Scalingo İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

Scalingo


Scalingo gayet iyi, ama gayet iyi değil. Scalingo iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.

Scalingo, web tabanlı geliştiricilere üretime hazır uygulama barındırma hizmetleri sunan Fransa merkezli bir hosting şirketidir. Hizmetleri 300’den fazla ekibe hizmet vermiş ve dünya çapında 17’den fazla ülkeden 2500’den fazla başvuruya ev sahipliği yapmıştır. Hosting hizmetleri, Paris, Fransa’da bulunan bir Seviye III veri merkezi tarafından desteklenmektedir. Scalingo web sitesi iki dilde mevcuttur: İngilizce ve Fransızca.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Scalingo, paylaşılan web hosting, bayi hosting, VPS ve adanmış sunucu çözümleri gibi tipik web hosting çözümleri sunmaz. Onun yerine üretime hazır uygulamalar sunar yazılım geliştirme ekiplerini projelerinin kolay yönetimi için güçlendiren.

Bu bulutla ilgili barındırma çözümleri şunları içerir: PHP barındırma, MySQL barındırma, PostgreSQL barındırma, MongoDB barındırma, Redis barındırma, Elasticsearch barındırma, Ruby barındırma ve Java barındırma, diğer hizmetler arasında. Web uygulaması barındırma çözümleri aşağıdaki standart özelliklere sahiptir:

 • Gerçek zamanlı metrikler, sorgular ve günlükler
 • Ortak çalışanlar ve roller
 • Yerleşik güvenlik özellikleri
 • Özel alanlar
 • SSL sertifikalarını şifreleyelim
 • Hizmet Olarak Veritabanları (DaaS)
 • GitHub entegrasyonu
 • % 99,9 SLA 

Scalingo web sitesi hizmetleri kullanıcı dostu web uygulaması kontrolleri web sitesi geliştiricilerinin birlikte çalışmasını kolaylaştırır. Satıcı availed sınırsız ölçeklendirme ve kullanıcıların en yüksek trafiği kullanmasına veya olağandışı büyümeyi emmesine yardımcı olmak için hem otomatik hem de manuel olarak ölçeklendirilebilir, böylece sorunsuz ve sürekli bir web geliştirme süreci sağlanır..

Dahası, satıcı ayırdı üst düzey özel kaynaklar müşterinin web uygulamasında. Bu kaynaklar, işletim sistemi ile ilgilenen yerleşik güvenlik özelliklerini ve yazılım yığınlarının güvenlik tehditlerini düzeltmeyi içerir.

Scalingo çözümleri aşağıdakiler gibi araçlarla derin entegrasyon sağlar GitHub, Slack ve Gitlab, kodun geliştiriciler tarafından kolayca dağıtılması için. Hosting planları da dosyaları ve veritabanlarını korumak için günlük yedekleme hizmetleri içerir.

Fiyatlandırma ve Destek

Scalingo’da büyümek olarak öde ödeme modeli geliştiricilerin barındırma maliyetlerini optimize etmelerine yardımcı olmak. Ancak, bu hizmetlerin fiyatlarını listelememiştir ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için satıcıyla iletişim kurmanız gerekir..

Aynı şekilde, barındırma sağlayıcısı 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor ile birlikte % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi.

Scalingo

Müşteriler Scalingo’nun teknik destek ekibine ulaşabilir e-posta veya iletişim formu aracılığıyla. Ayrıca satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. sosyal medya kanalları, Facebook ve Twitter dahil. Ne yazık ki, satıcı telefon numarası, bilet sistemi veya canlı sohbet desteği yok. E-posta ile gönderdiğim sorguyu yanıtlamaları sadece altı saat sürdü.

Scalingo

Scalingo henüz bir bilgi tabanı bölümü oluşturmamış web sitesinde.

Scalingo’nun maliyeti ne kadardır? Scalingo, en yüksekten en düşüğe fiyatlı birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Scalingo planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Scalingo size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Scalingo’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Scalingo’nun müşteri desteği ne kadar iyi? Scalingo en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Scalingo’nun radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Scalingo rekabete nasıl uyuyor??

Scalingo, projeleri için üretime hazır uygulama hizmetlerine ihtiyaç duyan küçük işletmeler, büyük şirketler ve web geliştiricileri için ideal bir ev sahipliği yapmaktadır. Barındırma şirketi, işletmelerin ve geliştiricilerin web geliştirme projelerini basitleştirmelerine yardımcı olmak için gerekli kaynaklara önemli ölçüde yatırım yapmıştır. Ancak, ortak web barındırma, VPS ve adanmış sunucu çözümleri gibi tipik web hosting çözümlerine ihtiyaç duyan işletmelere başka yerlerde bunları aramak tavsiye edilebilir.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Web uygulamaları hizmetleri yüksek kaliteli özel kaynaklarla birlikte gelir
 • Planlar günlük yedekleme hizmetlerini içerir
 • Barındırma maliyetlerinin daha kolay optimizasyonu için, büyüdükçe ödeme modeli vardır
 • 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunar

Eksileri

 • Acemi web yöneticileri için uygun olmayan barındırma çözümleri
 • Telefon, bilet sistemi veya canlı sohbet desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me