Panthur İnceleme 2020 – Neden En İyi Bahis?

Panthur-minePanthur gayet iyi, ama gayet iyi değil. Panthur iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


İlginçtir, Avustralya merkezli Panthur ücretsiz bir barındırma hizmeti olarak başladı. 2009 yılında, o kadar popüler hale geldiler ki, ticari olmaya ve profesyonel barındırma çözümleri satmaya karar verdiler. Nerede olursanız olun, tek bir yerde bir siteyi barındırmak için ihtiyacınız olan her şeyi ve 7/24 destek sağlayan çok modern bir barındırma hizmeti sunmayı amaçlamaktadırlar.. Nisan 2017’de ABD merkezli Hostopia tarafından satın alındılar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Size kolaylık sağlamak için Panthur, üçüncü taraf platformlarına başvurmanıza gerek kalmayacak şekilde hepsi bir arada bir çözüm sağlamayı amaçlamaktadır. Böylece, aşağıdakilerin tümünü özgürce sağlarlar:

 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Ücretsiz alan adı
 • E-posta hesapları ve yönetimi
 • Tıklama Geri Yükleme ile Yedeklemeler

Panthur-özellikler

Aşağıdaki özellikler, farklı barındırma türlerine kaydolmak için harika nedenlerdir:

 • Cloudflare ve Railgun: Tüm ürünler, etki alanınızı korumaya yardımcı olmak için Cloudflare ve Railgun ve performansı artırmak için Railgun ile birlikte gelir.
 • Web Sitesi Oluşturucu Pro: Panthur, RVSiteBuilder’a tüm planları ücretsiz olarak sunuyor. Biraz tarihli ama yine de iyi bir araç.
 • Bayiler için beyaz etiket: Bu, bayilerin özel ad sunucularıyla müşterileri için özel deneyimler oluşturmasına yardımcı olan oldukça benzersiz bir hizmettir.
 • Magento güçlendirme: Gizli barındırma, kullandığınız şeyse Magento site performansınızı artırmanıza yardımcı olacak LiteMage ile birlikte gelir.

SSL, etki alanı, e-posta hesaplarınızı ve yedeklerinizi tek bir iletişim noktasında yönetebilirsiniz. Hizmet sağlayıcılar arasında sıkışmak bir angarya olabilir. RVSiteBuilder en büyük web sitesi oluşturma aracı değildir, ancak işi yapar. WordPress’i her zaman beğeninize göre yükleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Panthur neyse ki fiyatlandırmayı çok basit tuttu. Planlar bireyler veya küçük şirketler için Ekonomi Web Hosting, orta ve büyük şirketler için Business Web Hosting iş ve kurumsal veya e-ticaret yoğun web siteleri için Stealth Web Hosting altında düzenlenmiştir. Ayrıca birkaç bayi planı vardır.

Genel olarak, 200 $ ‘ın altında kalan Stealth planları ile ne elde etmek için fiyat çok ucuz. Her ürün SSL sertifikaları, yedeklemeler, destek, 30 günlük para iade garantisi ve sınırsız e-posta hesapları ve SQL veritabanlarıyla birlikte gelir. Tüm planlar aylık, altı aylık ve 5 yıla kadar indirimli planlarla daha uzun planlarla faturalandırılabilir.

 • Ekonomi Web Hosting: 2 GB depolama alanı, 100 GB bant genişliği, 10 GB’a kadar 0 eklenti etki alanı, 500 GB ve 5 ile başlayan üç plan.
 • İş Web Hosting: Hepsi sınırsız bant genişliğine sahip üç plan. 2 GB depolama ve 10 eklenti alanından 100 GB ve Sınırsız alan adlarına gider. Donanım performansı da Ekonomi planlarına göre artırıldı.
 • Gizli Web Hosting: Sınırsız bant genişliği ve eklenti alanlarıyla üç plan. 25 GB ile 75 GB arasında depolama katmanları. Donanım performansı daha da artar.
 • Bayi Web Barındırma: Daha fazla depolama alanı, Whitelabel hizmetleri ve ek cPanel hesaplarıyla Stealth barındırma gibi benzer fiyatlandırma planı yapısı – temel olarak bir bayi hizmeti çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şey.

Panthur destek

Bir sorunla karşılaşırsanız ve kendiniz düzeltmek istiyorsanız kesinlikle kaynak sıkıntısı çekmezsiniz.. Hem kapsamlı bir bilgi tabanı hem de hemen hemen her şey için video eğitimleri kütüphanesi sağlar. Desteğe ihtiyacınız varsa, 7/24 bilet sistemini, Avustralya, Yeni Zelanda veya uluslararası telefon hattını kullanabilir veya doğrudan e-posta ile gönderebilirsiniz. Tepki süreleri genellikle tüm kanallarda iyidir. Biletleme sistemini kullanarak yanıt almak için birkaç saatten fazla beklemeniz gerekmemelidir.

Panthur’un maliyeti nedir? Panthur 5 ila 150 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Panthur planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Panthur daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Panthur’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Panthur’un müşteri desteği ne kadar iyi? Panthur en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Panthur’un radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Panthur rekabete nasıl uyuyor??

Uluslararası kullanıcılar için en büyük sorun, Panthur veri merkezlerinin küresel ölçekte uzak olan Avustralya’da bulunmasıdır. Ancak, Cloudflare’ye ücretsiz erişim ile & Railgun, herhangi bir performans problemiyle mücadele edebilirsiniz. Aksi takdirde büyük fiyat ve özellikleri ile mükemmel bir hizmet sunmak.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Modern ve kullanımı kolay platform
 • Kolay fiyatlandırma planları
 • 7/24 Bilet ve telefon desteği
 • Belirli barındırma türleri için mükemmel özellikler

Eksileri

 • Yalnızca Avustralya’daki veri merkezleri
 • Son devir sonrasında bazı müşteri şikayetleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me