SmartWeb Review 2020 – Bilmeniz Gerekenler

SmartWeb gayet iyi, fakat gayet iyi değil. SmartWeb iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


2012 yılında kurulan SmartWeb, Linux cPanel paylaşılan ve bayi barındırma konusunda uzmanlaşmış bir Güney Afrikalı web barındırma sağlayıcısıdır. Geleneksel sürücülerden 20 kata kadar daha hızlı performans sağlayan SSD’ler kullanırlar. Şu anda SmartWeb yalnızca İngilizce olarak sunulmaktadır.

SmartWeb Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

SmartWeb, yeni başlayanlar için bile kullanımı kolay olağanüstü web barındırma hizmetleri sunmayı taahhüt eder. Onların cPanel paylaşılan barındırma paketleri özelliği:

 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Daha iyi güvenlik, güvenilirlik ve verimlilik için CloudLinux İşletim Sistemi
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • 200’den fazla uygulamaya hazır tek tıklamayla yükleyici
 • Virüs ve kötü amaçlı yazılım taraması
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Anti-spam filtreleme
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Sınırsız alt alan adı

Onların giriş düzeyinde paylaşılan barındırma planı sizi 2GB SSD depolama alanı ve tek bir barındırılan alanla başlatır. Ancak bu ücretsiz bir alan adı kaydı ile birlikte gelmez; en azından satın almanız gerekecek Standart plan bunun için. Her seviye arttıkça daha fazla depolama alanı ve daha fazla alan barındırma olanağı elde edersiniz.

SmartWeb ayrıca cPanel ve WHM beyaz etiket paketleri içeren bayi barındırma. Her paketle, müşterilerinize ücretsiz web sitesi oluşturucu, SSL sertifikaları, tek tıklamayla uygulama yükleyici ve paylaşılan barındırmadaki diğer tüm harika özellikleri kullanabilirsiniz. Temel bayi barındırma planı size 20 cPanel hesabı; bundan sonra, elde ettiğiniz cPanel hesabı sayısında sınır yoktur (yalnızca SSD depolama alanı).

Fiyatlandırma ve Destek

SmartWeb’in üç paylaşılan barındırma planı adlandırıldı Değer, Standart ve . Bunların her biri makul fiyatlıdır ve piyasadaki en ucuz seçenekler olmasa da sınırsız bant genişliği ile birlikte gelir.

Dahası, SmartWeb bir barındırma planından diğerine geçme sürecini basitleştirdi; var seni bağlamak için sözleşme yok, planınızı değiştirmek için herhangi bir ek ücret alınmaz. Yapabilirsin birkaç fare tıklamasıyla premium özelliklerin kilidini açın, veya kolayca daha ucuz bir pakete geçme.

Her üç plan da Güney Afrika Randı fiyatlandırılır. Kullanıcılar PayPal veya kredi kartı ile ödeme seçeneğine sahiptir. Bir 30 günlük tam para iade garantisi, böylece web barındırma risksiz barındırma deneyebilirsiniz.

SmartWeb’in göze çarpan bir dezavantajı, canlı sohbetleri 7/24 mevcut değil. Ne kadar popüler canlı sohbetler web barındırma alanı haline geldi göz önüne alındığında, bu sınırlama dikkat çekicidir. Dedi ki, şirket sosyal medyada çok aktif ve sık sık oradaki müşterileri ile sohbet eder. Ayrıca, bilet desteği harika: oldukça duyarlı ve yardımseverler. Onlara bir e-posta gönderdiğimde, onlar bir saat içinde cevap verdi. Herhangi bir telefon desteği yok gibi görünüyor.

SmartWeb’in maliyeti ne kadardır? SmartWeb 2 ila 15 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi SmartWeb planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. SmartWeb daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve SmartWeb’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
SmartWeb’in müşteri desteği ne kadar iyi? SmartWeb en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, SmartWeb’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

SmartWeb rekabete nasıl uyuyor??

SmartWeb, bireyler ve küçük ve orta ölçekli Güney Afrikalı işletmeler için ideal çözümler sunan basit, anlaşılır bir web barındırıcısıdır. Bu alandaki uzmanlıkları, daha büyük şirketlerin başka yerlere bakmak zorunda kalabileceği anlamına gelir..

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Kullanımı kolay ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • 7/24 uzman teknik destek
 • Ücretsiz ve kullanışlı web sitesi taşıma hizmeti
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Telefon desteği yok
 • Yüksek büyüme gösteren işletmeler için fazla ölçeklenebilirlik yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me