OrangeWebsite İnceleme 2020 – Buna değer mi?

OrangeWebsiteOrangeWebsite gayet iyi, ama gayet iyi değil. OrangeWebsite iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


IceNetworks Ltd., İzlanda’daki ev sahibi OrangeWebsite’nin bir iş ortağı olan hosting şirketi, 2009’dan beri Reykjavik’ten web ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Bu sağlayıcı, konuşma özgürlüğüne odaklanmıştır ve sansür korkusu olmadan içerik yayınlamak için güvenli ve özel bir ortam yaratmıştır..

OrangeWebsite, açık ve basit bir İngilizce web sitesinden tüm dünyadaki müşterilere hizmet vermektedir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

OrangeWebsite

OrangeWebsite, paylaşılan barındırma, VPS ve özel sunucu barındırma da dahil olmak üzere çeşitli barındırma çözümleri sunar. Ayrıca DDoS karşıtı ve alan adı hizmetleri de sunar. Dikkate değer paylaşılan barındırma özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • cPanel
 • Ücretsiz site oluşturucular
 • Gelişmiş DDoS koruması
 • Tek tıkla yükleyici
 • 100 GB – 2.000 GB trafik
 • 1 GB – 20 GB web alanı
 • Ücretsiz SSL sertifikaları

Barındırma hesabınız etkinleştirildiğinde, cPanel kontrol paneli Birlikte ücretsiz Let Encrypt SSL sertifikası zaten etkin ve JetBackup cPanel dosyalarınızı ve ayarlarınızı her geçen gün yedeklemek için. Entegre Softaculous tek tıklamayla yükleyici WordPress, Drupal, Boonex, Dolphin ve daha fazlası için 330’dan fazla komut dosyası ile birlikte gelir ve SitePad web sitesi oluşturucu her türden web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz 350’den fazla duyarlı tema ile birlikte gelir.

Herşey dört paylaşılan barındırma planı SpamAssassin, osCommerce, Alışveriş Sepeti ve Yeşil Site Mührü gibi bir dizi özellik içerir. Ayrıca PHP desteği, phpMyAdmin, MySQL veritabanları, Uzak MySQL bağlantıları ve Cron işleri elde edersiniz. Ancak, paylaşılan barındırma ile SSH erişimine sahip değilsiniz.

Paylaşımlı barındırma hizmetinden hareketle, OrangeWebsite teklifleri yedi seviye tam olarak yönetilen VPS barındırma tam root erişimi, özel bir IP adresi ve 7/24 teknik destek ile. Aynı zamanda sunuyor dört özel sunucu planı daha pahalı ancak ücretsiz kurulum, özel bir IP adresi ve 15 TB’a kadar bant genişliği içeren.

OrangeWebsite’yi gerçekten ayıran şey anonimlik yaklaşımı ve kullanımı % 100 yeşil yenilenebilir enerji. Tüm sunucular, veri depolama için güvenli bir sığınak sağlayan karmaşık bir İzlanda veri merkezinde bulunur.

Fiyatlandırma ve Destek

OrangeWebsite en sdeli barındırma planları uygun fiyatlı, ve birlikte geliyorlar kurulum ücreti yok artı biraz güzel freebies SSL sertifikası, site oluşturucu ve Softaculous otomatik yükleyici gibi. Aşağı yönde, sınırlı web alanı ve bant genişliği elde edersiniz.

VPS planları daha yüksek depolama alanı ve bant genişliği ödenekleri sunar ve bunlar özel sunucu aboneliklerinden daha ucuz en yüksek depolama ve bant genişliği tahsislerini sunan.

OrangeWebsite’nin faturalandırma sistemi kripto para birimleri aracılığıyla anonim ödemeleri teşvik eder Bitcoin gibi, ancak PayPal, banka havalesi, çek veya Western Union ile de ödeme yapabilirsiniz. Bu sağlayıcının şartlar ve koşullarını okumak (heyecan verici, biliyorum) 30-gün para iade garantisi yeni müşteriler için yalnızca PayPal veya Bitcoin ile ödeme yapıyorsanız geçerlidir. Diğer ödeme yöntemleri iade edilmez; bu nedenle, herhangi bir geri ödeme hosting hesabınıza yansıtılır.

OrangeWebsite’nin destek sadece mükemmel, dışında seyrek nüfuslu bilgi tabanı sadece 14 makale içeriyor. Bire bir destek için şunları yapabilirsiniz: 24/7 şirketle iletişime geçin e-posta veya destek bileti yoluyla. Keşif testi bileti gönderdiğimde hemen bilgilendirici bir yanıt aldım:

OrangeWebsite

OrangeWebsite’nin maliyeti nedir? OrangeWebsite 4 $ ile 28 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi OrangeWebsite planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. OrangeWebsite daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve OrangeWebsite’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
OrangeWebsite müşteri desteği ne kadar iyi? OrangeWebsite en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, OrangeWebsite’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

OrangeWebsite rekabete nasıl uyuyor??

OrangeWebsite her zamanki barındırma hizmetlerini (paylaşılan, VPS ve özel sunucular) sunarken, İzlanda’daki konumu nedeniyle yapabileceği son derece güvenli ve anonim barındırma çözümleri sunarak rakiplerinden öne çıkıyor. Sansürden kaçmak istiyorsanız, OrangeWebsite iyi bir seçim olabilir ve aynı zamanda “yeşile dönebilirsiniz”.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • % 99,9 ağ çalışma süresi
 • 7/24 müşteri desteği
 • Anonim barındırma hesapları
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Canlı sohbet yok
 • Paylaşımlı barındırma ile düşük depolama alanı ve bant genişliği izinleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map