Sitelutions Review 2020 – Buna Değer Mi?

Sitelutions-Genel Değerlendirme1Sitelutions, yalnızca büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Sitelutions, 1998 yılında bir URL yeniden yönlendirme hizmet sağlayıcısı olarak farklı bir adla başladı. Mart 2003’te şirket adını Sitelutions olarak değiştirdi ve 2014’e kadar ücretsiz URL yönlendirmesi ve DNS hizmetleri sağlamaya devam etti. Bugün, bu satıcı web barındırma, özel sunucular, konumlandırma hizmetleri ve etki alanı adı kayıt hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi internet hizmeti sunmaktadır..

Sitelutions’ın web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Sitelutions’ın web barındırma çözümleri aşağıdaki özellikleri içerir:

 • Sınırsız FTP hesabı
 • SSL sertifikası
 • cPanel kontrol paneli
 • RAID koruması
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • WebMail, POP3, IMAP
 • HTML
 • PHP, Perl ve CGI desteği
 • Site istatistikleri
 • Sınırsız MySQL veritabanı

Her ikisi de web hosting paketleri (InfiniSite ve InfiniPro) Dahil etmek sınırsız depolama alanı, bant genişliği, MySQL veritabanları, FTP hesapları, e-posta hesapları, e-posta ileticileri, otomatik yanıtlayıcılar ve posta listeleri.

Web tabanlı cPanel kontrol paneli hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Web sitenizi ve CGI betiklerinizi, alışveriş sepetinizi, veritabanlarınızı, FTP hesaplarınızı, e-posta hesaplarınızı tam olarak yapılandırmak için kullanabilirsiniz. WYSIWYG editörü tarayıcınızda web sayfaları oluşturmanıza ve değiştirmenize olanak tanır.

Sitelutions şunları sağlar: günlük yedekleme hizmetleri nezaketen; yani müşteriler tarafından güvenilmemelidir. Yedekleme verileri en fazla iki hafta süreyle saklanır, ancak müşteriler verileri ve dosyaları için tüm sorumluluğu üstlenirler.

Web barındırma ve alan adı kayıt hizmetlerinin yanı sıra, Sitelutions ayrıca küresel yedekli statik ve dinamik DNS çözümleri.

Fiyatlandırma ve Destek

Rakip ABD barındırma sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında, Sitelutions ’ hosting paketleri çok pahalıdır. Aylık ile on yıllık arasında çeşitli faturalandırma döngülerinde ödeme yapabilirsiniz. en az bir yıllığına kaydolursanız önemli indirimler ve kurulum ücreti yok. Ayrıca, Klüp üyesi almak Hosting fiyatlarında% 10 indirim ve Yedek posta paketlerinde% 50 indirim.

Uzun bir süre için kaydolmaya karar verirseniz, 60 günlük para iade garantisi fikrini değiştirmek için sana iki ay zaman vermelisin. Ayrıca bir % 99.999 çalışma süresi garantisi.

Sitelutions-Genel Bakış2

Kendi kendine destek için, Sitelutions bir yardım merkezi / bilgi tabanı, veya destek ekibine bir bilet sistemi, telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilir, ancak canlı sohbet yapamazsınız. rağmen 7/24 destek ekibi mevcut değil, çok duyarlı ve Test e-postama yalnızca 11 dakika içinde bir yanıt aldım:

Sitelutions-overview3

Sitelutions’ın maliyeti nedir? Sitelutions 3,95 ila 5,95 dolar arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Sitelutions planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Sitelutions, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Sitelutions’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Sitelutions’ın müşteri desteği ne kadar iyi? Ancak bu, Sitelutions’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Sitelutions rekabete nasıl uyar??

Sitelutions’ın barındırma çözümleri, DNS hizmetleri ve cömert geri ödeme politikası, bu şirketi çevrimiçi rekabet avantajınızı elde etmek için kullanmaya ikna edebilir. Ama bütçe barındırma çözümleri için, neredeyse kesinlikle başka bir yere bakmak zorunda kalacak.

Sitelutions makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Yedekli omurga ağ bağlantısı
 • Günlük yedekleme hizmetleri ve yedek posta hizmetleri
 • 60 gün,% 100 para iade garantisi
 • Profesyonel, duyarlı destek ekibi

Eksileri

 • Son derece pahalı hosting planları
 • 7/24 destek ekibi mevcut değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me