Sharkservers Review 2020 – Akıllıca Bir Yatırım mı?

SharkServers-Genel Değerlendirme1SharkServers, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


SharkServers, merkezi Reading, İngiltere’de bulunan özel bir web barındırma sağlayıcısıdır 2014 yılında diğer üç web barındırma şirketinin birleşmesi olarak kurulmuştur ve o zamandan beri artık işletmelere ortak web barındırma, VPS ve özel sunucu çözümleri sunmak için önemli ölçüde büyüdü. dünyadaki her boyuttan.

SharkServers web sitesi İngilizce’dir. Onu 25 alternatif dile çevirebilmenize rağmen, değişen menüler.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

SharkServers-Genel Bakış2

SharkServers’ın barındırma çözümleri aşağıdaki standart özelliklerle birlikte gelir:

 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • MySQL veritabanları
 • FTP hesapları
 • İsteğe bağlı yedeklemeler
 • Web sitesi istatistikleri
 • Tek tıklamayla uygulama yükleyici
 • PHP desteği
 • Linux ve Windows desteği

Barındırma çözümleri her ikisini de destekler Linux ve Windows İşletim sistemi platformları ve iki türdür. dört cPanel barındırma planı Hangi Temel, ileri, kuruluş, ve nihai, oysa iki DirectAdmin barındırma planı Hangi Temel ve ileri. cPanel ve DirectAdmin, elbette, barındırma hizmetinizi yönetmek için kullandığınız kontrol panelleridir.

Her iki durumda da, Temel plan 1 alan adı, 25 alt alan adı, 5 GB disk alanı, aylık 10 GB bant genişliği, sınırsız FTP hesabı, 100 e-posta hesabı ve 10 MySQL veritabanı ile birlikte gelir.

SharkServers’ VPS çözümleri kullanım KVM sanallaştırma teknolojisi bellek sanallaştırmasını ve işlemci durumlarını yöneterek yüksek performansı garanti eder. Bu, VPS planlarını her tür işletme için daha ölçeklenebilir hale getirir. VPS çözümleri isteğe bağlı yedeklemelerle birlikte gelir, ancak bu (veya başka bir şey) hakkında daha fazla bilgi yok çünkü…

SharkServers’ın 16 Mart 2019’da veritabanı bozulması yaşadı, bazı istemci veri kaybına neden oldu ve SharkServers web sitesini kapattı. Web sitesinin yalnızca WHMCS destekli kısmı (planları satın almanıza izin verir) yazma sırasında çalışır durumdadır ve açıkçası, tüm bölüm bazı müşterilerin başka bir yerde barındırma çözümleri aramasına neden olmuştur..

Fiyatlandırma ve Destek

SharkServers’ hosting planları oldukça pahalı sunulan özellikler için; özellikle de bu satıcı itibarını geri yüklemek zorunda kalabilirsiniz. Planları aylıktan üç yıla kadar çeşitli faturalandırma döngülerinde satın alabilirsiniz. uzun vadeli taahhütler için indirimler.

Yeni müşteriler DNS Yönetimi ve Kimlik Koruması ilk yıl boyunca ücretsiz, ancak bunların ikinci ve sonraki yıllarda tam fiyatlarla otomatik olarak yenileneceğini unutmayın. Ödeme kutusundaki diğer eklentiler arasında Weebly Web Sitesi Oluşturucu, CodeGuard yedeklemeler, SiteLock web sitesi taraması ve bir e-posta güvenlik çözümü. Bunlardan yalnızca SiteLock ücretsiz olarak eklenebilir (en fazla beş sayfa için).

Sökülen web sitesi, ücretsiz deneme, para iade garantisi veya kesintisiz çalışma garantisi hakkında hiçbir ayrıntı sunmaz, ancak bunlardan biri veya tümü yoksa şaşırırım.

Müşteriler 7/24 müşteri desteği bir bilet sistemi veya canlı sohbet yoluyla. Web sitesinde hiçbir telefon veya e-posta desteği reklamı yapılmaz, ancak ilişkili Facebook sayfası bir destek e-posta adresi sağlar. sahiptim canlı sohbette şans yok, fakat Dört saatten daha kısa bir sürede test destek biletimi tatmin edici bir şekilde aldım:

SharkServers-overview3

Maalesef SharkServers web sitesinin bilgi tabanı bölümü boş.

SharkServers rekabete nasıl uyuyor??

SharkServers, 2014’te başladığından beri yüksek kaliteli ve güvenilir barındırma çözümleri sunuyor. Müşteriler, Mart 2019’da veri kaybı felaketi yaşayıncaya kadar bu satıcıyla harika bir deneyim yaşadılar. SharkServers.

SharkServers makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Yüksek performanslı VPS için KVM sanallaştırma teknolojisi
 • Linux ve Windows hosting çözümleri
 • VPS planları ile isteğe bağlı yedeklemeler
 • İndirimli esnek faturalandırma döngüleri

Eksileri

 • Mart 2019’da hala bir veri kaybı olayından kurtarma
 • Sunulan özellikler için yüksek fiyatlar
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me