Sparked Host İnceleme 2020 – Buna değer mi?

Kıvılcım Ana MakinesiSparked Host LLC, Temmuz 2017’de Electrum Host olarak başladı, ancak kısa süre sonra yeniden markalandı ve Nisan 2018’de Connecticut’ta (ABD) LLC oldu..


Bu ev sahibi bütçe ve kurumsal Minecraft barındırma, artı diğer tür oyun barındırma, web barındırma, özel sunucular, Discord Bot barındırma ve ilişkili hizmetler (etki alanı kaydı gibi) sunar. Bu incelemeyi yazarken, yakında Hytale barındırma (sürükleyici rol yapma oyunları için) başlatmayı planlıyor.

Bugüne kadar, Sparked Host 20.000’den fazla sunucu sattı, 1.600’ün üzerinde aktif müşteri biriktirdi ve 15.000’den fazla destek biletini yanıtladı. Web sitesi İngilizce iken, WHMCompleteSolution destekli istemci sitesi daha birçok dili desteklemektedir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Sparked Host, iki paylaşılan barındırma planı (Başlangıç ​​ve Sınırsız), bir satıcı barındırma planı, 31 ayrılmış sunucu planı, 15 bütçe Minecraft barındırma planı, 13 kurumsal / premium Minecraft barındırma planı, 11 oyun barındırma planı, dört Discord Bot barındırma planı ve bir ses barındırma planı. Bu şirket herhangi bir sanal sunucu sunmasa da, bir istekte bulunursanız bir VPS düzenleyin.

iki paylaşılan barındırma planı size sunmak:

 • cPanel kontrol paneli
 • Bir ila sınırsız eklenti alanı
 • Üç ile sınırsız park edilmiş alan
 • 5 GB – sınırsız SSD depolama
 • 20 GB – ölçülmemiş aylık bant genişliği
 • Üç ila sınırsız e-posta hesabı
 • Sınırsız FTP hesabı
 • İki ile sınırsız MySQL veritabanı
 • DDoS koruması
 • Ücretsiz SSL
 • 24 saat otomatik yedekleme

Bu ana bilgisayar, Softaculous otomatik yükleyici, WordPress, Joomla ve PrestaShop gibi popüler uygulamaları bir web sitesi tasarımcısı veya geliştiricisi olmak zorunda kalmadan (veya işe almadan) kolayca yükleyebilirsiniz. Daha uzman bir şey için, NamelessMC (bir Minecraft web sitesine ev sahipliği yapmak için) veya SSH kabuk erişimi (web sitenizin hostingini kontrol etmek için).

Kullanımı RAID-10 ile SATA SSD performans, güvenilirlik ve esneklik sağlar ve SLA destekli% 99,99 garantili ağ kullanılabilirliği.

Fiyatlandırma ve Destek

Kıvılcım Barındırıcıları paylaşılan hosting planları ucuz. Bunları aylık ila yıllık faturalandırma döngülerinde birçok farklı yöntemle birkaç farklı para biriminde ödeyebilirsiniz. Dört tane var 24 saat ücretsiz deneme planları (Başlangıç ​​web barındırma için bir tane dahil) ve bir 24 saat para iade garantisi geçerli bir nedeniniz varsa size geri ödeme yapar. Bu garanti bana çok kısıtlayıcı geliyor ve hizmetleri doğru bir şekilde değerlendirmek çok kısa.

7/24 müşteri desteği telefon, destek bileti, e-posta veya canlı sohbet yoluyla kullanılabilir. Bir süre beklemek zorunda kalmama rağmen, Sonunda canlı sohbet kanalı aracılığıyla ihtiyacım olan cevapları aldım:

Kıvılcım Ana Makinesi

Arayan herkes öz destek kaynakları Sparked Host’un bilgi tabanına, sık sorulan sorulara veya YouTube kanalına başvurabilir.

Sparked Host’un maliyeti nedir? Sparked Host 2 ila 3 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Sparked Host planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Sparked Host daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Sparked Host’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Sparked Host’un müşteri desteği ne kadar iyi? Sparked Host, en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, Sparked Host’un radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Sparked Host rakiplerle nasıl eşleşir??

Ucuz paylaşımlı hosting için, özellikle oyun hosting arıyorsanız, Sparked Host’un neler sunduğunu kontrol etmeye değer.

Artıları

 • Cheap paylaşılan hosting planları
 • % 99,99 garantili ağ kullanılabilirliği
 • 24 saat ücretsiz deneme planları
 • 24 saat para iade garantisi

Eksileri

 • Sadece 2-3 yıllık endüstri deneyimi
 • Biraz yavaş (ancak kabul edilebilir) müşteri desteği

Çok uygun fiyatlı paylaşılan barındırma veya uzman oyun sunucuları için bkz. Sparked Host.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me