Planet Hoster Review 2020 – Akıllıca Bir Yatırım mı?

PlanetHoster-Genel Değerlendirme1


PlanetHoster gayet iyi, ama gayet iyi değil. PlanetHoster iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.

Paris (Fransa) ve Montreal (Kanada) merkezli PlanetHoster 2007 yılından beri web barındırma hizmeti vermektedir. Bu barındırma sağlayıcısı hibrit bulut altyapısını kullanarak 60.000’den fazla müşteri ve 100.000 web sitesine hizmet vermiştir..

PlanetHoster web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

PlanetHoster teklifleri iki ücretli web sitesi barındırma çözümleri: “Dünya Platformu” paylaşılan barındırma ve “Hybrid Cloud” yönetilen barındırma. Aynı zamanda ücretsiz “World Lite” hosting planı.

“Dünya Platformu” ücretli plan, sınırsız disk alanı ve aylık bant genişliği ile sınırsız sayıda veritabanı, e-posta hesabı ve web sitesi içerir.

Standart yapılandırma 8 CPU, 16 GB RAM ve 16 Mbps I / O’dur, ancak müşteriler hostinglerini minimum 1 CPU’dan ve 24 GB RAM ve 24 Mbps I / O’dan özelleştirebilir. En önemlisi, toplam kaynak havuzunuzu bağımsız altyapı üzerinde çalışan tamamen ayrı barındırma hesaplarına dağıtabilirsiniz.

Esnek kaynaklara ek olarak, aşağıdaki özelliklere de sahip olursunuz:

 • Yaşam için ücretsiz alan
 • Her alan adı için özel SSL
 • SSD depolama
 • LiteSpeed ​​mevcut
 • 14 günlük para iade garantisi
 • Ücretsiz web sitesi taşıma
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • Günlük web sitesi yedekleri
 • Anti-DDoS

Ekstra ücret alan birçok barındırma sağlayıcısının aksine, PlanetHoster Temel Let’s Şifrelenen SSL sertifikalarını barındırılan her alan adıyla ücretsiz olarak. Bu sertifikalar otomatik kurulum ve yenilemeyi içerir.

Ücretli bir plan yapmadan önce müşteriler ücretsiz “World Lite” hosting planı. 750 MB disk alanı, iki FTP hesabı, iki e-posta hesabı, iki MySQL veritabanı, bir SSL sertifikası ve sınırsız park edilmiş etki alanı ile birlikte gelir. Ayrıca SiteBuilder modülünü içerir ve müşteriler Fransız veya Kanada veri merkezini seçebilir.

Fiyatlandırma ve Destek

PlanetHoster’ın web sitesi barındırma planları için fiyatlandırma çok rekabetçi dahil sınırsız veri dikkate alınarak. Aylık bir fast food yemeğinin fiyatı için,% 100 web sitesi izolasyonu, her alan için özel SSL ve yıllık hosting aboneliği olan ücretsiz alan adı.

PlanetHoster’ın planları yakında % 15 ila% 30 daha ucuz Kuzey Amerika veya Avrupa sınırsız hosting sağlayıcılarından daha.

Planları altı aydan üç yıla kadar indirimlerle satın alabilirsiniz. İki yıllık bir dönemde% 8 indirim ve Üç yıllık planda% 15 indirim.

7/24 müşteri hizmetleri telefon, bilet sistemi veya canlı sohbet yoluyla iletişim kurulabilir. Canlı sohbet kanalı üzerinden hemen destek çağırdım:

PlanetHoster-Genel Bakış2

PlanetHoster’ın maliyeti ne kadardır? PlanetHoster, en yüksekten en düşüğe fiyatlı birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi PlanetHoster planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. PlanetHoster daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve PlanetHoster’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
PlanetHoster’ın müşteri desteği ne kadar iyi? PlanetHoster en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, PlanetHoster’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

PlanetHoster rekabete nasıl uyuyor??

PlanetHoster’ın “Dünya Platformu” barındırma planı rekabetçi bir üründür. Birçok üst sağlayıcıdan daha düşük bir fiyatla müşteriler Kanada veya Fransa merkezli bir sunucuda sınırsız sayıda web sitesi barındırabilir.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Yıllık ücretli plan içeren ücretsiz alan adı
 • Kaynakları web siteleri arasında bölme yeteneği
 • 14 günlük para iade garantisi
 • Ücretsiz hosting planı mevcut

Eksileri

 • Aydan aya kadar barındırma seçeneği yok
 • Tüm alanlara dahil olmayan ücretsiz alan adı
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me