Red Server Host İnceleme 2020 – Buna değer mi?

redserverhost anaRed Server Host gayet iyi, fakat gayet iyi değil. Red Server Host iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Facebook sayfasına göre, Red Server Host yolculuğuna 2014 yılında başladı. İngilizce web sitesi barındırma paketleri hakkında çok şey söylese de, içinde bulunduğu gerçekler dışında şirketin geçmişi veya altyapısı hakkında çok az ayrıntı sunuyor. Allahabad (Hindistan) ve Kansas City, Missouri’de bulunan sunucuları vardır.

Birkaç Linux paylaşımlı web barındırma, VPS ve satıcı adına sahip olan Red Server, Hindistan’ın bir numaralı Linux web barındırma sağlayıcısı olduğunu iddia ediyor. Ayrıca daha fazla uzman barındırma (ör. Java ve SSD / FFmpeg paylaşılan barındırma) artı Windows planları sunar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Ekran Görüntüsü 2019-07-25 at 07.12.07

Red Server Host teklifleri dört çeşit paylaşılan barındırma: Linux, Windows, Java ve SSD / FFmpeg. Bazı önemli özellikleri Linux paylaşımlı hosting planları:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • CloudLinux İşletim Sistemi
 • 1 ile sınırsız web sitesi
 • 1 GB – sınırsız web alanı
 • 10 GB – sınırsız bant genişliği
 • cPanel kontrol paneli
 • 20’den sınırsız MySQL veritabanına
 • Tek tıklamayla yedekleme ve geri yükleme
 • Ana alan adı başına ücretsiz SSL
 • PHP 5.x ve 7.x, cURL, GD, Mycrypt ve CGI desteği

Paylaşılan barındırma planları Softaculous tek tıklamayla yükleyici WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop ve OpenCart gibi popüler uygulamaları yükleme işlemini basitleştirir. Bir CMS’ye güvenmeden web sitenizi oluşturmayı tercih ederseniz, bunu herhangi bir teknik uzmanlık olmadan yapabilirsiniz. Web Sitesi Oluşturucu sıfırdan kodlamak zorunda kalmadan profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Red Server Host, süper hızlı ve güvenilir arasında seçim yapmanızı sağlar SSD depolama veya ekonomik HDD depolama alanı. SSD konusunda, SSD / FFmpeg paylaşılan barındırma planı bant genişliği ve depolama gereksinimlerini düşük tutarken multimedya içeriği oluşturmanıza, dönüştürmenize, yönetmenize ve yayınlamanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma ve Destek

Kırmızı Sunucu Ana Bilgisayarı

Bu şirketin son derece ucuz fiyatlar sunma iddialarına rağmen, Linux paylaşımlı hosting planları biraz pahalı, başlangıç ​​planı bile endüstri ortalamasının neredeyse iki katı.

Aylık veya üç aylık faturalandırma döngülerinde PayPal, kredi kartı veya Paytm (yalnızca Hintli müşteriler için) üzerinden ABD Doları veya INR cinsinden planlar için ödeme yapabilirsiniz. Bir yıldan uzun bir süre yeni bir müşteri olarak kaydolursanız, 30-gün para iade garantisi ilk birkaç hafta içinde bir şeyler ters giderse, sizi dışarı çıkarmalıdır. Daha kısa aylık ve üç aylık kayıtlar için daha kısa geri ödeme pencereleri sunulur, ancak bunlar hizmetleri tam olarak değerlendirmek için yeterli değildir.

Bu şirketin müşteri destek ekibiyle telefon, destek bileti, e-posta, canlı sohbet veya çevrimiçi form (satış öncesi için) aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. ne yazık ki, yaklaşımım sağır kulaklara düştü ve cevap alamadım. Kendi kendine destek kaynakları arıyorsanız, benzer şekilde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Blog bazı yararlı makaleler ve öğreticiler içeriyor olsa da, yalnızca beş giriş içeren bilgi tabanı için aynı şey söylenemez.

Red Server Host’un maliyeti nedir? Red Server Host 1 $ ile 28 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Red Server Host planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Red Server Host daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve Red Server Host’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Red Server Host’un müşteri desteği ne kadar iyi? Red Server Host, en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Red Server Host’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Red Server Host, rekabete nasıl uyuyor??

SSD veya HDD depolama alanında barındıran Linux veya Windows’unuz için biraz daha fazla ödeme yapmayı düşünmezseniz, Red Server Host’a bakabilirsiniz.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • HDD veya SSD depolama ile birkaç barındırma planı
 • Birkaç kullanıcı dostu özellik
 • Yeni müşteriler için para iade garantisi
 • Çeşitli ödeme yöntemleri

Eksileri

 • Sadece% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Yanıt vermeyen satış öncesi destek
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map