SkyHost Review 2020 – Denemeye Değer Mi?

ana ana hayaletEğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: SkyHost ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


SkyHost, bu sloganla kendini dürüst bir şirket olarak konumlandırıyor – “Ne yaptığımızı söylüyoruz, söylediğimizi yapıyoruz.” Ama arzulanacak çok şey var. Şirket, tüm paylaşılan barındırma ve site yedekleme ihtiyaçlarınızı karşıladığını iddia ediyor. Paylaşılan barındırma ve web sitesi yedekleme hizmetlerinin yanı sıra, şirket ayrıca bayi barındırma, alan adı kaydı ve transferi ve web hizmetleri de sunmaktadır. Şirket, e-ticaret mağazaları ve daha yoğun web siteleri için işletme barındırma hizmeti sunduğunu söylese de, web sitesinde herhangi bir ayrıntı bulamadım. SkyHost’un web sitesi İngilizce.

Aslında SkyHost’ta bir yöneticiyle görüştük ve işte öğrendiklerimiz.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

skyhost 1

SkyHost dört paylaşılan barındırma planı listelese de – Temel, Sınırsız, Bayi ve Shoutcast, sadece iki (Temel ve Sınırsız) ile gelen web barındırma planları şunlardır:

 • 5GB – sınırsız HDD
 • 10GB – sınırsız bant genişliği
 • Üç – sınırsız MySQL veritabanı
 • Günlük yedeklemeler
 • cPanel / ücretsiz komut dosyaları

SkyHost’un web sitesindeki bazı URL’ler 404 hata sayfası (Portföy, Blog, Özellikler vb.) Gösterir, içeriğin olmadığı yere (Facebook sayfası) veya hiçbir yere götürmez (Twitter ve YouTube URL’leri). Sipariş düğmeleri bile (planları için) çalışmıyor ve sizi aynı sayfaya yönlendirmeye devam ediyor. Ayrıca, Shoutcast planının yıllık maliyeti yanlış görüntüleniyor (aylık maliyeti ve yıllık maliyeti eşleşmediğinden).

Bunların hepsi, şirketin web sitesini canlı hale getirmek için acele ettiğini, web sitesini yeniden tasarladığını veya şu anda kısmen işlevsel olup olmadığını merak etmemi sağlıyor. SkyHost, iki barındırma planının yanı sıra üç bayi barındırma planı ve ses akışı için bir Shoutcast planı sunuyor. Tüm planlar% 99,9 garantili çalışma süresi ile desteklenmektedir.

Pek çok barındırma sağlayıcısı SHOUTcast barındırma hizmeti sunmaz ve müşterilerini getirerek SkyHost, çevrimiçi radyo istasyonunuz için ses akışınızı kolaylaştırır.

Şirketin sunduğu bir diğer benzersiz özellik ise İngilizce, Almanca, Fransızca, Portekizce, Bulgarca, Felemenkçe, Ukraynaca, Norveççe, Rusça ve İspanyolca’yı destekleyen çok dilli cPanel kontrol panelidir..

SkyHost ayrıca herhangi bir kodlama veya programlama bilgisi olmadan WordPress’ten Zen Cart’a kadar herhangi bir popüler yazılımı / uygulamayı yüklemek ve çalıştırmak için kullanabileceğiniz tek tıklamayla çalışan bir komut dosyası yükleyici sunar..

SkyHost’un sunucuları yenilenebilir güneş ve rüzgar enerjisi ile soğutulur ve güçlendirilir. Böylece, dünya genelinde bireylerin, kuruluşların ve işletmelerin karbon ayak izlerini azaltmak için karbon nötr web hosting hizmetleri sunuyor.

Fiyatlandırma ve Destek

skyhost 2

SkyHost’un paylaşılan web hosting planları rekabetçi fiyatlıdır. Bunu onaylamanın bir yolu olmasa da Surinam Doları cinsinden bu aylık / yıllık planlar için ödeme yapabilirsiniz..

SkyHost’un “Hakkımızda” sayfası para iade garantisi hakkında konuşmasına rağmen, başka bir yerde bununla ilgili herhangi bir ayrıntı bulamadım.

SkyHost’un müşteri desteğine telefon, e-posta ve çevrimiçi bir form aracılığıyla ulaşılabilir. Şirket 7 gün 24 saat destek talep etse de, farklı yöntemlerle şirketle iletişim kurma girişimim başarısız oldu. Şirketin ana sayfasında da canlı bir sohbetten bahsediliyor, ancak bulamadım.

Desteğe erişemediğinde sorunları kendi başlarına yönetmek isteyenler, şirket bu bölümde bilgi bankası veya öğreticiler gibi bir şey sunmadığı için SkyHost ile hayal kırıklığına uğrayacaktır..

SkyHost’un maliyeti nedir? SkyHost 5 ila 25 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi SkyHost planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. SkyHost, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve SkyHost’un bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
SkyHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? SkyHost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, SkyHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

SkyHost, rekabete nasıl uyuyor??

SkyHost’un şu anda destek eksikliğine, web sitesindeki sorunlara ve belirsiz ödeme koşullarına bağlı olarak birkaç kırmızı bayrağı var. Sonuç olarak, barındırma hizmeti sağlayıcınız olarak seçmeden önce dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Yeşil barındırma sağlayıcısı
 • Rekabetçi fiyatlı planlar
 • Çok dilli cPanel kontrol paneli
 • SHOUTcast barındırma hizmeti mevcut

Eksileri

 • Web sitesinde eksik / yanlış bilgi
 • Müşteri desteğine ulaşılamıyor
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me