ReadySpace Review 2020 – Çok popüler, ama iyi mi?

ReadySpace-Genel Değerlendirme1Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: ReadySpace ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


2003 yılında kurulan ReadySpace, Singapur, Malezya, Hindistan, Endonezya, Hong Kong ve Filipinler gibi Asya Pasifik pazarlarında 10.000’den fazla bulut müşterisine ev sahipliği yapan Singapur merkezli bir hosting şirketidir. 2013 yılında, bu tedarikçi operasyonlarını Asya menfaatleri olan ABD şirketlerini de kapsayacak şekilde genişletti.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

ReadySpace’in bulut tabanlı sunucuları ABD, Singapur, Filipinler ve Hong Kong veri merkezleri. Tüm sunucular kullanır SSD depolama Daha iyi performans için ve yıldırım hızında ağ bağlantısı için birden çok ana taşıyıcıya bağlanırlar.

Bu şirketin bulut barındırma çözümleri aşağıdaki standart özellikleri içerir:

 • Linux ve Windows işletim sistemleri için destek
 • Apache 2.4 web sunucuları
 • PHP 7.3 desteği
 • Plesk / cPanel kontrol paneli
 • SSH erişimi
 • % 95 kesintisiz çalışma garantisi
 • SSD depolama

ReadySpace teklifleri bulut sunucu planları Linux, Windows, Plesk, cPanel, Webuzo, 3CX, VPN ve Snapt için, her biri kendi fiyat tablosuna sahip.

Cloud Server Linux paketi, Ubuntu, CentOS ve OpenSuse gibi çeşitli Linux dağıtımları arasından seçim yapmanızı sağlar. Üçü de önceden yüklenmiştir ve sunucunuz birkaç dakika içinde kurulabilir. Cloud Server Windows paket kendi karmaşık yapılandırmanızı getirmenize veya sadece standart bir Windows barındırma ortamı seçmenize izin verir.

ReadySpace teklifleri tam anlık görüntü yedekleri bağımsız bir R1Soft yedekleme barındırma planı tarafından desteklenmektedir. R1Soft Sunucu Yedekleme Yöneticisi bu satıcının barındırdığı web siteleri için sürekli veri koruması sağlar. Müşteriler büyük metalleri veya hatta tüm dosya sistemlerini çıplak metal geri yüklemeyi kullanarak hızlı bir şekilde geri yüklerken, ayrıntılı geri yükleme, bir yedekleme işi çalışırken bile verileri geri yüklemenize olanak tanır.

ReadySpace ayrıca şunları da sunar: Ek paket olarak SSL sertifikaları.

Fiyatlandırma ve Destek

ReadySpace’in barındırma çözümleri aşırı pahalı, belki de büyük disk alanı ve aylık bant genişliği ödenekleri ile gelen bulut tabanlı barındırma hizmetleri sunması, böylece büyük işletmeler için küçük perakende müşterilere göre daha uygun hale getirilmesi.

Fiyatlar ABD doları olarak listelenmiştir ve esnek faturalandırma döngülerinde ödeme yapabilirsiniz. Var ücretsiz deneme süresi yok ve para iade garantisi yok, ama sen alırsın % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi.

İle iletişime geçebilirsiniz 7/24 müşteri destek ekibi telefon, e-posta, bilet sistemi veya canlı sohbet yoluyla. Eminiz kısa tepki süreleri, o zamandan beri kanıtlayabilirim Canlı sohbet desteğini kendim test ettim. Canlı sohbet aracısı yardımcı oldu ve tüm sorularıma cevap verdi:

ReadySpace-Genel Bakış2

Kendinizi desteklemeyi tercih ediyorsanız, ReadySpace bir düzenli olarak güncellenen blog ve bir kapsamlı bilgi tabanı.

ReadySpace’in maliyeti nedir? ReadySpace, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. ReadySpace daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve ReadySpace’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
ReadySpace’in müşteri desteği ne kadar iyi? Ancak bu, ReadySpace’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

ReadySpace, rekabete nasıl uyuyor??

ReadySpace’in bulut tabanlı barındırma çözümleri, yüksek performans, uyumluluk ve hızlı ağ bağlantısı talepleri olan daha büyük işletmeler için ideal olabilir. Pahalı olmasına rağmen, bu şirket Asya-Pasifik bölgesi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 10.000’den fazla müşteri için tercih edilen bulut servis sağlayıcısıdır. Bunun nedenlerinden biri son derece duyarlı ve kibar destek ekibi olabilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Performansı artırmak için bulut tabanlı SSD sunucuları kullanır
 • Anlık görüntü yedeklerini güçlendiren R1Soft Sunucu Yedekleme Yöneticisi
 • % 99,95 çalışma süresi ağ garantisi
 • Mükemmel 7/24 müşteri desteği

Eksileri

 • Son derece pahalı hosting çözümleri
 • Ücretsiz deneme süresi veya para iade garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me