Safenames Review 2020 – Bunu Okuyana Kadar Ödeme Yapmayın

Safenames gayet iyi, ama gayet iyi değil. Safenames iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Safenames öncelikle bir etki alanı kayıt şirketidir, ancak hizmet sunucularını bulut sunucuları, özel sunucular ve konumlandırma da dahil olmak üzere farklı barındırma türlerini içerecek şekilde genişletmiştir. 1997 yılında kurulan şirket merkezi İngiltere’de bulunuyor ancak dünyanın her yerinde ofisleri var.

Safenames1

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Safenames teklifleri bulut sunucu ve özel sunucu barındırma, bu nedenle çözümleri, temel bir çevrimiçi varlığı gerçekleştirmek isteyen bireylerden ziyade karmaşık ihtiyaçları veya kurumsal ölçekli operasyonları olan şirketler için daha uygundur. Onların adanmış barındırma hizmetleri öncelikle online işletmeler ve çok trafik alan ve sık sık online ödeme işleme müşteriler içindir. Onların uçtan uca çözümler orta ve büyük ölçekli kuruluşları hedefleyerek güvenilir altyapı üzerine inşa edilmiş çözümler sunar. Sunucularının kurulumunda kullanılan donanımların çoğu IBM, Dell ve Compaq gibi tanınmış şirketler.

Hem Windows hem de Linux işletim sistemleri özel barındırma hizmetleriyle kullanılabilir. Üzerinde çalışan uygulamalar MSSQL, MySQL ve PostgreSQL sistemlerinde kolayca çalıştırılabilir. Mükemmel sunucu izleme protokolleri, tüm donanım ve gerekli koruyucu önlemlerin alınmasını sağlar ve ortalama 99.9999% kesintisiz çalışma süresi. Sunucu yedeklemeleri her zaman mevcuttur ve kullanıcılar web sitelerini kolayca geri yükleyebilir önceki bir duruma.

Kendi Kademe 3 veri merkezlerini işlettiklerinden, her türlü müşteri gereksinimlerini karşılama yeteneğine sahiptirler. Bu işiniz başlıyorsa gelecekte ölçeklendirmeyi içerir. Onlara tam gereksinimlerinizin ne olduğunu söyleyebildiğiniz sürece, kaynakları mutlu bir şekilde kullanılabilir hale getireceklerdir.

Fiyatlandırma ve Destek

Safenames, aralarından seçim yapabileceğiniz bir paket sunmuyor. Aksine, tam gereksinimlerinizle onlarla iletişime geçmeniz ve bir teklif istemeniz gerekir. Yalnızca, hizmetlerinin maliyetini ödeyecekleri minimum fiyatları listelerler ve bu, fiyatlandırma yapılarının açık bir göstergesi olmasa da, ne bir bütçe barındırma hizmeti ne de aşırı pahalı bir seçenek. Mükemmel SLA’ları da var ve bunu yerine getirebiliyorlar. dünyadaki her türlü iş gereksinimi.

Onlarla iletişime geçmek kolaydır. Bulundukları ülkelerin her biri için yerel telefon numaraları ve e-posta adresleri vardır. Ancak, canlı sohbet sağlamazlar ve yalnızca üç gün içinde size geri dönme sözü verir. Bugünün standartlarını göz önünde bulundurmak çok zaman alıyor. Ancak, fiyatlandırma yapılarını soran bir e-posta gönderdiğimde, hafta sonu olmasına rağmen birkaç saat içinde cevap verdiler.

Safenames’in maliyeti nedir? Safenames 99 $ ile 1999 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Güvenli adlar, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Safenames’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Safenames’in müşteri desteği ne kadar iyi? Safenames en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Safenames’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Safenames rekabete nasıl uyuyor??

Kısacası, Safenames her türlü işletme için ısmarlama çözümlere sahip, güvenilir, kurumsal düzeyde bir hosting sağlayıcısıdır. Onlarla, size asla ihtiyaç duymayacağınız birçok şey sağlayan önceden hazırlanmış bir pakete gitmek yerine, yalnızca kullanacağınız kaynaklar ve özellikler için ödeme yaparsınız..

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

  • Özel yapım paketler
  • Güvenilir altyapı
  • Kendi veri merkezlerinin sahibi ve işletimi
  • Dünya genelindeki ofisler

Eksileri

  • Canlı sohbet yok, yine de verimli ve duyarlı
  • Fiyatlar web sitesinde gösterilmiyor
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me