SkyNetHosting Review 2020 – Buna Değer Mi?

SkyNetHostingSkyNetHosting gayet iyi, fakat gayet iyi değil. SkyNetHosting iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


SkyNetHosting.Net Inc (SkyNetHosting) 2004 yılında kuruldu ve o zamandan beri bir dizi barındırma hizmeti sunuyor. Web sitesine göre, bu işletmenin 140 ülkede 100.000’den fazla müşterisi var, ancak – üstteki bayrak simgelerine rağmen – web sitesi sadece İngilizce olarak mevcut.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

SkyNetHosting

SkyNetHosting, paylaşılan web sitesi barındırma, SEO barındırma, bayi paketleri, VPS planları ve özel sunucular da dahil olmak üzere bir dizi barındırma hizmeti satmaktadır. Size bir fikir vermek için SkyNetHosting’in sunduğu temel özellikler şunlardır:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Günlük ve haftalık otomatik yedekleme
 • Alan adı kaydı mevcut
 • Sınırsız eklenti alanı
 • Ücretsiz paylaşılan SSL sertifikası
 • Aylık 500 GB’a kadar aktarım

SkyNetHosting: seçim miktarı için dikkate değer size verir. Örneğin, sunucu konumunuzun ABD, İngiltere, Hollanda, Hong Kong, Hindistan, Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Brezilya veya Almanya olmasını seçebilirsiniz..

Bu şirket aynı zamanda şimdiye kadar gördüğüm en açık çalışma süresi hizmet seviyesi anlaşmalarından birine sahip. Rağmen bir % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi endüstri standartlarına göre o kadar yüksek değil, Kesinti süresi 45 dakikadan fazla sürerse, aylık ücretinizin% 10’u iade edilir.

Başlangıç ​​dostu özellikler iyidir. tek tıklamayla yükleyici 300 komut dosyası sağlar ve web sitesi oluşturma aracı 1000 kullanıma hazır web sitesi şablonuyla tam yüklü olarak gelir.

Standart olarak dahil edilen birkaç performans artırıcı özellik elde edersiniz: SSD depolama HDD’den on kat daha hızlı ve Cloudflare CDN ziyaretçilerinize yakın içeriği önbelleğe alan ve web sitenizi belirli saldırı türlerine karşı korumaya yardımcı olan.

Fiyatlandırma ve Destek

Barındırma planları paranızın değerini fakat mutlaka ucuz değil. Fiyatlar aslında paylaşılan bir hosting şirketi için beklediğinizden biraz daha yüksek, ancak aldığınız özellikler için yeterince adil.

Planları üç aydan üç yıla kadar, Daha uzun taahhütler için daha büyük indirimler. Bir şey olduğunu öğrendiğinizde böyle önemli bir taahhütte bulunma konusunda daha iyi hissedebilirsiniz. 30 günlük ücretsiz deneme (böylece satın almadan önce deneyebilirsiniz) ve bir 30-gün para iade garantisi (bir şeyler ters giderse sizi dışarı çıkarmak için).

SkyNetHosting’in her departmanının (satış, teknik, faturalandırma, iş geliştirme, kötüye kullanım ve çalışan ilişkileri) özel bir e-posta adresi ve belirli “çalışma saatleri” vardır. Var kapsamlı bilgi tabanı satış ve teknik konular için ve teknik ve satış ekipleri 7/24 bilet teslimi ile de mevcuttur..

Genel olarak, SkyNetHosting tarafından sağlanan müşteri hizmetleri düzeyinden çok etkilendim. Bir bayan canlı sohbet anında aldı ve soruma kibarca ve ustaca cevap verdi:

SkyNetHosting

SkyNetHosting’in maliyeti nedir? SkyNetHosting, 2 $ ile 9 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi SkyNetHosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. SkyNetHosting, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve SkyNetHosting’in bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
SkyNetHosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? SkyNetHosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, SkyNetHosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

SkyNetHosting, rekabete nasıl uyuyor??

SkyNetHosting bunun için çok şey yapıyor: çok çeşitli hizmetler ve veri merkezi konumları, mükemmel müşteri hizmetleri ve uygun fiyatlandırma. Sağlam bir ana bilgisayar arıyorsanız SkyNetHosting’e bakın..

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Barındırma planları paranızın karşılığını verir
 • Birden çok veri merkezinden seçim yapabilirsiniz
 • Canlı sohbet ajanı anında aldı
 • Bir kesintisiz çalışma SLA’sı var

Eksileri

 • Çalışma süresi aslında biraz düşük
 • Biraz yüksek fiyatlar
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me