PlusServer Review 2020 – Ününe Kadar Canlı mı?

PlusServer, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


PlusServer, merkezi Almanya’da bulunan bir bulut barındırma sağlayıcısıdır. Dünya çapında, yedi tanesi Almanya’da bulunan on veri merkezinden çalışıyorlar. 4.000’den fazla kurumsal müşteriden oluşan müşteri tabanı ABD, Polonya, Bosna ve Avusturya dahil 52 ülkeye dağıtılmıştır. Nispeten küçük müşteri tabanlarına rağmen, hizmet kalitelerinin bir kanıtı olan yaklaşık 2.000.000 web sitesine ev sahipliği yapıyorlar. 1999 yılında kurulan firmalar, Eylül 2009’da ISO-27001 sertifikasını aldılar. Web siteleri şu anda yalnızca Almanca olarak mevcuttur..

PlusServer1

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

PlusServer, bu kurumsal müşterilere harika özelliklerle dolu ve en sofistike kurumsal web sitelerini bile yönetebilen birkaç barındırma planından yararlanarak müşterilerine yüksek kaliteli bulut barındırma hizmeti sunar. Orta ve büyük ölçekli işletmelere çözüm sağlama konusunda uzmanlaşmıştır ve bu alanda kayda değer bir başarı elde etmişlerdir..

PlusServer’ın barındırma planlarında yer alan özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Altyapı, operasyonlar ve hizmet yönetimi
 • Sertifikalı veri güvenliği ve DDoS koruması
 • Erişim koruması ve gazlı söndürme sistemi
 • Güvenlik duvarları, yedeklemeler vb. İçin ek seçenekler
 • Yedek klima ve kesintisiz güç kaynağı
 • Yedekli, geniş bant internet bağlantısı
 • 250Gbps ağ yukarı bağlantı hızları
 • % 99,99 garantili kullanılabilirlik (SLA)

ad her türlü altyapı ve olasılık PlusServer’ın sizin için bir paketi özelleştirebilmesidir. Şirket içi altyapıdan veri merkezlerine ve Microsoft Azure veya Amazon AWS’ye kadar şirket işletmelere her iş yükü için doğru ortamı sağlayan karma hosting çözümleri. Bu da işletmelerin mümkün olan en düşük maliyetle en yüksek performansı elde etmelerini mümkün kılar.

PlusServer’ın barındırma çözümleri, hemen hemen her bütçeyle herhangi bir orta veya büyük işletme kuruluşuna mükemmel hizmetler sunmak için tasarlanmıştır. Bugün, satıcının Avrupa müşteri tabanları için çok çeşitli bulut çözümlerine sahip olması ve hemen hemen her işletmenin düzenleme ve uyum gereksinimlerini karşılamak için gerekli uzmanlık ve deneyim.

Dahası, bu satıcı gibi diğer güvenlik, performans ve istikrar önlemlerini içerir yük dengeleyiciler, global bir CDN, güvenlik duvarları, DDoS azaltma, ve bunun gibi. Buna ihtiyaç duyan işletmeler için PlusServer, özel altyapılarına özel bir bağlantı da sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

Bu satıcı altındaki tüm barındırma seçenekleri son derece esnek ve ölçeklenebilir. Bununla birlikte, PlusServer web sitelerinde mevcut barındırma planlarının her birinin maliyetini içermez; tüm harekete geçirici mesajlar geneldir ve satın alma düğmesi yoktur. Bir dereceye kadar, web sitesi hosting çözümlerinden herhangi birini satma niyeti olmayan bilgilendirici bir web sitesi gibi görünüyor; belli ki özelleştirilmiş barındırma çözümünüz için teklif almak için onlarla doğrudan iletişime geçmeniz gerekir. Buna ek olarak, PlusServer büyük işletmeleri ele almayı tercih eder, bu nedenle onlarla temas eden her küçük işletme, daha küçük barındırma hizmetleri yan kuruluşu olan Nimblu’ya teslim edilir..

Bu satıcı tüm müşterilerine destek ekipleriyle doğrudan ve kişisel etkileşimler, Almanya’daki büyük şehirlerdeki çeşitli şubelerinde ofis yürüyüşleri dahil. Şirket yöneticileri e-posta, bilet sistemi, telefon ve sosyal medya aracılığıyla bu satıcıyla iletişim kurun. Web siteleri canlı sohbeti desteklemiyor. Destek ekibi hem yazılımları hem de donanımları hakkında size tavsiyelerde bulunabilir. Ayrıca, barındırma altyapılarını 24 saat izlerler. Konuştuğum destek temsilcisi kibar ve oldukça becerikliydi. Cevap aradığım tüm konuları tatmin edici bir şekilde ele aldı.

PlusServer rekabete nasıl uyuyor??

PlusServer, Almanya’daki büyük işletmelere ve dünya çapında 50’den fazla ülkeye bulut barındırma çözümleri sunar. Satıcı, en son on veri merkezi de dahil olmak üzere inanılmaz derecede güçlü bir barındırma altyapısına sahiptir ve tüm müşterileri için yüksek performanslı kurumsal web siteleri sunmayı mümkün kılar.

PlusServer makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Güçlü sunucu mimarisi tarafından desteklenen artıklık protokolleri
 • Düşük maliyetli ve yüksek performanslı web siteleri için karma barındırma
 • PlusServer barındırma altyapısının 24 saat izlenmesi
 • Kibar, yardımsever ve profesyonel destek ekibi

Eksileri

 • Küçük işletmeler için barındırma çözümleri yoktur
 • Web sitesinde fiyat görüntülenmiyor
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map