Osiris Communications Review 2020 – Neden En İyi Bahis?

osiris mainOsiris Communications, ofisi Scottsdale, Arizona’da bulunan bir Amerikan web hosting şirketi. 1997 yılında kurulmuş olup, barındırma hizmetleri ve etki alanı kaydı sağlamaktadır. Barındırma planları şunları içerir: paylaşılan, Linux ve Windows VPS, özel ve sunucu sıralama barındırma. Sunucu merkezi, San Jose’de, Batı Amerika Birleşik Devletleri’nin çoğunda kullanılan internetin büyük bir omurgasıyla paylaşılan bir binada ve web sitesi İngilizce.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

osiris 1

Osiris Communications, ticari sağlayıcılar için paylaşımlı, VPS ve özel barındırma planları ile sunucu yerleşimi sunar. Paylaşımlı barındırma için acemi plan 1GB disk alanı, 10GB trafik bant genişliği, 10 e-posta posta kutusu ve üç MySQL veritabanı ile birlikte gelir. Daha fazla veriye ihtiyaç duyan müşteriler için, bütçe veya profesyonel planları. Her ikisinde de sınırsız posta kutusu ve alt alan bulunur. Bütçe planı 50GB depolama ve 1.000GB bant genişliği sunarken, profesyonel plan bunları 200GB depolama alanına ve 5000GB trafik bant genişliğine çıkarıyor. Sunulan ek özellikler:

 • % 99,99 çalışma süresi
 • SSL sertifikası
 • 7/24 müşteri desteği
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • Kontrol Paneli
 • Yazılımı otomatik yükle
 • Para iade garantisi
 • phpMyAdmin
 • MySQL veritabanları

Paylaşılan planlar, WordPress, CloudFlare ve phpBB gibi güçlü araçları içeren popüler yazılımların tek tıklamayla yüklenmesi ile birlikte gelir. Bu, profesyonel, hızlı ve güvenli bir web sitenize hızlı ve kolay bir şekilde erişebileceğiniz anlamına gelir – hatta isterseniz bir üye forumuna sahip bir web sitesi bile.

WordPress veya diğer CMS seçeneklerinin yanı sıra, dahil edilen web sitesi oluşturucuyu da kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz araç, aşağıdakiler gibi önemli özelliklere sahip bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır mobil optimizasyon, entegre sosyal medya düğmeleri ve E-Ticaret araçları. Sektöre özgü web sitesi temaları da var.

Fiyatlandırma ve destek

Osiris Communications

Osiris Communications hosting için fiyatlandırma genellikle rekabetçi ve ABD’deki en iyi hosting sağlayıcıları ile aynıdır. Eğer aylık bazda ödeme yapılırsa, giriş seviyesi paylaşılan plan ayda en ucuz ev sahiplerinden birkaç dolar daha fazladır, ancak aldığınız veri seviyesi için hala adil. Tedarikçileri karşılaştırırken, diğer şirketler genellikle ilk ay veya fatura dönemi için daha düşük bir fiyat sunar, ancak fiyatı yükseltir. Osiris Communication’ın planları, şimdilik kaydolduğunuz fiyatın gelecek ay veya gelecek yıl ödeyeceğiniz fiyat olacaktır (faturalandırma sıklığınıza bağlı olarak).

Ancak gerçek değer bu şirketin uzun vadeli anlaşmalarında. Paylaşılan planlar aylık, üç aylık, yıllık, iki yılda bir veya üç aylık olarak ödenebilir. Süre uzadıkça alınan indirimler önemlidir. Giriş seviyesi aydan aya planın maliyetinden üç ayda bir plana çıkmak% 17 tasarruf sağlayacaktır. Aylık ödemeden aylık ödeme planına kabaca% 33 tasarruf sağlıyor. Üç yıllık bir anlaşmaya atlamak, aylık plana göre yaklaşık% 58 tasarruf sağlayacaktır. Bunlar, bu incelemeyi yazarken kullanılabilecek indirimlerdir.

Bu uzun vadeli indirimlerle, daha uzun bir anlaşmayı tercih etmek akıllıca olabilir ve işler işe yaramazsa, para iade garantisi vardır. Bu garantinin planınızın ilk 30 günü için geçerli olduğunu ve alan adı kaydı gibi şeyleri içermediğini unutmayın.

Osiris Communications ile destek, e-posta biletleme ve telefon üzerinden gerçekleştirilir. Müşteri hizmetleri 7/24 çalışır ve öncelikli olarak ele alınır. Mesai sonrası satış sorgu e-postam ertesi iş sabahında nazikçe ele alındı.

Osiris Communications rekabete nasıl uyuyor??

Osiris Communications, değişen kullanıcı ihtiyaçları için sağlam bir hosting planı seçeneği sunar. Paylaşılan planları, özellikle daha uzun vadeli bir anlaşmayı seçerken uygun maliyetlidir. Özellikler ve veri ödenekleri çoğu temel kullanıcı için yeterli olmalıdır. Ve 30 günlük para iade garantisi, özellikle daha uzun barındırma planlarından birini seçerseniz, güvence duygusu sağlar.

profesyonel

 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Popüler yazılımların otomatik yüklenmesi
 • Birden fazla SSL sertifikası mevcut
 • Para iade garantisi dahil

aleyhte

 • Sohbet desteği yok
 • Hosting ile ücretsiz alan adı yok

Osiris Communications ile Sağlam Barındırma’ya Geçin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me