ServerCheap.NET İnceleme 2020 – Bunu Okuyana Kadar Ödeme Yapmayın

ServerCheap.NET-Genel Değerlendirme1ServerCheap.NET, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


ServerCheap.NET, Chicago, ABD’de bulunmaktadır. Amacı, uygun fiyatlı% 100 SSD sanal makineleri satmaktır. Şirket 2016 yılında kuruldu ve web sitesi İngilizce olarak mevcut.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

 ServerCheap.net yalnızca ölçülmemiş bant genişliğine sahip saf SSD ve NVME depolama alanı satar. Planlarıyla birlikte sunulan temel özellikler şunlardır:

 • % 100 kesintisiz hizmet seviyesi anlaşması
 • Linux, BSD ve Windows işletim sistemleri
 • RAID yapılandırmasında saf SSD sürücüler
 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • Ters DNS ile IPv4 ve IPv6 desteği

ServerCheap.NET, Chicago Coresite veri merkezinde bulunan kendi sunucularına sahiptir. Şirket gerçek veri merkezine (her zaman tercih edilir) sahip olmasa da, sunuculara ve IP’lere sahiptir, bu yüzden bu kadar uygun fiyatlandırma sunabileceğini iddia eder..

Sunucular saf SSD (geleneksel HDD’den on kat daha hızlı okuma / yazma süresi) ve Üstün performans ve geliştirilmiş esneklik için RAID yapılandırması.

Bir görmek çok etkileyici % 100 kullanılabilirlik garantisi, ancak, web sitesinde aslında bir hizmet düzeyi sözleşmesi yoktur. Destek ekibiyle iletişime geçtim ve SLA olmasa da, son 30 gün için çalışma süresinin% 100 ve son üç ay için% 99.9 olduğu bildirildi..

Özelliklerin tümü uzmanlara yöneliktir, bu nedenle yeni başlayanlara uygun bir araç bulamazsınız. Katma değerli özellikler “İstemci alanı aracılığıyla sunucunuza erişmenizi sağlayan bant dışı HTML Konsolu ” acil durumlar için ve SSH erişimini kullanmak istemiyorsanız.

Tüm planlar birlikte gelir tam kök erişimi sayesinde sunucunuzu kolayca kurabilir, yapılandırabilir ve optimize edebilirsiniz. Diğer özellikler arasında istemci alanı üzerinden yapılabilen anında ters DNS ile IPv4 ve IPv6 Desteği ve bir dizi Linux, BSD ve Windows işletim sistemi bulunmaktadır..

 Beni biraz şaşırtan şey, sınırlı özelleştirme seçeneklerinin olmasıdır. Birkaç temel paket vardır ve işletim sisteminizi seçebilmenize, ekstra bir IP ekleyebilmenize ve cPanel / WHM ekleyebilmenize rağmen planınızı hiç özelleştiremezsiniz. Tamamen uygun olmasa da, tamamen özel bir seçenek ayarlamak için doğrudan şirketle iletişime geçebilirsiniz..

Kurulum, kaygan bir süreçtir (aslında tüm web sitesi gibi) ve yeni sunucu birkaç dakika içinde dağıtılacak.

Fiyatlandırma ve Destek

Fiyatlar harika. Gerçekten herkes için bir plan ve fiyat noktası var. Aslında, bazı planlar çok ucuz, paylaşılan bir barındırma planı satın aldığınızı düşündüğünüz için affedilirsiniz. SeverCheap.NET kendi altyapısına sahip olduğu için fiyatların çok ucuz olduğunu söylüyor. Sebep ne olursa olsun, fiyatlandırma harika.

Planlar ay, çeyrek, altı aylık ve yıllık dönemlerde satın alınabilir. Bir yıl peşin satın alırsanız fiyatta ihmal edilebilir bir indirim vardır.. İstediğiniz zaman iptal edebilir veya yükseltebilirsiniz.

ServerCheap.NET-Genel Bakış2

Müşteri hizmetleri, satış soruları için bir web sitesi iletişim formu ile sınırlıdır ve teknik yardım için, yalnızca istemci bölgesinde oturum açmaya yönlendirilirsiniz. Sorunları yumruklamak istiyorsanız, web sitesinde bir SSS sayfası ve yardım belgeleri var.

ServerCheap.NET’in maliyeti nedir? ServerCheap.NET 3 ila 50 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi ServerCheap.NET planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. ServerCheap.NET daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve ServerCheap.NET’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
ServerCheap.NET’in müşteri desteği ne kadar iyi? ServerCheap.NET en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, ServerCheap.NET’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

ServerCheap.NET rekabete nasıl uyuyor??

Sanal sunucu sahnesindeki normal büyük oyunculardan sıkılmış bir geliştiriciyseniz ve bir ton özelleştirme seçeneğine ihtiyacınız yoksa, ServerCheap.NET’e göz atmanızı öneririm. Fiyatlar harika, altyapı sağlam ve bir SLA tarafından desteklenmese de, çalışma süresi mükemmel.

ServerCheap.NET makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Sanal özel sunucular için iyi fiyatlandırma
 • İşletim sistemi seçimi
 • % 100 kullanılabilirlik (SLA ile ilgili uyarı)
 • Başlamak çok basit

Eksileri

 • Sınırlı müşteri hizmeti seçenekleri
 • Özelleştirme seçeneklerinin olmaması
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me