Obble Hosting İnceleme 2020 – Buna değer mi?

Obble BarındırmaObble Hosting gayet iyi, ama gayet iyi değil. Obble Hosting iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


2018 yılında kurulan Obble Hosting bir Avustralyalı hosting şirketidir. Amacı, yılda en az 50 ton barındıran karbon emisyonlarını dengeleyerek ve hayır kurumlarına katkıda bulunarak dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmaktır..

Anında etkinleştirilen web hosting, alan adları ve çevrimiçi iş çözümleri sunar. Sunucuları Avustralya’nın Sydney şehrinde bulunur ve web sitesi yalnızca İngilizce’dir..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Obble Hosting sadece web hosting sunmaktadır; VPS, bulut barındırma veya özel sunucular yok. Paylaşılan barındırma, bireylere, girişimlere ve işletmelere etkin bir şekilde hitap eden üç plana ayrılmıştır. Paylaşılan hosting müşterileri aşağıdaki özelliklerden ve avantajlardan yararlanır:

  • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
  • Ücretsiz SSL sertifikası
  • Bir ila dört eklenti alanı
  • Plana bağlı olarak 10 GB’tan sınırsız depolama alanına

Şu anda otomatik yedeklemeler sunmuyor, yalnızca tam olarak güvenemeyeceğiniz düzenli olarak site dışı yedeklemeler sunmuyor. Yani, bunu kendiniz ayarlamanız gerekecek. Neyse ki, cron’a izin verir, böylece cron işlerini istediğiniz sürede yedek alacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

WordPress kullanmak istiyorsanız, Obble Hosting’in tek tıklamayla WordPress kurulumunu kontrol panelinden (cPanel) kullanabilirsiniz. Bunu ayarlayabilir ve binanızı kolaylaştırmak için bir web sitesi oluşturucu eklentisi kullanabilirsiniz. Maalesef, web sitesi oluşturucu yok.

PHP dışında hiçbir şey için fazla destek yok gibi görünüyor. Çoğu satıcı PHP’yi zaten desteklemektedir. Python çerçevesini kullanmak istiyorsanız, başka bir yere bakmanız veya üzerinde çalıştığını söyleyen Python’u desteklemesini beklemeniz gerekir. Bu yakında mümkün olabilir veya olmayabilir.

Bununla birlikte, anında aktivasyon gibi avantajları vardır. Etkinleştirme için 30 dakika ila 24 saat vaat eden bazı sağlayıcıların aksine, Obble Hosting ödeme onaylandıktan hemen sonra müşteri hesaplarını etkinleştirir

Fiyatlandırma ve Destek

Obble Hosting’in fiyatları sunduğu özellikler için düşük maliyetlidir. Sunulan kaynaklar ihtiyaçlarınızı karşılamayacak kadar azsa, özel bir çözüm için onlarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz..

Bir aydan üç yıla kadar olan abonelikler için ödeme yapabilirsiniz. Bir yıl ve üzeri için gitmeyi seçerseniz, indirim ve bir ila üç ağaç dikilir. Bununla birlikte, başlangıçta kısa vadeli bir süre için daha güvenlidir, çünkü bu satıcı para iade garantisi sunmaz; tüm ücretler iade edilmez.

Ücretsiz bir alan adı sunmaz, ancak ücretsiz bir SSL sertifikası sağlar. Google’ın HTTP’lerle web sitesi güvenliğine odaklanmasıyla, şimdi bir SSL’ye sahip olmak çok önemlidir, bu nedenle bu, bir SSL sertifikası satın almanın ek maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar.

Otomatik yedeklemeler ücretsiz sunmasa da, ek depolama alanı, ek depolama alanı ve özel bir IP adresi olarak satın alabilirsiniz..

Obble Hosting’in müşteri desteğine canlı sohbet, e-posta ve destek bileti yoluyla ulaşılabilir. Ayrıca bir telefon görüşmesi de isteyebilirsiniz. Bilet gönderdim ve 30 dakikadan daha kısa bir sürede yanıt aldım.

Obble Barındırma

Ayrıca bir bilgi tabanına sahiptir, ancak çoğu web barındırma durumunda kendi kendine destek için yeterli olmayan yalnızca iki makale içerir.

Obble Hosting’in maliyeti nedir? Obble Hosting 3 $ ‘dan 10 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Obble Hosting planını almalıyım? Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Obble Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Obble Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Obble Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Obble Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Obble Hosting’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Obble Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Bir Avustralya şirketinden basit ve düşük maliyetli hosting istiyorsanız, Obble Hosting sizin için olabilir. Bununla birlikte, CloudLinux kullanımı gibi katma değerli faydalar sunmaz veya yeni başlayanlar için bir web sitesi oluşturucu aracı sağlamaz.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

  • WordPress tek tıklamayla yükleyici
  • Web barındırma hesabının anında etkinleştirilmesi
  • Düşük maliyetli web hosting fiyatları
  • Duyarlı ve dostane müşteri desteği

Eksileri

  • Para iade garantisi yok
  • Alan adı kaydı ücretsiz değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me