ServerFreak Review 2020 – Neden En İyi Bahis?

ServerFreak, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


ServerFreak Technologies, 2003 yılında faaliyete geçen bir Malezya web barındırma ve hizmet sağlayıcısıdır. Malezya’da üç veri merkezi (biri Kuala Lumpur’da iki ve Cyberjaya’da iki) ve ABD’nin Dallas ve Los Angeles şehirlerinde iki veri merkezi vardır. Amaçları basit ve uygun fiyatlı hosting, Teklif ettiklerini buldum en eksiksiz barındırma ürünü seçimlerinden biri Her yerde gördüm.

ServerFreak

Aslında ServerFreak’teki bir yöneticiyle görüştük ve işte öğrendiklerimiz.

Özellikler ve Kolaylaştırmak kullanım

Sunumları o kadar kapsamlı ki, ServerFreak’in sağlamadığı özellikleri ve hizmetleri listelemek benim için daha kolay olurdu, çünkü bu, sağladıkları özellik ve hizmetlerden çok daha küçük bir liste olurdu. Dolayısıyla, kapsamlı olmadan (ve sizi süreçte yormadan) bazı önemli kapanımlar şunlardır:

 • Bazı planlarla ücretsiz olarak alan adı kaydı dahil
 • Ücretsiz ve satın alınabilir SSL sertifikaları
 • E-posta barındırma
 • Web sitesi tasarımı ve geliştirme hizmetleri
 • SpamExpert spam filtreleme
 • Weebly web sitesi oluşturucu
 • SiteLock barındırma güvenliği

ServerFreak Linux ve Windows seçeneklerinin yanı sıra Unicart ve WordPress’e özel hosting ile güçlendirilmiş e-ticaret hostingleri sunar. Daha pahalı paylaşılan hosting planları da WordPress için optimize edildi Bu CMS kullanarak bir DIY ortamı istiyorsanız. WordPress barındırma konusunda, bunun performans için LiteSpeed ​​Cache ve sayfa hızı sürelerini iyileştirmek için Cloudflare artı Railgun ile geldiğini söyleyebilirim.

E-ticaret barındırma güçlü bir özelliği mağazanızı birçok yerel Malezya pazarına entegre edebilirsiniz ve Lazada gibi birçok nakliye hizmeti ile entegre olabilir. Diğer ürünleri ile aynı hikaye; örneğin, Linux işletim sistemi lezzetlerinin uzun bir listesinden seçim yapın sunucu planları ile.

ServerFreak, RAID SAS depolama ve ECC RAM üzerinde çalışan, KVM sanallaştırma ve yüksek bant genişliği hızlarıyla üst düzey sunucular sağlar. Ürünleriniz için yönetilen hizmetler de satın alabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

ServerFreak, aylıktan iki yılda bir faturalandırma seçeneklerine sahip çok çeşitli web hosting ve sunucu kiralama ürünleri sunmaktadır. olmasına rağmen en ucuz değil, temel web hosting Çok uygun, ve ürünleri büyük bir değer genellikle ekstra maliyet gerektiren bazı özellikleri ekleyerek. Tüm lisans ücretleri fiyatlara dahildir.

Alan adı kaydı ve SSL sertifikaları genellikle en ucuz seçeneklerle sunulmasa da müşteriler için ücretsiz olarak sunulur ve kalifiye olmak için yıllık veya iki yıllık faturalandırmayı seçmeniz gerekebilir. Kaynak sınırlarının oldukça cömert olduğunu göreceksiniz., az sayıda sınırsız seçeneğin dışında bile.

ServerFreak bir 30-gün para iade garantisi, ancak bu yalnızca barındırma abonelik ücretlerini kapsar ve alan adları gibi başka hiçbir satın almayı kapsamaz. Ayrıca bir özel sunucu planları için erken iptal ücreti.

7/24 teknik müşteri desteğine yalnızca bir e-posta / bilet sistemi aracılığıyla erişilebilir. sadece bilet oluşturmanızı tavsiye etmenin ötesinde telefon veya canlı sohbet desteği yok. Size her zaman aldığımı söylediğimde, bu kulağa geldiği kadar rahatsız edici olmayabilir güler yüzlü ve bilgili destek personelinden hızlı yanıtlar. Kendinize yardımcı olmayı tercih ediyorsanız SSS ve bilgi tabanı kaynakları çok ayrıntılı ve kullanımı kolaydır.

ServerFreak’in maliyeti nedir? ServerFreak 2 $ ile 14 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi ServerFreak planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. ServerFreak daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve ServerFreak’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
ServerFreak’in müşteri desteği ne kadar iyidir? ServerFreak en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmaz. Ancak bu, ServerFreak’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

ServerFreak rekabete nasıl uyuyor??

Ne tür bir hosting arıyorsunuz olursa olsun, ServerFreak’te ihtiyacınız olanı bulabilmelisiniz. Çok çeşitli ürünleri uygun fiyatlı ve profesyoneldir. Daha iyi destek seçenekleri ve SLA’lar ile yenilmesi zor olurdu.

ServerFreak makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Beş küresel veri merkezi konumu
 • Fantastik paranızın karşılığını veren ürünler
 • Çok çeşitli barındırma seçenekleri ve türleri
 • Optimize edilmiş ve zengin özelliklere sahip sunucular

Eksileri

 • % 99,5 ve% 99,9 düşük çalışma süresi garantisi
 • Yalnızca bilet yoluyla teknik destek
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me