak zorunda kaldım. Bunu e-posta yoluyla yaptım ve çok geçmeden bir yanıt aldım.

SpidyHost

Şirket telefon, bilet sistemi ve canlı sohbet yoluyla destek sunuyor, ancak bu kanallar 7/24 hizmet vermiyor. Destek, pazartesiden cumartesiye, 10:00 – 17:00 (GMT + 5: 30) saatleri arasında sunulmaktadır..

SpidyHost’un maliyeti nedir? SpidyHost 1 $ ile 4 $ arası planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi SpidyHost planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. SpidyHost daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve SpidyHost’un bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
SpidyHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? SpidyHost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, SpidyHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

SpidyHost, rekabete nasıl uyuyor??

SpidyHost, premium özelliklerle düşük maliyetli hosting sunar. DDoS koruması, ücretsiz .in alan adı, ücretsiz SSL sertifikası alırsınız ve bulut platformundaysanız yük dengeleyiciler de alırsınız. Web sitenizi Avrupa’daki sunucularda barındırmak istiyorsanız, büyük olasılıkla aradığınız şey budur.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • 30-gün para iade garantisi
 • Yük dengeleyici ve SSD
 • Cloudflare DDoS koruması
 • Tek tıklamayla yükleyici ve web sitesi oluşturucu

Eksileri

 • Ücretsiz alan adı kaydı yalnızca .in ile sınırlıdır
 • Paylaşılan barındırma için aylık abonelik seçeneği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me