ScalaCube İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

ScalaCubeİncelemelerimin çoğu, tesadüfen uzman oyun sunucuları sağlayabilen normal web barındırıcıları içindir. Ancak, aynı temel özelliklere sahip oldukları için öncelikle diğer barındırma türleri için kullanılabilecek oyun sunucuları sağlayan ana bilgisayarları da inceledim..


ScalaCube esas olarak Minecraft Hosting ile ilgilendiğinden, aynı zamanda Rust, Ark ve potansiyel olarak diğer oyunlar için barındırma hizmeti sunmasına rağmen, bu oyun tartışmalı spektrum boyunca bile baba. Ve daha önce söylediğimle tutarlı olarak, bu ana bilgisayar, herhangi bir yasayı ihlal etmemesi koşuluyla sunucu amacınızı kullanabilmenizi sağlar.

Çevrimiçi oyun oynamak için en önemli şey düşük gecikme süresi olduğundan, ScalaCube tüm dünyada – Kuzey Amerika, Avrupa, İngiltere, Avustralya ve Asya’da – sanal ve özel sunucular sunar, böylece sitenizi kullanıcılarınızın alabileceği yerlere barındırabilirsiniz en düşük ping süreleri.

ScalaCube’ün web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

ScalaCube 9 Minecraft VPS planı, 9 Minecraft PE VPS planı, 12 Ark planı ve 41 Rust planı sunuyor. Dokuz Minecraft VPS planları size sunmak:

  • 768 MB – 32 GB RAM
  • 1x ila 8x 3.4GHz CPU
  • 10 GB – 320 GB SSD depolama
  • Otomatik yedeklemeler (bir kerelik ücret karşılığında)

Bu oyun barındırma planları, bir VPS sunucusuna, sunucunuz için ayarlanan “maksimum oyuncu” değerine bağlı olarak sınırsız sayıda “yuva” kurmanıza izin verir. Bu, sunucunuzun CPU gücü ve RAM yeterli olduğu sürece çok sayıda oynatıcıyı sorunsuz bir şekilde destekleyebileceği anlamına gelir.

Oyun önyargılarına rağmen, barındırma planları aynı zamanda geleneksel web barındırma için beklediğiniz her şeyi sağlar. Kontrol Paneli, root erişimi, FTP, MySQL ile phpMyAdmin, PHP, ve Apaçi. Ayrıca bir önceden yapılandırılmış web sitesi ve forum ücretsiz.

ScalaCube, HDD ile çok daha hızlı (ve daha güvenilir) arasında seçim yapmanızı sağlar SSD depolama, ve sağlar kısıtlama olmadan sınırsız trafik. Alırsın % 99,9 kullanılabilirlik garantisi, endüstri ortalaması olan.

Fiyatlandırma ve Destek

ScalaCube en Minecraft VPS planları rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır. Planlar için aylık olarak çok çeşitli para birimlerinde ödeme yapabilirsiniz: USD, EUR, GBP, CAD, AUD, NOK, SEK, MXN, BRL, NZD ve RUB. Bu inceleme sırasında bir Minecraft sunucusunu% 50 indirimle alabilirsiniz.

Görebildiğim kadarıyla para iadesi garantisi yok, ancak yalnızca aylık ödemeleri taahhüt ettiğinizde bu bir sorun değil.

Bu şirkete çeşitli yöntemlerle (e-posta ve canlı sohbet dahil) başvurabilseniz de, 7/24 destek ekibi yalnızca kontrol panelinden gönderilen biletlere yanıt verir. O zaman, bu küçük bir sürpriz çevrimdışı canlı sohbet mesajlarıma hiç cevap verilmedi.

Kendi kendine yardım için, destek bölümündeki birkaç makale:

ScalaCube

ScalaCube’un maliyeti nedir? ScalaCube 3 $ ‘dan 96 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi ScalaCube planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. ScalaCube size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve ScalaCube’den bir hosting uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
ScalaCube’ün müşteri desteği ne kadar iyi? ScalaCube en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, ScalaCube’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

ScalaCube rekabete nasıl uyuyor??

ScalaCube oyun sunucusu barındırma için iyi bir seçim olabilir; özellikle Minecraft için. Satış öncesi destek yanıtı alamadığım için üzücü.

Artıları

  • Uzman oyun sunucusu barındırma
  • Rekabetçi fiyatlandırma
  • Dünya genelinde çeşitli sunucu konumları
  • Birden fazla para birimi kabul edildi

Eksileri

  • Düzenli (oyun dışı) paylaşılan barındırma yok
  • Yalnızca sektörde ortalama çalışma süresi

Rekabetçi fiyatlı oyun sunucuları için ScalaCube’a bakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me