Rediffmail Review 2020 – Bunu Okuyundan Yükseltme

Rediffmail-Genel Değerlendirme1Rediffmail iyi, ama para cezası yeterince iyi değil. Rediffmail iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Rediffmail, 2005 yılında kurulan Rediff.com India Limited’in e-posta barındırma markasıdır. Web sitesi barındırma paketleri sunmaz, ancak e-posta barındırma, etki alanları ve satıcı çözümleri sunar. Web sitesi İngilizce olarak mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Rediffmail’in e-posta barındırma çözümleriyle, verileriniz adresinde güvenli bir şekilde saklanır Katman 3+ veri merkezleri üzerinde tamamen yedekli altyapı ile 7/24 izleme.

Rediffmail’in hizmetlerinde aşağıdaki katma değerli özellikleri elde edersiniz:

 • Mobilite ve senkronizasyon
 • Sağlam yönetim
 • Markalı reklamsız e-posta
 • Arşiv / yedekleme seçenekleri
 • Veri yerelleştirmesi
 • % 99’a kadar çalışma süresi

Üç esnek ve özelleştirilebilir plan e-posta kimliği başına 1 GB ile 10 GB arasında depolama alanı sağlar. Bu paketler özel bir giriş sayfası ile birlikte gelir ve gelişmiş tehdit koruması, şifreli e-posta iletimi, veri sızıntısı koruması, ve güvenlik açığı tespiti.  Güvenliğinizi sağlamak için, bu satıcı mızrak kimlik avı tehditlerini tespit etmek ve tahmin etmek için gelişmiş makine öğrenimi yapay zeka özellikleri ve modelleri kullanmıştır.

Rediffmail’in kurumsal bulut tabanlı e-posta hizmeti, verileriniz için ne kadar depolama alanına ihtiyacınız olduğu konusunda mutlak kontrol sağlar ve dünyanın her yerinden tahsis edilen bulutunuzdaki tüm kaynaklara erişmenizi sağlar.

Redffmail en alan hizmetleri profesyonel görünümlü şirket e-posta adresleri için kullanılacak bir alan adı kaydetmenize izin verin. TXT Kaydı ile alan adı atama, posta sunucusu eşlemeleri (MX Kayıtları), URL yönlendirmesi, ad sunucusu (DNS), WHOIS kaydı ve alan adı sahipliği doğrulaması üzerinde tam kontrole sahipsiniz..

Fiyatlandırma ve Destek

Rediffmail adresinde alan adı kaydı, satıcı ve e-posta barındırma paketleri sağlar cep dostu fiyatlar. Sınırsız depolama alanına sahip olmasanız da, E-posta verileri için 10 GB depolama alanı (kimlik başına) yeterli olmalıdır.

Kasada, aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz 1 ve 50 e-posta kimliği -e kadar Her biri 25 GB depolama alanı (bu nedenle reklamı yapılan 10 GB’den fazla) 1 ila 5 yıl, fakat çok yıllı taahhütler için belirgin indirim yok. PayPal, ödeme, banka / kredi kartı ve hatta nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Benim için en iyi şey, istediğiniz zaman premium e-posta demosu isteyin Rediffmail’in hizmetlerinin satın almadan önce size uygun olup olmadığını değerlendirmek için.

Bu şirketi hafta içi ve cumartesi günleri genişletilmiş çalışma saatleri içinde arayabilirsiniz. Şirketle e-posta, canlı sohbet veya çevrimiçi iletişim formu aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. Kendinizi desteklemeyi denemek isterseniz, aşağıdaki soruların yanıtlarını bulabilirsiniz: SSS sayfası.

sahiptim 7/24 canlı sohbet desteğini test ettiğimde tatmin edici olmayan deneyim. Birincisi, bot tabanlıdır, bu yüzden en azından başlangıçta gerçek bir kişiyle konuşmazsınız. İkincisi, sizin adınıza bir destek bileti açmadan önce kısıtlayıcı bir dizi soruyu kabul etmek için özel olarak programlanmıştır.

Rediffmail-Genel Bakış2

Rediffmail’in maliyeti ne kadardır? Rediffmail, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Rediffmail planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Rediffmail, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Rediffmail’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Rediffmail’in müşteri desteği ne kadar iyi? Rediffmail en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Rediffmail’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Rediffmail rekabete nasıl uyuyor??

Rediffmail, yerli Hindistan’ın içinde ve dışında 7/24 canlı sohbet desteği sunan özel e-posta barındırma hizmetleri sunar.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Sık sorulan sorular için SSS bölümü
 • Duyarlı bilet destek kanalı
 • Katman 3+ veri merkezleri
 • Özel e-posta barındırma paketleri

Eksileri

 • Para iade garantisi yok
 • Çalışma süresi garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map