Review2020 – Denemeye Değer Mi?

3essentials Barındırma3essentials gayet iyi, ama gayet iyi değil. 3essentials iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


3essentials, 2001’den beri faaliyet gösteren bir Amerikan barındırma sağlayıcısı ve IT çözümleri şirketidir. 30.000’den fazla müşterisi vardır ve Better Business Bureau’dan (BBB) ​​A + derecesine sahip özel bir şirket olarak kalmanın gururunu yaşamaktadır. ABD’de üç veri merkezi tesisi işletiyorlar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

3essentials, aşağıdakileri de içeren çok çeşitli plan ve özelliklerle, hepsi bir arada bir barındırma sağlayıcısına yakındır.

 • Tüm planlarda% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Manuel yedeklemelerin yanı sıra düzenli otomatik yedeklemeler
 • Sınırsız alan adı
 • Let’s Encrypt aracılığıyla ücretsiz SSL sertifikaları
 • % 100 SSD depolama
 • Çok sayıda sınırsız trafik seçeneği

3essentials hosting hizmetlerini üç kişiden ABD veri merkezleri ulusal ile Katman 1 ağ sağlayıcısı, bu demek oluyor ki harika performans ve ölçeklenebilir kaynaklar Intel Xeon E3 işlemciler ve SSD / RAID 1, 5 veya 10 depolama ile. Hazır planlar en yüksek kaynakları sunmaz, ancak istediğiniz zaman ölçeklendirebilirsiniz.

Bu sağlayıcı her ikisini de sunar pencereler ve Linux seçenekleri Paylaşılan, VPS, ve Yönetilen Hizmetler planlar, artı WordPress barındırma. pencereler barındırma ile geliyor Plesk kontrol paneli ve Linux hosting geliyor cPanel. Her iki işletim sistemi seçeneği de çok çeşitli yazılım çerçeveleri ile birlikte gelir ve kullanıma hazır olmayan herhangi bir şey, Softaculous Otomatik yükleyici.

Tüm barındırma çözümleri tam e-posta özelliği ve tam yedeklemeler. Anlık görüntüler her gece alınır ve birbiri ardına iki tane kaydedilir.

Fiyatlandırma ve Destek

3essentials çok çeşitli planlar sunuyor. Kadar alabilirsiniz Giriş seviyesi mikro planda% 75 indirim, ve genellikle Yıllık faturalandırmaya gittiğinizde% 10 -% 20 ortalama tasarruf. Ayrıca, Windows barındırma ile üç ay ücretsiz. Çoğu plan aynı zamanda bir ücretsiz alan adı ve bir ücretsiz Let Encrypt SSL sertifikası, ve ayrıca bir ücretsiz temel cPanel veya Plesk lisansı prime yükseltilebilen.

Tüm planlar bir 30-gün para iade garantisi SSL sertifikalarını ve alan adlarını içermeyen Siz veya 3 kez hesabınızı askıya almayı seçerseniz, ücret karşılığında eski haline getirilebilir.

3essentials fiyatlandırma oldukça iyi fiyat-performans oranı bu sunucuların üzerinde çalıştığı donanımı ve özelliklerinin zenginliğini göz önünde bulundurarak uluslararası (sadece Amerikalı değil) rakiplerle uyumludur. Ayrıca, Kesinti yaşarsanız aylık ücretlerin% 50’si geri alınır.

Tüm müşterilerin 7/24 teknik destek kontrol paneli de dahil olmak üzere barındırma ürününün tüm yönlerini kapsar. Desteği e-posta, telefon, bilet ve canlı sohbet yoluyla çağırabilirsiniz, ancak telefon desteği mesai saatleri ile sınırlıdır. Ücretsiz desteğe ek olarak, gelişmiş yönetilen hizmetler desteği için 15 dakikada ödeme.

İyi haber şu ki, aşağıdaki e-posta yanıtı hemen destek ekibinden alındı:

3essentials Barındırma

Kendinizi desteklemek istiyorsanız, bu sağlayıcının en iyi kendi kendine yardım kaynaklarından bazıları 1000’den fazla bilgi tabanı makalesi, videosu ve “başlangıç” öğreticileriyle.

3essentials Hosting’in maliyeti nedir? 3essentials Hosting 3 $ ‘dan 40 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi 3essentials Hosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. 3essentials Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve 3essentials Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
3essentials Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? 3essentials Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ama bu da 3essentials Hosting radar altında barındırma sağlayıcı küçük, bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

3essentials Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Neredeyse herkes 3essentials ile ideal barındırma çözümünü güvence altına almalıdır. % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi daha iyi olabilir, ancak geri ödeme politikası 3 kimlik bilgilerinin sunucularını çalışır durumda tutması için yeterli teşvik sağlar.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • ABD’de üç veri merkezi tesisi.
 • Bir dizi yönetilen hizmet ve paket
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • Çok çeşitli hosting ürünleri ve fiyatlandırma

Eksileri

 • Yalnızca aylık ve yıllık faturalandırma seçenekleri
 • Sadece% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me