ServerHub İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

serverhub anaServerHub gayet iyi, ama gayet iyi değil. ServerHub iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


2002’den beri faaliyette olan ServerHub, ABD, Almanya ve Hollanda’ya yayılmış sekiz sunucu konumuna sahiptir. Yıllar boyunca, ServerHub, Inc500, Inc5000 ve ABD Arizona’da en hızlı büyüyen şirketler arasında sekiz numara olmak da dahil olmak üzere birçok övgü aldı..

Kişilerin ve şirketlerin web sitelerini ve uygulamaları barındırmasına izin veren paylaşılan barındırma, VPS ve özel sunucular sunar. Web sitesi sadece İngilizce olarak mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

ServerHub Web Barındırma

ServerHub, RAID-10 yansıtma ve şeritleme ile desteklenen geniş SSD depolama alanı ile üç paylaşılan barındırma planı sunar. Web hosting planlarındaki müşteriler aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • % 99,999 kesintisiz çalışma garantisi
 • Aylık otomatik yedeklemeler
 • Plana bağlı olarak bir hesapta bir veya sınırsız web sitesi
 • Sınırsız transfer
 • 60 GB, 150 GB veya 300 GB SSD

Bu şirket, daha az deneyimli kullanıcılar için teknik süreçleri yumuşatmaya yardımcı olacak yeni başlayanlara dost araçlar sunar. Müşterilere sağladığı cPanel’de Softaculous uygulama yükleyicisini sunar, bu da herkesin bir düğmeye tıklayarak WordPress, Magento, Joomla! Ve Drupal gibi belirli web uygulamalarını ve komut dosyalarını yüklemesini sağlar. Ayrıca sürükle ve bırak sezgisel araçlarla bir web sitesi oluşturabileceğiniz RVSiteBuilder sunar.

Yeni başlayanlara gerekli araçlar sağlansa da, deneyimli web yöneticileri birkaç programlama aracıyla sınırlıdır. Örneğin, Python’u desteklemez, ancak web sitenizi veya uygulamanızı bu çerçeveyle oluşturmak istiyorsanız sizin için bir dezavantaj olabilecek PHP’yi destekler. MySQL veritabanları, Cron işleri, CGI ve Curl sağlar.

ServerHub’u paylaşımlı barındırma için binlerce web barındırma şirketi arasında öne çıkaran bir özellik, gelişmiş güvenlik, kararlılık sağlamak ve müşterilerin kendi kaynaklarını başkalarını etkilemeden tamamen kullanmasını sağlamak için CloudLinux’u kullanmasıdır..

Fiyatlandırma ve Destek

ServerHub

ServerHub, ilk ödeme için paylaşılan barındırma için düşük maliyetli fiyatlar sunar. Aynı anda 36 ay boyunca ödeme yapmak istiyorsanız,% 60 indirim sağlar. Ancak, yenilemek istediğinizde, fiyatları ilk kez müşteri olarak ödediğiniz ilk fiyatın iki katından fazla olan normal ücrete geri döner.

Ayrıca, ücretsiz bir alan adı kaydı veya ücretsiz SSL sunmaz, bu da kendiniz yerleşmeniz gereken ek bir maliyettir. Harika özellikler sunduğu göz önüne alındığında, ilerlemek isteyebilirsiniz. Neyse ki, aylık ödemelere izin verir, ancak herhangi bir geri ödeme veya para iade garantisi sunmadığına dikkat edin, bu nedenle riskiniz yüksektir.

ServerHub, bilet ve e-posta yoluyla 7/24 destek sunar. Ayrıca, onlarla iletişim kurmak için kullanabileceğiniz canlı bir sohbete sahiptir, ancak 7/24 yanıt vermez. Bununla birlikte, 15 dakika tepki süresi garantisine sahiptir. Denemek için bir e-posta gönderdim ve söz verdiğim gibi 15 dakikadan daha kısa bir sürede yanıt aldım.

ServerHub’ın maliyeti nedir? ServerHub 4 $ ‘dan 10 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi ServerHub planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. ServerHub size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve ServerHub’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
ServerHub’ın müşteri desteği ne kadar iyi? ServerHub en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, ServerHub’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

ServerHub rekabete nasıl uyuyor??

ServerHub yeni başlayanlara uygun araçlar sunar ve paylaşılan barındırma sunucularında CloudLinux kullanır. Ayrıca, diğer birçok web barındırma sağlayıcısının sağladığı temel programlama araçlarını sunar, ancak fiyatları ile ilgili bir sorun olabilir. Çünkü para iade garantisi sunmaz ve yenileme için çok daha yüksek bir ücret ödersiniz.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Softaculous uygulama yükleyicisi ve web sitesi oluşturucu
 • CloudLinux sayesinde daha iyi sunucu kararlılığı
 • SSD’li RAID 10 disk dizisi
 • 15 dakikalık müşteri desteği yanıt süresi garantisi

Eksileri

 • Para iade garantisi yok
 • Ücretsiz SSL sertifikası yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me